Limitovaná PONUKA pre vás, ktorá KONČÍ už za:

Ako môžete získať slobodu, finančnú

a časovú nezávislosť

vďaka novodobému

systému - Predaj 2.0

Keď chcete vedieť, ako môžete vďaka správnym technikám predaja získať slobodu, finančnú a časovú nezávislosť, tak dočítajte tento text až do konca.

Ešte predtým, ako vám to prezradím, mám na vás malú otázku:

“Hľadáte spôsob, ako nájsť motiváciu, aby ste išli ďalej a ďalej, len bez úspešných predajov vám padá chuť a ťažko sa potom znova dostávate do rozbehnutého stavu?”

Myslím si, že veľmi dobre viem, ako sa cítite:

 • Možno máte problém s oslovením tzv. studených kontaktov, máte zábrany a ostych hovoriť - ste príliš skromný introvert. Máte ťažkosti pri dohadovaní si stretnutí.
 • Alebo sa vám nepáči telefonovať ľuďom a presviedčať ich, že práve oni potrebujú vaše produkty alebo služby - lebo práve tak vás to učia vo vašej firme. Proste máte problém osloviť ľudí cez telefón.
 • Pripadáte si, ako keby ste sa ľuďom doprosovali, aby si niečo kúpili, hoci viete, že to potrebujú. Správanie niektorých voči vám je dosť arogantné. Tak vás to odrádza a nebaví vás to.

Je to úplne prirodzené. 

Čo mám na mysli?

 • Vaše pocity sú úplne prirodzené, veď kto by sa necítil zle, keď síce robí aktivity, ale aj tak mu neprinášajú želané výsledky?
 • Aj reakcie ľudí, ktorým sa snažíte predať sú prirodzené. Veď sa nad tým zamyslime spolu...

Keby vám niekto predával spôsobom, ako to robíte vy druhým, ako by ste reagovali? Kúpili by ste si od nich?

Mám pre vás dobrú správu:

Nie je to vaša vina! Práve naopak.

A to vám nepíšem len zo súcitu (alebo preto, aby som na vás zapôsobil) 🙂

Môžete robiť všetko “správne”, ale...

Keď nefunguje metóda, stratégia, technika, ktorú používate, tak vám to proste nebude fungovať a prinášať výsledky, aké očakávate.

Tak, kde je pes zakopaný?

Väčšinu ľudí učili používať
PREDAJNÉ TECHNIKY, KTORÉ UŽ DNES NEFUNGUJÚ

Možno ste si všimli, že predaj sa za posledné roky veľmi zmenil:

Keď som začínal v predaji, v roku 2001 boli 2 skupiny obchodníkov:

 • Jedny robili podomový predaj - Chodili od domu k domu, od bytu k bytu a búchali na dvere - snažili sa dať nohu medzi dvere, dostať sa do obývačky, aby predali.
 • Druhí predstavovali novú školu - Mladí ľudia ako ja hovorili, že to je nemoderné a treba telefonovať klientom. A skvele to fungovalo.

V tej dobe som bol úplný amatér, nevedel som skoro nič o predaji  a aj napriek tomu som si z 10 telefonátov dokázal dohodnúť 6 stretnutí.

Dalo by sa povedať, že to bola to zlatá doba telefonovania.

Keď sa presunieme o 10 rokov neskôr, niekde do roku 2011 - 12 tak začína vznikať nová éra ľudí - starí obchodníci hovorili telefonovanie je skvelé, treba telefonovať a tak si dohadovať stretnutia a mladšia generácia odmieta telefonovať.

Hovoria:

Telefonovanie je retrotechnika, treba si dohadovať stretnutie cez internet.

Ja súhlasím a dodávam:

“Dobrý obchodník je tam, kde sú jeho klienti?”

Ľudia sa presunuli zo živého sveta do online sveta a viac ako polovica ľudí na Slovensku má Facebook.

Nemajú ho len deti do 14 rokov, ktoré nemôžu a ľudia nad 65 rokov - dalo by sa teda povedať, že väčšinová časť kúpyschopného Slovenska je na Facebooku.

Preto by ste tam mali byť aj vy.

Len si to predstavte:

"Aké by to bolo, keby ste vďaka INTERNETU a novodobým STRATÉGIÁM vedeli zaujať zákazníka a nenásilne predávať, tak, že by ani len nezbadal, že mu niečo predávate?"

