Vyplňte prihlášku a získajte okamžitý prístup do kurzu

Chyby v skriptoch telefonátov

Vstupom do kurzu získate:

 • 40 SPRIPOMIENKOVANÝCH SKRIPTOV TELEFONÁTOV z rôznych oblastí (v hodnote 97 eur)
  Ku skriptom telefonátov sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom.
   
 • INFORMÁCIE z kurzu sú ONLINE
  Výhodou online kurzu je, že sa môžete vzdelávať z hocijakého miesta s pripojením na internet. Nemusíte tak so sebou nosiť ťažké knihy a zošity. Ihneď po uhradení kurzu vám prídu e-mailom prístupy do chránenej členskej sekcie a vy tak môžete začať na sebe pracovať.
   
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Do chránenej členskej sekcie budete mať neobmedzený a doživotný prístup, takže k veciam z kurzu sa môžete kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich toľko krát, koľko budete potrebovať.
   
 • BONUS: KOMPLETNÁ PRÍRUČKA TESTOVANIA SKRIPTOV telefonátov (PDF dokument v hodnote 37 eur) Kedysi som písal skripty pre veľké finančné inštitúcie, keď si ich obchodníci nevedeli rady. Súčasťou bolo aj testovanie skriptu telefonátu. V tomto bonuse vám prezradím presný postup ako testovať skripty telefonátu.
Je vidět, že Martin mluví ze zkušeností a chyby, na které upozorňuje jsou reálně přítomné ve většine obchodních telefonátů. Nicméně, kdyby na ně neupozornil a neukázal správnou cestu, sám bych si je neuvědomil.
Richard Holánek
Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky… Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty…
Peter Šupákspoluzakladateľ a dizajnér www.razeneobklady.sk
Po kurze telefonovania som si musel dať pauzu, aby som to mohol všetko spracovať. Postupne sa to lepší. Počet stretnutí mi zatiaľ stúpol na 2 násobok.
Juraj Dobeš
Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň, okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc, čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova, čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť. Ja som sa tým začal riadiť a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým. Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.
Ján Furišmultilevel-marketing.cz
Veci, ktoré sa v kurze naučíte, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim. Garancia je platná do 30 dní od zakúpenia online kurzu.
Martin Mažárlektor online workshopov