Počkajte, ešte to nie je všetko!

Vaša objednávka ešte NIE JE DOKONČENÁ!

Dokončené na
50%

Pozrite si krátke video a zistite, ako vám s predajom môžem pomôcť ešte viac:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Keď chcete vedieť, ako môžete okamžite zarábať pomocou Facebooku a novodobého spôsobu predaja, tak si dočítajte tento text až do konca.

Ešte predtým, ako vám prezradím, ako to môžete dosiahnuť, tak mám na vás malú otázku:

“Učili vás, aby ste si spísali zoznam 100 - 300 priateľov a potom ich postupne obvolávali”

Ak áno, čo sa stalo, keď ste celý tento zoznam vyčerpali?

Potrebovali ste stále nové a nové zdroje kontaktov.

Pravdepodobne vám odporučili, aby ste siahli po jednom z týchto riešení:

a) pýtať si odporúčania
b) volať na studené kontakty
c) robiť ankety na ulici

Všetky tieto spôsoby síce (hlavne v minulosti) fungovali, ale stávali sa časom stále menej a menej efektívne.

Podľa štatistík a mojich skúseností sa menej efektívnym stáva aj samotné telefonovanie s cieľom dohodnúť si stretnutie…

Prečo?

Problémom je, že väčšina obchodníkov a predajcov stále robí  RETROPREDAJ 🙁

Možno ste si všimli, že predaj sa za posledné roky veľmi zmenil:

Keď som začínal v predaji, v roku 2001 boli 2 skupiny obchodníkov:

  • Jední robili podomový predaj - Chodili od domu k domu, od bytu k bytu a búchali na dvere - snažili sa dať nohu medzi dvere, dostať sa do obývačky, aby predali.
  • Druhí predstavovali novú školu - Mladí ľudia ako ja hovorili, že to je nemoderné a treba telefonovať klientom. A skvele to fungovalo.

V tej dobe som bol úplný amatér, nevedel som skoro nič o predaji  a aj napriek tomu som si z 10 telefonátov dokázal dohodnúť 6 stretnutí.

Dalo by sa povedať, že to bola to zlatá doba telefonovania.

Keď sa presunieme o 10 rokov neskôr, niekde do roku 2011 - 12 tak začína vznikať nová éra ľudí - starí obchodníci hovorili telefonovanie je skvelé, treba telefonovať a tak si dohadovať stretnutia a mladšia generácia odmieta telefonovať.

Hovoria:

Telefonovanie je retrotechnika, treba si dohadovať stretnutie cez internet.

Ja súhlasím a dodávam:

Riešením je takzvaný Predaj 2.0 - spojenie novodobého marketingu a predaja, ktorý vám zabezpečí neobmedzený zdroj kontaktov
(...a klientov)

Ako to myslím?

Existuje pravidlo:

“Dobrý obchodník je tam, kde sú jeho klienti?”

Ľudia sa presunuli zo živého sveta do online sveta a viac ako polovica ľudí na Slovensku má Facebook. Nemajú ho len deti do 14 rokov, ktoré nemôžu a ľudia nad 65 rokov - dalo by sa teda povedať, že väčšinová časť kúpyschopného Slovenska je na Facebooku.

Preto by ste tam mali byť aj vy.

Ako na to?

Potrebujete poznať odpoveď na otázku: “Akým spôsobom skombinovať marketing a predaj tak, aby ste mohli okamžite zarábať?”

Riešenie je jednoduché a nemusíte pri ňom ani vedieť, ako písať predajné texty, nastavovať reklamy alebo dlhé mesiace budovať funkčný funnel.

Volám sa Martin Mažár a od roku 2001 som sa venoval priamemu predaju, aký pravdepobne všetci poznáte.

Telefonoval som, dohadoval som si stretnutia a predával na nich.

Z úplného začiatočníka som sa vypracoval na človeka, ktorý sa stal vo firme školiteľom predaja.