Teraz to môžete dosiahnuť…

Ešte pred tým, si položte túto otázku:

“Ako by sa zmenil váš život keby:”

 • ste mali viac úspešných predajov a zvýšila by sa vám chuť do vyvíjania aktivít?
 • ste vedeli dosiahnuť pri predaji obojstranného prospechu a šťastia?
 • ste vašim klientom a zákazníkom vedeli zlepšiť, skrášliť a skvalitniť život?
 • ste sa mohli viac venovať rodine, budovaniu firmy, vzdelávaniu sa a rozvoju a nemuseli by ste nikde fyzicky byť?
 • ste našli stabilitu, vnútorný kľud a dosiahli pocit spokojnosti?

Pýtate sa ako na to?

Kľúčom k úspechu je skombinovať marketing a predaj tak, aby ste mohli okamžite zarábať!”

Riešenie je jednoduché a nemusíte pri ňom ani vedieť, ako písať predajné texty, nastavovať reklamy alebo dlhé mesiace budovať funkčný funnel.

 

Tu je jednoduchý návod, ako na to:

Keď chcete prekonať strach z oslovenia a odmietnutia a mať vždy dostatok nových kontaktov vďaka internetu a nevyužívať zastarané retrotechniky, tak by ste mali: 

  1. Pomocou osobného profilu budovať značku vyhľadávaného experta vo svojom okolí (aby sa vám ľudia ozývali sami, s prosbou o pomoc)
  2. Denno denne rozširovať sieť vašich kontaktov a prirodzeným a priateľským spôsobom kontaktovať ľudí - a vďaka tomu si dohadovať stretnutia alebo konzultácie.
  3. Na osobnom stretnutí alebo konzultačnom hovore zmapovať čo klient chce a na základe toho mu ukázať, s čím mu dokážeme pomôcť a neotravovať ho s vecami, ktoré ho vôbec nezaujímajú.
  4. Pomôcť klientovi rozhodnúť sa a odstrániť najčastejšie námietky, bez toho, aby mal pocit, že na neho tlačíte alebo ním manipulujete.

Možno si teraz hovoríte:

“Hmmm, znie to celkom zaujímavo a dáva mi to zmysel, ale…”

Prečo by sme mali veriť práve tebe Martin?

Veľmi dobrá otázka, ďakujem, že sa ma pýtate 🙂

Volám sa Martin Mažár a od roku 2001 som sa venoval priamemu predaju, aký pravdepobne všetci poznáte.

Telefonoval som, dohadoval som si stretnutia a predával na nich.

Z úplného začiatočníka som sa postupne vypracoval na človeka, ktorý sa stal školiteľom predaja.

Niekedy v roku 2011 som si uvedomil, že retrotechniky ako telefonovanie na studené kontakty, podomový predaj a robenie ankiet proste nefungujú, tak dobre ako pár rokov dozadu.

V roku 2013 som (hlavne kvôli vážnym zdravotným problémom) opustil firmu a začal som získavať klientov cez internet a sociálne siete.

Spojil som vedomosti, ktoré som mal o priamom predaji s novo nadobúdanými vedomosťami o online marketingu.

A výsledok?

Dnes mám 4X vyššie príjmy, môžem pracovať pár hodín denne a z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Napríklad aj z Bali, kde pravidelne trávim niekoľko mesiacov v roku.

Najlepšie na tom je, že...

To, čo niekedy trvalo roky dnes zvládnete vybudovať už za pár mesiacov (alebo dokonca dní, záleží len na vás)

Ako to myslím?

V minulosti trvalo 5 - 10 rokov, kým ste si vybudovali značku experta a ľudia sa vám ozvali sami - teraz to dokážete oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

A čo by ste mali robiť, kým sa vám ľudia začnú ozývať sami?

Počas toho, ako si budujete vašu značku vám odporúčam, aby ste kontaktovali ľudí, nenásilným a úplne prirodzeným spôsobom, ktorý učím v kurze Predaj 2.0, aby ste už od prvého dňa zarábali (trošku neskôr už nebudete musieť nikoho kontaktovať, lebo sa vám ľudia začnú ozývať sami - s prosbou o pomoc a vnímať vás ako experta na vašu problematiku)

Dobrou správou je, že v minulosti bol problém pre ľudí si urobiť zoznam 500 ľudí, ktorým by mohli zavolať a keď sa im tento zoznam vyčerpal - mali smolu. Už nemali koho kontaktovať a často museli skončiť a nájsť si iné zameranie.

