Počkajte, ešte to nie je všetko!

Dokončené na
50%

Vaša objednávka ešte nie je dokončená!

Pozrite si toto krátke video a zistite, čo pre vás ešte mám:

Získajte NOVÉ KONTAKTY a začnite
SKUTOČNE ZARÁBAŤ z Facebook reklamy

(... aj keď absolútne netušíte, ako začať, alebo vám to už predtým nevyšlo)

Pôvodná cena online kurzu: 497€

Dnes len 167€

Ušetríte až 66% 

Už nikdy nerobte hlúpe (a drahé) začiatočnícke chyby! Tento jednoduchý návod naučí každého obchodníka, ako si správne nastaviť účinnú reklamu.

8 modulov kurzu Facebook reklama po lopate vás prenesie z “netuším, kde začať” do“wow, odkiaľ mi chodia všetky tie peniaze?”

Naučí vás všetko od vytvorenia perfektného publika až po optimalizáciu kampaní (a ešte oveľa viac):

 • Nielen ako vytvoriť nejakú reklamu, ale takú, ktorá vám dá presne to, čo chcete. E-mailové kontakty? Vyššia návštevnosť? Stiahnutie e-booku? (Takmer) nič nebude nemožné…
 • Už žiadne nervózne čakanie so stiahnutým hrdlom, či to boli všetko len vyhodené peniaze, s ktorými sa môžete navždy rozlúčiť. (Ak len tak skúšate dať peniaze do reklamy a dúfate, že z toho niečo bude... to ich rovno môžete poslať Markovi Zuckerbergovi na účet.)
 • Vďaka zrozumiteľným video návodom budete mať pocit, že niekto stojí pri vás a ukazuje vám, kde máte kliknúť (len to bude menej strašidelné, ako to znie).
 • Kto lepšie odhalí tajné tipy a triky PPC špecialistov ako úspešný PPC špecialista? Preto sa vďaka nášmu lektorovi dozviete o reklame aj to, čo vám inde nepovedia.
 • “Čo by bolo najlepšie? Ktorý obrázok vybrať? Mám cieliť na len na ženy alebo aj na mužov?” Doteraz to pre vás boli len rečnícke otázky, na ktoré ste nikdy nenašli odpoveď. Po kurze však každý problém vyriešite AB testovaním a necháte bežať len reklamy so zaručene najlepšími výsledkami.
 • Keď raz pochopíte ako na to, Facebook reklamy vás začnú neskutočne baviť. Ešte aj na pive s kamarátmi v piatok večer budete každú minútu kontrolovať, koľko nových kontaktov vám pribudlo.
 • Celý kurz je jednoduchý ako kuchársky recept. Dostanete presný postup a naučíte sa vybrať tie správne ingrediencie, ktoré spolu vytvoria lahodnú a neodolateľnú reklamu. Nemáte sa kde pomýliť!

Čo konkrétne sa v kurze Facebook reklama po lopate naučíte?

 • 1
  Modul #1: Pevné základy
  V prvom module si povieme, ako funguje Facebook reklama a aké sú jej výhody, čo je to Facebook pixel, ako zistiť či je nasadený správne, čo je custom conversions, štandardné udalosti, aký je medzi nimi rozdiel a prečo ich marketéri milujú a budete ich milovať aj vy.
 • 2
  Modul #2: Cielenie a tvorba publík
  V druhom module sa dozviete, na koho môžete na facebooku cieliť, kedy ktoré publiká použiť. Ukážeme si, ako sa jednotlivé publiká vytvárajú a upozorníme vás na najčastejšie chyby pri tvorbe publík.
 • 3
  Modul #3: Kampane
  V treťom module si povieme, prečo je vo Facebook reklame toľko rôznych druhov kampaní a ako ich využiť vo svoj prospech. Povieme si, aká je štruktúra kampane a taktiež si preberieme najčastejšie chyby pri tvorbe kampaní.
 • 4
  Modul #4: Praktická tvorba kampaní
  V rámci tohto moduli si na praktických príkladoch ukážeme ako tvoriť jednotlivé reklamné kampane.
 • 5
  Modul #5: Optimalizácia
  Aby ste dosahovali čo najlepšie výsledky, tak reklamu je potrebné pravidelne vyhodnotiť a optimalizovať. V tomto module sa dozviete, čo je to CTR, CMP a iné štatistiky, odhalíme najčastejšie chyby pri optimalizácii a ukážeme si optimalizáciu reklamy na praktických príkladoch.
 • 6
  Modul #6: Bussiness manager
  Viete čo je to business manažér? Ak nie, tak to vôbec nevadí. Práve business manažérom sa budeme zaoberať v šiestom module. Predstavíme si základnú orientáciu v tomto nástroji a vysvetlíme si, kedy a ako ho používať.
 • 7
  Modul #7: Remarketing
  Čo je to remarketing? Ako ho nastaviť? Na tieto otázky nájdete odpovede v module číslo 7. Okrem toho tu nájdete praktické ukážky nastavenia remarketingu a najčastejšie chyby pri remarketingu.