Niekedy v roku 2011 som si uvedomil, že retrotechniky ako telefonovanie na studené kontakty, podomový predaj a robenie ankiet proste nefungujú, tak dobre ako predtým.

V tej dobe som (hlavne kvôli vážnym zdravotným problémom) opustil firmu a začal som získavať klientov cez internet a sociálne siete.

Spojil som vedomosti, ktoré som mal o priamom predaji s novo nadobúdanými vedomosťami o online marketingu.

A výsledok?

Dnes mám 4X vyššie príjmy, môžem pracovať pár hodín denne a z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Napríklad aj z Bali, kde sa momentálne nachádzam.

Najlepšie na tom je, že...

To, čo niekedy trvalo roky dnes stihnete za pár mesiacov (alebo dokonca dní)

Ako to myslím?

V minulosti trvalo 5 - 10 rokov, kým ste si vybudovali značku experta a ľudia sa vám ozývali sami - teraz to ľudia dokážu za niekoľko mesiacov.

A čo by ste mali robiť tých pár mesiacov, kým sa vám ľudia začnú ozývať sami?

Počas toho, ako si budujete vašu značku vám odporúčam, aby ste kontaktovali ľudí, aby ste ste zarábali (potom už nebudete potrebovať nikoho kontaktovať, lebo ľudia sa vám budú ozývať sami)

Dobrou správou je, že v minulosti bol problém pre ľudí si urobiť zoznam 500 ľudí, ktorým by mohli zavolať - keď sa zoznam vyčerpal - mali smolu.

Ale teraz, vďaka technike Predaja 2.0 môžu mať nekonečný zoznam ľudí, ktorých si môžu pozvať na stretnutie - stačí robiť len pravidelne, každý deň, tie správne aktivity.

Pointa je, že obchod sa v niečom zmenil, ale ostal rovnaký = princípy stále fungujú, akurát presunul sa do online sveta a treba sa prispôsobiť dobe, inak retropredajcovia môžu vyhynúť ako dinosaury.

Viacerí obchodníci boli špičky v predaji, ale tým, že sa neprispôsobili dobe, tak stále klesajú a začínajú tu byť iné hviezdy (tí, ktorí využívajú internet a sociálne siete správnym spôsobom.).

Keď chcete okamžite zarábať vďaka Facebooku a novodobému spôsobu predaja, tak toto si zamilujete

Keďže ste sa dočítali až sem, tak si pravdepodobne uvedomujete, že nová skupina obchodníkov, ktorá začína využívať sociálne siete a predaj pomocou internetu veľmi rýchlo rastie.

Internet nenahradil celý predaj, akurát zmenil to, akým spôsobom sa dohadujú stretnutia, buduje dôvera a značka, a keď sa používajú tieto systémy, tak dokážete byť oveľa efektívnejší.

Keď chcete vedieť, ako budovať vašu značku experta na internete, aby sa vám ľudia ozývali sami, keď chcete vedieť ako budovať nekonečnú sieť nových kontaktov, keď chcete vedieť ako nenásilne kontaktovať ľudí a dohadovať si stretnutia, tak som pre vás pripravil online kurz Predaj 2.0.

Tento kurz pozostáva zo 6 samostatných modulov a dozviete sa v ňom:

  • 1. modul: Dokonalý profil - v hodnote 97 eur

Návod od A do Z, ako by mal vyzerať váš osobný profil na Facebooku, keď na neho príde úplne cudzí človek, aby urobil dobrý dojem, vybudoval dôveru a nevyzeral ako slizký predajca (s ktorým nikto nechce a nebude komunikovať a jeho príspevky sa nezobrazujú skoro nikomu)

  • 2. modul: Budovanie značky - v hodnote 197 eur

Tu vám prezradím všetko o tom, aké statusy pridávať na Facebook, aby ste vyzerali ako normálny a zaujímavý človek a zároveň budovali status experta v rekordne krátkom čase,  a niekedy dokonca predávali bez toho, aby si to všimli ľudia, ktorí nemajú o váš produkt či službu záujem.