Ale teraz, vďaka technike systému Predaja 2.0, ktorý využíva práve silu internetu môžete mať nekonečný zoznam ľudí, ktorých si môžete pozvať na stretnutie - stačí keď budete denno denne robiť len tie správne aktivity.

Pointa je, že obchod sa v niečom zmenil, ale v niečom ostal úplne rovnaký = princípy stále fungujú, akurát presunul sa do online sveta a treba sa prispôsobiť dobe, inak retropredajcovia môžu vyhynúť ako dinosaury. 

Viacerí obchodníci boli špičky v predaji, ale tým, že sa neprispôsobili dobe, tak stále klesajú a začínajú tu byť iné hviezdy (tí, ktorí využívajú internet a sociálne siete správnym spôsobom.).

Na druhej strane tu máme ľudí, ktorí naskočili na vlak menom Predaj 2.0. A...

Toto povedali ľudia, ktorí už aplikovali niektoré z mojich tipov o predaji pomocou internetu a sociálnych sietí

Napríklad Rudolf Kováč, ktorý absolvoval jeden z mojich tréningov o Facebooku a aplikoval tipy z neho do praxe mi napísal toto:

“Približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce “ísť s dobou” a robiť veci inak ako ostatní a teda mať aj iné výsledky.”
Rudolf Kováč

Doplnila ho Lucia, ktorá mi prezradila, že

“Vďaka objednávkam z FB, môžem celé leto stráviť s mojim 7 ročným synom, vychutnať si 2 mesiace prázdnin a nechodiť do práce 🙂 Ak nepočítam 1,5 hodky večer kým spracujem objednávky”
Lucia

Alebo Marta Melichová:

“Vďaka tvojim mailom a Facebook kurzu sa mi podarilo zarobiť vyšše 3500 eur. Klienti sa bijú o termín schôdzky so mnou, sú vďační, spokojní, ďalej doporučujú ďalších”
Marta Melichová

A to je len zlomok referencii od ľudí, ktorí už začali využívať internet a Facebook na získavanie klientov a zákazníkov z internetu.

A preto si myslím, že:

"Keď chcete vedieť, ako z návštevy webu (alebo aj Youtube, Facebooku, Instagramu) získať klientov, tak toto si zamilujete"

Keďže ste sa dočítali až sem, tak si pravdepodobne uvedomujete, že nová skupina obchodníkov, ktorá začína využívať sociálne siete a predaj pomocou internetu veľmi rýchlo rastie.

Internet nenahradil celý predaj, akurát zmenil to, akým spôsobom sa dohadujú stretnutia, buduje dôvera a značka, a keď sa používajú tieto systémy, tak dokážete byť oveľa efektívnejší.

Keď chcete , komplexné know - how ako vedieť:

 • získať slobodu, finančnú a časovú nezávislosť a prekonať strach z oslovenia, odmietnutia a...
 • budovať vašu značku experta na internete, aby sa vám ľudia ozývali sami,
 • ako vybudovať takmer nekonečnú sieť nových kontaktov,
 • prirodzeným a priateľským spôsobom kontaktovať ľudí a dohadovať si stretnutia

Tak potom práve pre vás som pripravil online kurz Predaj 2.0.

Nie je to klasický predaj, ktorý sa “vyučoval” pred 10 - 15 rokmi, ale je to predaj, ktorého cieľom je využívať moderné spôsoby.

Počas 7 týždňov dostanete kompletný SYSTÉM, teda návod od A po Z, ako na účinný predaj, hlavne pomocou Facebooku, ktorý funguje v dnešnej dobe (tu a teraz)

Možno ste si už správne tipli, že samotný kurz pozostáva zo 7 kvalitných, obsahom našlapaných modulov, v ktorých sa dozviete:

 • 1. modul: Stratégia predaja 2.0 - v hodnote 97€

Detailné vysvetlenie, ako celá stratégia novodobého predaja, Predaj 2.0 funguje. Pochopíte všetky princípy a vďaka tomu sa vám tento systém bude lepšie aplikovať u vás, vo vašom podnikaní tak, aby ste dosiahli výsledky oveľa rýchlejšie.

 • 2. modul: Online identita - v hodnote 97€

Návod od A do Z, ako by mal vyzerať váš osobný profil na Facebooku, keď na neho príde úplne cudzí človek, aby urobil dobrý dojem, vybudoval dôveru a nevyzeral ako slizký predajca (s ktorým nikto nechce a nebude komunikovať a jeho príspevky sa nezobrazujú skoro nikomu) 

Dozviete sa aj, ako napísať časť o mne, ako napísať príbeh a aké pokročilé funkcie treba nastaviť, ktoré 99% ľudí nevyužíva.

