PRIHLÁŠKA

INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE
s Martinom Mažárom

Osobný prístup 2x za mesiac

Osobnými konzultáciami s Martinom získate:

 • Osobný prístup k vám a vašim sociálnym sieťam
  Počas konzultácie sa bude Martin venovať len vám, vašim otázkam a bude šiť rady a tipy pre váš social media marketing priamo vám na mieru.
 • 1 hodina 2x do mesiaca
  S Martinom sa spojíte online v dohodnutý čas 2x za mesiac na jednu hodinu. Najprv sa budete venovať otázkam, na ktoré ste narazili, potom si preberiete nové informácie a know-how.
 • Instagram, Facebook skupiny, Facebook stránky a iné
  Je jedno, ktorú platformu chcete práve rozbehnúť - či Instagram alebo Facebook. Martin vám poradí stratégiu a presný postup ako získavať klientov na akejkoľvek z týchto platforiem.
 • Každá konzultácia bude obsahovať novú tému na zavedenie do praxe
  Aby ste napredovali krok za krokom, tak každá konzultácia bude pozostávať z dvoch častí - najpr preberieme to, čo ste dali do praxe z predchádzajúcej konzultácie, prípadne si posvietime na vaše otázky a problémy, na ktoré ste narazili a potom prejdeme ďalej, na ďalší bod a know-how.
 • Počet hodín mentoringu závisí na Vás
  Vrámci mesačnej platby 250€ získate mentoring s Martinom 2x za mesiac (každé dva týždne jednu hodinu). Je na vás, koľko mesiacov a hodín budete chcieť Martinove rady a tipy šité na mieru mať. Mentornig môžete kedykoľvek ukončiť. Ak bduete chcieť mentoring ukončiť, stačí napísať na podpora@martinmazar.sk a ďalší mesiac už nemusíte pokračovať.
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Aby ste si boli istí, že nič neriskujete, na tréning máte aj 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že by ste usúdili, že tento konzultácia nebola pre vás prínosom, tak mi stačí napísať na podpora@martinmazar.sk a peniaze vám peniaze vrátime.
Veci, ktoré spolu na osobných konzultáciách preberieme, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s obsahom nebudete spokojný, tak vám investované peniaze vrátim.
Martin Mažárlektor Social Media Campu

Vyplňte objednávku a získajte osobný prístup Martina Mažára:

Čo hovoria tí, ktorým Martin pomohol s online podnikaním? 

Pred kurzom som sa bála na čokoľvek kliknúť. Tlačidlo "Propagovať" som obchádzala veľkým oblúkom. Myslela som si, že mi to vybieli kreditku. FB sa stal mojim “priateľom”. Martin mi k nemu premostil cestu, za čo mu zo srdca ďakujem. Aha moment bol pre mňa celý seminár. Bol to celý batoh aha momentov, ktoré vám väčšina ľudí tají (ak sa im darí). Martin sa podelil so svojimi úspechmi aj neúspechmi, aby naša cesta za podnikaním bola ľahšia.
Zuzana Jamrichovákonateľka eduform.sk, firemnehry.com
Dozvedela som sa množstvo “vychytáviek” k tomu, ako lepšie pracovať s mojou fanpage. Seminár by som odporučila najmä tým, ktorí poznajú FB a chcú začať podnikať s čímkoľvek, aby ich to nakoplo a urýchlili si cestu k prvej 1000-ke “like-ov” na FB, namiesto spôsobu pokus-omyl, ako ja niekoľko rokov. Na seminári som mala viac aha momentov: Aha - chýba mi dobrá a nemenná profilovka, logo, existuje automatizácia príspevkov a nemala som poriadne zameranú cieľovú skupinu atď.
Julia KasenčákováBratitterka, majiteľka kamennej predajne so spodnou bielizňou

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791