  • 3. modul: Rozširovanie siete priateľov - v hodnote 97 eur

Konkrétny a praxou overený postup, ako si vyberať ľudí, ktorých si pridávať za priateľa - V offline svete bolo umením nájsť 300 vhodných kontaktov, pomocou Facebooku to môže byť aź 5000 priateľov. Do roka môžete mať 3500 ľudí, ktorých ovplyvňujete cez statusy a vďaka tomu máte “nekonečný” zoznam potenciálnych klientov

  • 4. modul: Priateľské kontaktovanie klientov - v hodnote 197 eur

Nenásilný spôsob, ako kontaktovať priateľov, aby ste im mohli povedať o vašej práci a pozvať ich na konzultáciu - 4 dôvody, ktoré sa dajú používať prakticky donekonečna. Plus návod, ako sa predstaviť, keď sa vás človek opýta, čo robíte. Ako to napísať, aby ste človeka zaujali a on na to pozitívne reagoval.

  • 5. modul: Presvedčivý predaj - v hodnote 197 eur

Návod, krok za krokom, ako postupovať počas predajného hovoru alebo stretnutia, aby ste efektívne zistili potrebu klienta a potom mu odprezentovali riešenie. Aby ste zistili a ukázali mu s čím konkrétne mu dokážete pomôcť vy, váš produkt alebo služba.

  • 6. modul: Sebaobrana voči námietkam - v hodnote 197 eur.

Aj keď všetko urobíte správne, tak môže nastať situácia, že klient bude mať námietky. Tu si ukážeme 4 techniky, ako zvládať námietky klientov a akým spôsobom argumentovať, aby to viacej zabralo. Aby ste v človekovi nevyvolali odpor, ale ukázali mu, prečo mu práve VY dokážete pomôcť.

Celková hodnota všetkých modulov spolu je 982 eur.

To však nie je všetko...

Ku kurzu dostanete aj tieto
BONUSY v hodnote 144+ EUR

Rozmýšľal som nad tým, ako môžete vyťažiť zo systému Predaj 2.0 úplné maximum.

Preto mi napadlo ku kurzu pridať aj tieto bonusy:

1. Online kurz: Dokonalá fanpage v hodnote 97 eur

Na to, aby ste rozšírili skupinu ľudí, ktorí vás považujú za experta, aj mimo vášho osobného profilu môžete použiť aj vaśu fanpage (fanúšikovskú stránku).

Pri nej platia trochu iné pravidlá ako pri osobnom profile. Má svoje výhody aj nevýhody. Súčasťou kurzu bude aj návod, ako si nastaviť Facebook messanger na automatizáciu a odosielanie hromadných správ.

2. Technické návody: Ako pracovať s osobným profilom v hodnote 97 eur

Viem, že pre niektorých je aj práca s Facebookom pomerne náročná. Robiť niektoré veci podľa návodov z článkov je dooooosť zdĺhavé. A preto vám ku všetkému nahrám videá, kde ukážem kam kliknúť a čo a ako urobiť.

Je to ako keby ste mi pozerali cez plece, keď to robím ja.

3. Ebook: Psychologické štruktúry na písanie predajných statusov

Vymyslieť a napísať dobrý status dá niekedy poriadne zabrať. Preto je dobré, keď využívate isté zabehnuté princípy, ktoré proste fungujú. Preto ku kurzu Predaj 2.0 získate aj šablóny predajných statusov, aby ste už nikdy nemuseli vymýšľať koleso od znova.

Vďaka tomu ušetríte kopec času a ak to urobíte správne, tak zarobíte aj kopec peňazí. Aplikovanie šablón do praxe je len a len na vás.