 • 3. modul: Budovanie značky - v hodnote 197€

Tu vám prezradím všetko o tom, čo konkrétne robiť, aby sa vám po určitom čase ľudia ozývali sami.

Aké statusy pridávať na Facebook, aby ste vyzerali ako normálny a zaujímavý človek a zároveň budovali status experta v rekordne krátkom čase,  a niekedy dokonca predávali bez toho, aby si to všimli ľudia, ktorí nemajú o váš produkt či službu záujem.

 • 4. modul: Dostatok kontaktov - v hodnote 97€

Konkrétny a praxou overený postup, čo robiť na pravidelnej báze a akým spôsobom si vyberať kľúčové kontakty a zaraďovať ich do zoznamov - V offline svete bolo umením nájsť 300 vhodných kontaktov, pomocou Facebooku to môže byť až 5000 priateľov.

Do roka môžete mať 3500 ľudí, ktorých ovplyvňujete cez statusy a vďaka tomu máte “nekonečný” zoznam potenciálnych klientov

 • 5. modul: Moderné kontaktovanie - v hodnote 197€

Nenásilný spôsob, ako kontaktovať priateľov, aby ste im mohli povedať o vašej práci a pozvať ich na konzultáciu - čo konkrétne im môžete napísať - 10 dôvodov, ktoré sa dajú používať prakticky donekonečna na dohodnutie si stretnutia či konzultácie.

Plus návod, ako sa predstaviť, keď sa vás človek opýta, čo robíte. Ako to napísať, aby ste človeka zaujali a on na to pozitívne reagoval.

Moderné kontaktovanie využíva iné princípy, ako oslovovanie cez telefón.

 • 6. modul: Konzultačný predaj - v hodnote 197€

Návod, krok za krokom, aké otázky sa pýtať, aby ste zistili kľúčové argumenty a potom mohli efektívne odprezentovať vaše riešenie. Aby zistil a na vlastnej koži pocítil, ako mu konkrétne vy dokážete pomôcť, vďaka vášmu produktu alebo službe.

Konzultačný predaj je dôležitý, aby ste pôsobili na ľudí ako človek, ktorý pomáha, radí a ostatní ho kvôli tomu majú radi.

 • 7. modul: Námietky hravo - v hodnote 197€

Aj keď všetko urobíte správne, tak môže nastať situácia, že klient bude mať námietky. Tu si ukážeme ako doviesť predaj do úspešného konca tak, aby ste aj vy boli spokojní, aj klient bol spokojný.

Aby ste v človekovi nevyvolali odpor, ale ukázali mu, prečo mu práve VY dokážete najlepšie pomôcť.

Celková hodnota všetkých týchto modulov  je spolu 1079€.

Viem, že táto cena nie je nízka.

A preto, aby bol pre ľudí dostupnejší, tak bude jeho cena na blogu 497€.

Stálo by to za to, keby...

 • Ste sa stali majstrom predaja a dokázali predať mnohým ľuďom? Pevne verím, že áno.
 • Si vybudujete značku, vďaka ktorej sa vám klienti budú ozývať sami? Za mňa určite áno.
 • Ste vďaka schopnosti predávať dokázali zarobiť dostatok peňazí a získali slobodu? Jednoznačne áno!

V tom prípade by ste mali do tohto kurzu vstúpiť.

Online kurz Predaj 2.0
začína 1.10.2019

Chcem nájsť dostatok obchodníkov, ktorí do kurzu vstúpia, aby sme si navzájom pomáhali.

Preto mi napadlo, že pre vás vstup do kurzu ešte cenovo zvýhodním.

Dnes nemusíte platiť cenu, ktorá bude bežne na blogu 497€.

Stačí, keď do seba a svojho podnikania investujete len 297€.

A preto kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze.

To však nie je všetko…

Pretože chcem urobiť všetko, aby ste boli úspešní, tak dostanete aj týchto 5 BONUSOV v celkovej hodnote 338€

Rozmýšľal som nad tým, ako môžete vyťažiť zo systému Predaj 2.0 úplné maximum.

Preto mi napadlo ku kurzu pridať aj tieto bonusy:

1. Online kurz: Dokonalá fanpage v hodnote 97€

Na to, aby ste rozšírili skupinu ľudí, ktorí vás považujú za experta, aj mimo vášho osobného profilu môžete použiť aj vašu fanpage (Facebook stránku).

