Prihláška do kurzu

Ako vytvoriť a nastaviť úspešné reklamy, ktoré vám začnú zarábať.

V online kurze sa naučíte:

 • Prečo používať reklamu na Facebooku?
  a ako funguje (jeho algoritmus)
 • Oboznámenie sa s dôležitými súčasťami
  Power editor, srávca reklám, reklamný účet, Facebook pixel, Bussiness manager
 • Facebook pixel
  Čo to je? Na čo sa používa? Ako funguje? Ako ho vytvoriť? Ako ho vložiť na web? Ako overiť, či funguje?
 • Nastavovanie reklám
  Aké kampane je možné na facebooku tvoriť a ako ich využiť vo svoj prospech? Aké sú všetky možnosti cielenia na Facebooku a kedy sa oplatí ktoré používať? Kde všade sa môžu vaše reklamy zobrazovať? Čo by mala každá dobrá reklama obsahovať?
 • Praktický postup vytvárania kampaní
  Získanie návštevnosti na váš web, získanie kontaktov na potenciálnych zákazníkov, zvýšenie povedomia o vašej značke a mnohé ďalšie; ako vytvoriť publiká pre vaše reklamy (looklike publikum, nahrať emaily)
 • Vyhodnocovanie reklám a testovanie
  Pochopenie základných ukazovateľov: CTR, CR, CPM a ďalšie. Aké sú najčastejšie chyby pri inzerovaní na facebooku, kvôli ktorým začiatočníci prichádzajú o značné množstvo peňazí? Ako kampane optimalizovať a následne vyhodnocovať, aby prinášali maximálny úžitok?

Navyše ku kurzu teraz získate aj tieto BONUSY:

 • Bonus č. 1 - Online kurz Dokonalá fanpage (v hodnote 47€)
  Využite potenciál Facebooku naplno! Tento online kurz vám ukáže presný 7-krokový postup, ako za pol dňa spustiť prvotriednu fanpage, ktorá zaujme a presvedčí. A to bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností.
 • BONUS 2: Fungujúce predajné stránky (v hodnote 47€)
  Úspech vašej reklamy nezávisí len od jej nastavení a cielení na facebooku. Na úspechu reklamy sa podieľajú aj predajné stránky. V tomto bonuse sa dozviete, ako majú vyzerať predajné stránky, aby reklama a predaj fungovali na 100%. Zistíte, čo všetko musia predajné stránky obsahovať a ako majú vyzerať.
 • BONUS 3: 4 prípadové štúdie (v hodnote 247€)
  Ukážeme vám 4 konkrétne príklady našich úspešných reklám. A odhalíme ÚPLNE VŠETKO - presné čísla, vizuály, texty reklám, cielenia… a hlavne kompletný postup, čiže všetko, čo sme spravili, aby sme dosiahli tieto úžasné výsledky. Vy tak uvidíte každý jeden detail, ako keby ste nám pozerali cez plece.

Know-how vám v kurze odovzdá:

Michal Dedinský

Online marketér, špecialista na PPC reklamu na Facebooku
Michal sa venuje výkonnostnej reklame na Facebooku. Takej, ktorá prináša výsledky (email, návštevnosť na webe alebo predaje). Spolupracuje s rôznymi malými ale i veľkými firmami s obratmi od pár sto eur do niekoľko stotisíc eur mesačne. Je spoluzakladateľom viacerých online projektov, viedol marketingovú kampaň pre najväčšiu česko-slovenskú fitness udalosť.

Martin Mažár

online marketér, autor viacerých online kurzov na tému Facebook marketingu
Martin sa zameriava na využitie online marketingu v praxi bežného obchodníka a podnikateľa. Jeho metódy a postupy sú šité na mieru práve malým podnikateľov, ktorí nemajú rozpočet na to, aby si platili digitálnu agentúru alebo investovali tisíce eur do marketingu.

Vyplňte prihlášku a získajte vstup do kurzu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Veci, ktoré sa v kurze naučíte, sú overené praxou a fungujú. Garantujeme vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátime.
Martin Mažár a Michal Dedinskýautori kurzu
Ahoj Martin, rád by som sa pochválil s mojou dnešnou reklamou. Jednalo sa o reklamu na bundy. Cena jednej bundy je v hodnote 45€, výrobná cena je 15€, takže zisk na jednej bunde je 30€. Nastavil som reklamu na denný rozpočet 10€ a dnes to bol prvý deň, čo som spúšťal reklamu na tento produkt. Výsledok je 8 objednávok, z toho bolo v jednej až dva kusy. Takže zisk bol 270€ na jednej 10 € reklame.
Dávid Bajus
Kurz je super. Reklamy mi fičia a úžasne vidím ako nárast webu tak hlavne aj nárast objednávok. Môj web funguje 14 mesiacov a odkedy som nastavila kampane podľa rád z kurzu, tak mám tento mesiac zatiaľ najvyššie tržby od existencie webu... a to ešte mesiac neskončil.
Alena Dubravčíková
V prosinci jsem absolvovala trénink jak nastavit správně reklamu a veškeré technické věci k tomu, kdy se mi byznys obrátil o 360 stupňů a to doslova. Díky FB vydělávám momentálně trojnásobek co v prosinci.
Nikola HrušákováPoradkyňa pre výživu
Martin, Ty vieš, že u mňa si momentálne facebookový kráľ Slovenska 🙂 . To je ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom ako marketingovým nástrojom
Erik Hoffmannexpert na psychológiu predaja
Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať.
Zuzka Bašovánetworkér Nu Skin

Máte otázky? Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. Sme tu pre vás a radi pomôžeme 

Lucia Pravdová, zákaznícka podpora
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791