4. Sekcia: Otázky na Martina v nevyčísliteľnej hodnote

Ak vám čokoľvek nebude jasné, tak sa ma budete môcť pýtať, v uzavretej členskej sekcii. Hodina mojich konzultácii bežne stojí 200 EUR.

Čím viac sa ma budete pýtať, tým vyššia bude hodnota tohto špeciálneho bonusu.

Čím viac sa budete pýtať, tým lepšie vám to dokážem vysvetliť a skrátite tým svoju cestu za úspechom pomocou systému Predaj 2.0.

Bežná cena online kurzu je 1126€

Toto všetko DNES len za 397

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze.

Plus k tomu 14 dňová garancia vrátenia peňazí

Samozrejmosťou je, že k online kurzu Predaj 2.0 získavate aj 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok

Nerozhodujte sa dnes, či sa vám do tohto kurzu oplatí investovať alebo nie.

Rozhodnite sa len, že to s online kurzom Predaj 2.0 skúsite.

Potom máte celých 14 dní od začiatku kurzu (8.7.2019) na to, aby ste veci z kurzu aplikovali do praxe, začali zarábať a až potom sa rozhodnite, či bol online kurz Predaj 2.0 hodný tejto zanedbateľnej investície (v porovnaní s tým, koľko môžete vďaka nemu získať)

Je to podľa vás fér?

Ak áno, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup do kurzu Predaj 2.0 za zvýhodnených podmienok.

Verím, že vaša investícia sa vám môže niekoľkonásobne vrátiť, keď veci z online kurzu aplikujete do praxe.

Naskočte na vlak menom Predaj 2.0 hneď teraz

Musím vás varovať…

V dnešnej dobe sa už prijímajú opatrenia, aby sa retrotechniky nepoužívali.

  • Napríklad existujú aplikácie, ktoré pri telefonátoch identifikujú, že človek, ktorý volá je obchodník a informujú o tom potenciálneho klienta- je to aplikácia “zdvihni to”

Ak takýto hovor dvihnete a nevedeli ste, že to bol obchodník, tak ho môžete do databázy pridať (a všetci, ktorí túto aplikáciu používajú uvidia - aha, tak toto je finančný poradca)

  • Zákon o GDPR, skomplikoval pýtanie odporúčaní - keď vám dá niekto kontakt na známeho, tak by ste jeho osobné údaje nemali evidovať - retrobiznis sa preto stále viac a viac komplikuje.

Preto vám odporúčam, aby ste začali používať novodový spôsob získavanie kontaktov a dohadovanie si stretnutí - systém  Predaj 2.0.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze.

Nenechajte sa zadupať do zeme mladými dravcami, ktorí budú používať (alebo niektorí už úspešne používajú) techniky systému Predaj 2.0

Možno si pomaly začínate uvedomovať, že to ako vaši lídri v minulosti vybudovali svoju obchodnú sieť a predaje, už dnes nefunguje.

Možno aj vy neustále hľadáte spôsob, ako to urobiť inak, lebo spôsoby, ktoré sa používali v minulosti už nie sú také funkčné ako kedysi.

Možno si uvedomujete, že mladí dravci, ktorí začali používať sociálne siete a internet vás predbehli a vám pomaly odchádza vlak…

Ak ste sa našli v aspoň jednej z týchto skupín, tak vám odporúčam, aby ste vstúpili do kurzu Predaj 2.0.

Je to veľmi jednoduché:

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze Predaj 2.0.

Zaujíma vás niečo alebo vám nie je niečo jasné o kurze Predaj 2.0?

Ak vás zaujíma čokoľvek ohľadom ohľadom kurzu Predaj 2.0 alebo máte akékoľvek otázky?

Ak áno, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej kolegyni Lucii Pravdovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Pravdepodobne do nasledujúceho pracovného dňa.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem.

Teším sa na stretnutie s vami v kurze.

Prajem vám krásny deň

Martin Mažár