Pri nej platia trochu iné pravidlá ako pri osobnom profile. Má svoje výhody aj nevýhody. Súčasťou kurzu bude aj návod, ako si nastaviť Facebook messenger na automatizáciu.

2. Technické návody: Ako pracovať s osobným profilom v hodnote 97€

Viem, že pre niektorých je aj práca s Facebookom pomerne náročná. Robiť niektoré veci podľa návodov z článkov je dooooosť zdĺhavé. A preto vám ku všetkému nahrám videá, kde ukážem kam kliknúť a čo a ako urobiť, aby ste mali istotu, že to zvládnete. Je to ako keby ste mi pozerali cez plece, keď to robím ja.

3. E-book: Psychologické štruktúry na písanie predajných textov

Vymyslieť a napísať dobrý status dá niekedy poriadne zabrať. Preto je dobré, keď využívate isté zabehnuté princípy, ktoré proste fungujú. Preto ku kurzu Predaj 2.0 získate šablóny, aby ste už nikdy nemuseli vymýšľať koleso od znova.

Vďaka tomu ušetríte kopec času a ak to urobíte správne, tak zarobíte aj kopec peňazí. Aplikovanie šablón do praxe je len a len na vás. 

Ukážem vám, ako písať texty v reklame alebo v statusoch, ktoré majú predávať.

4. Kurz: Ako prekonať strach z oslovenia - 97€

Ak by ste mali aj napriek tomu, čo sa naučíte v kurze Predaj 2.0 strach z oslovenia, tak tu dostanete návod, ako ho prekonať. Pôjdeme viac do hĺbky.

Ukážeme si viacero techník, ktoré sám používam.

5. 10 šablón pre účinné oslovenie - 47€

Môžete ich okamžite začať používať, nemusíte nič vlastné vymýšľať. Len zmeníte pár drobností a pošlete ich vašim novým kontaktom.

6. Sekcia: Otázky na Martina v ťažko vyčísliteľnej hodnote

Ak vám čokoľvek nebude jasné, tak sa ma budete môcť pýtať, v uzavretej členskej sekcii. Hodina mojich konzultácii bežne stojí 250€.

Čím viac sa ma budete pýtať, tým vyššia bude hodnota tohto špeciálneho bonusu. Môžte sa ma pýtať koľko chcete, čo chcete a ja budem na vaše otázky odpovedať.

Čím viac sa budete pýtať, tým lepšie vám to dokážem vysvetliť a skrátite tým svoju cestu za úspechom pomocou systému Predaj 2.0.

Moja skúsenosť je, že tí čo sa najviac pýtajú sú väčšinou tí najúspešnejší.

Momentálne, keď zrátame hodnotu kurzu a bonusov, tak sme na celkovej hodnote 1417€.

Keďže sa tento kurz začne 1. októbra 2019, tak momentálne je v predpredaji a vy ho môžete získať za zvýhodnených podmienok:

Toto všetko DNES len za 297€

- namiesto 1417€

Teraz už viete, prečo má všetko, čo sa v tomto kurze dozviete hodnotu 1126€.

Vy ho však môžete získať v predpredaji za zvýhodnených podmienok, len za 297€.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze.

Limitovaná PONUKA pre vás, ktorá KONČÍ už za:

Plus k tomu 30 dňová garancia vrátenia peňazí

Samozrejmosťou je, že k online kurzu Predaj 2.0 získavate aj 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok.

Nerozhodujte sa dnes, či sa vám do tohto kurzu oplatí investovať alebo nie.

Rozhodnite sa len, že to s online kurzom Predaj 2.0 skúsite.

Potom máte celých 30 dní od začiatku kurzu (1.10.2019) na to, aby ste veci z kurzu aplikovali do praxe, začali zarábať a až potom sa rozhodnite, či bol online kurz Predaj 2.0 hodný tejto zanedbateľnej investície (v porovnaní s tým, koľko môžete vďaka nemu získať)

Je to podľa vás fér?

Ak áno, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup do kurzu Predaj 2.0 za zvýhodnených, predpredajových podmienok.

Verím, že vaša investícia sa vám môže niekoľkonásobne vrátiť, keď veci z online kurzu aplikujete do praxe.

Pre koho to je?

Tento kurz je pre vás, ak predávate “koncovému zákazníkovi” - teda predávate osobám, pôsobíte v segmente B2C.

