OBJEDNÁVKA

video záznamu zo živého seminára

Texty, ktoré predávajú

Objednávkou záznamu získate:

  • Video záznam zo živého seminára rozdelený do 4 častí
    Záznam zo živého seminára je rozdelený do 4 častí, aby ste mohli ísť vlastným tempom a prípadne si prehrať časť, ktorú si budete chcieť zopakovať.
  • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
    K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom, pozrite si ich toľko krát, koľko budete chcieť.
  • GARANCIA vrátenia peňazí
    Na video záznam získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že tento video záznam nie je pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do členskej sekcie so záznamom teda nič neriskujete 🙂
V prípade, že by ste mali pocit, že záznam zo seminára nebol určený pre vás alebo vám nepomohol tak, ako ste si predstavovali, tak vám okamžite vrátim všetky vaše peniaze (do posledného centu).
Martin Mažárlektor seminára

Vyplňte objednávku a získajte záznam:

Čo hovoria tí, čo boli na smeinári?

"Odporučil by som každému, kto podniká. Lebo každy vlastne aj predáva a tie texty musia mať hlavu aj pätu. Nie je to o tom, že je to hocijako urobené, ako sa to páči nám - je to o tom, aby sa to páčilo zákazníkom a práve im to dávalo zmysel."
Tomáš Pošvancfitness tréner
"Boli to praktické návody, jednoduché vysvetlenia zložitých vecí a najmä bolo veľmi veľa praktických príkladov. Tu sa nepreberali dlhé teórie, ani iné zložité súvislosti. Ale rob to takto, Poprvé, podruhé, po tretie. Nezabudni na toto. Toto je dôležité. Je jedno, či niekto predáva pozemky v urbári. Predáva výživové doplnky alebo robí bankovníctvo, tak každý sa tam našiel."
Ladislav Pasztor

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791