Konkrétne je pre:

 • finančných poradcov
 • poisťovákov
 • výživových poradcov
 • beauty poradkyne
 • koučov
 • ľudí z MLM a priameho predaja

Ak ste sa v tejto skupine našli, tak vám odporúčam, aby ste vstúpili do kurzu Predaj 2.0 čo najskôr.

Tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup do kurzu Predaj 2.0 za zvýhodnených, predpredajových podmienok.

Pre koho to nie je?

Tak ako väčšina kurzov, aj tento nie je pre všetkých.

Tento kurz nie je pre ľudí, ktorí pôsobia v B2B - predávajú firmám a ani pre majiteľov eshopov.

Ak patríte do tejto skupiny, tak prosím do kurzu nevstupujte. Nepomôže vám.

Teraz máte dve možnosti

Buď využijete túto príležitosť alebo nie.

Keď ju využijete, tak máte šancu zmeniť váš život.

Alebo túto možnosť nevyužijete, ale potom nemôžte očakávať iné výsledky. Veď ako znie ten známy citát:

“Definíciou šialenstva je robiť tie isté veci a očakávať iné výsledky”

Preto, keď to myslíte s novodobým predajom vážne.

A keď chcete, aby ste vďaka Predaju 2.0 získali slobodu, finančnú a časovú nezávislosť, tak vám odporúčam, aby ste vstúpili hneď teraz.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup do kurzu Predaj 2.0 za zvýhodnených, predpredajových podmienok.

Naučte sa osloviť potenciálnych zákazníkov, aby ste ich zaujali a argumentovať, tak aby sa obchod uzavrel najlepšie na prvom stretnutí (vďaka tomu ušetríte kopec času):

Musím vás varovať…

V dnešnej dobe sa už prijímajú opatrenia, aby sa retrotechniky nepoužívali.

 • Napríklad existujú aplikácie, ktoré pri telefonátoch identifikujú, že človek, ktorý volá je obchodník a informujú o tom potenciálneho klienta- je to aplikácia “zdvihni to”

Ak takýto hovor zdvihnete a nevedeli ste, že to bol obchodník, tak ho môžete do databázy pridať (a všetci, ktorí túto aplikáciu používajú uvidia - aha, tak toto je finančný poradca)

 • Zákon o GDPR, skomplikoval pýtanie odporúčaní - keď vám dá niekto kontakt na známeho, tak by ste jeho osobné údaje nemali evidovať - retrobiznis sa preto stále viac a viac komplikuje.

Preto vám odporúčam, aby ste začali používať novodový spôsob získavanie kontaktov a dohadovanie si stretnutí - systém Predaj 2.0.

Získajte prístup do kurzu Predaj 2.0 v predpredaji (samotný kurz začne 1. októbra 2019):

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze.

Nenechajte sa zadupať do zeme mladými dravcami, ktorí budú používať (alebo niektorí už úspešne používajú) techniky systému Predaj 2.0

Možno si pomaly začínate uvedomovať, že to ako vaši lídri v minulosti vybudovali svoju obchodnú sieť a predaje, už dnes nefunguje.

Možno aj vy neustále hľadáte spôsob, ako to urobiť inak, lebo spôsoby, ktoré sa používali v minulosti už nie sú také funkčné ako kedysi.

Možno si uvedomujete, že mladí dravci, ktorí začali používať sociálne siete a internet vás predbehli a vám pomaly odchádza vlak…

Ak ste sa našli v aspoň jednej z týchto skupín, tak vám odporúčam, aby ste vstúpili do kurzu Predaj 2.0.

Je to veľmi jednoduché:

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte objednávkový formulár a získajte vaše členstvo v kurze Predaj 2.0.

Zaujíma vás niečo alebo vám nie je niečo jasné o kurze Predaj 2.0?

Zaujíma vás ešte niečo ohľadom kurzu Predaj 2.0 alebo máte akékoľvek otázky?

Ak áno, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej milej kolegyňke, Lucke Pravdovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na čokoľvek. Neexistuje hlúpa otázka. Iba hlúpa odpoveď 🙂

Na telefóne ju zastihnete počas pracovných dní, v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve čo najskôr, ako to len bude možné.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem.
Teším sa na stretnutie s vami v kurze.

Prajem vám krásny deň

Martin Mažár

PS: Keď chcete vedieť, ako okamžite zarábať vďaka Facebooku a novodobému spôsobu predaja, tak kliknite sem a vstúpte hneď teraz >>