LEN TERAZ možete k ročnému členstvu v Master Clube získať aj BONUS v hodnote 100€ úplne ZDARMA! 

Ak sa do Master Clubu prihlásite TERAZ, získate aj POLHODINOVÚ KOZULTÁCIU s Martinom Mažárom, vďaka ktorému budete presne vedieť, čo a ako potenciálnym klientom napísať, aby od vás nakúpili. 

CHCETE KONEČNE

začať žiť život podľa vašich predstáv...?

Robiť kedy chcete, koľko chcete, s kým chcete a mať dostatok času - na seba, rodinu, cestovanie a koníčky?

Len si to predstavte, aké by to bolo, keby:

 • ste mohli pracovať z ktoréhokoľvek miesta na zemi? (vážne, ktoré by to bolo?)
 • ste mohli pracovať kedykoľvek (skoro ráno, neskoro večer, cez deň, dva dni nie 🙂 )
 • všetko dokázali vybaviť cez internet (oslovovanie, hovory, starostlivosť o klientov)
 • časom by ste nemuseli už nikoho oslovovať, ľudia by sa vám ozývali sami
 • mohli by ste si vyberať, s kým chcete pracovať a s kým proste nie
 • drvivú väčšinu z toho by ste vedeli do veľkej miery automatizovať

Zavrite oči a zamyslite sa nad tým!

Prečo sa vás to pýtam?

Dobrý deň, volám sa Martin Mažár a v roku 2014 som sa vydal na cestu získavania klientov cez internet.

Keď som s online podnikaním začínal, tak tu nebol takmer nik, kto by mi poradil a povedal "Urob to takto a internet ti bude dohadzovať klientov".

Postupne som však prišiel na to, ako využívať internet na získavanie klientov, ako vďaka tomu pracovať menej a užívať si viac. Dnes vďaka využívaniu online techník predaja môžem veľa cestovať, tráviť čas s rodinou alebo sa venovať samému sebe.

Online podnikanie mi dalo veľa lekcií

Spočiatku boli časy, kedy mi internet nezarábal, tak ako by som chcel. Niečo mi vtedy do skladačky úspechu na internete ešte chýbalo.

Od klientov, ktorí veci, čo som ich naučil, dali do praxe, som dostával skvelé ohlasy.

Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky... Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. 🙂 Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty...
Peter Šupákmajiteľ e-shopu, razeneobklady.sk

Posledný dielik do skladačky mi však zapadol vtedy, keď som si uvedomil, že väčšinu mojich klientov tvoria ľudia z MLM, z oblasti financií, poistenia, z realít a zo sféry krásy a zdravia.

Pochopil som si jednu vec:

Kľúčom k úspechu v týchto profesiách je kombinácia obchodných zručností a moderných techník online predaja. Jedno bez druhého totiž zarába málo alebo ťažko.

Keď som začal prepájať techniky predaja naživo s online technikami, úspechy klientov sa začali stupňovať ešte viac.

Čo oddeľuje úspešných a neúspešných?

Do roku 2013 som pracoval ako šéf vzdelávania pre predajné zručnosti a životné produkty (poistné) a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.

Nikdy som však nebol v žiadnom MLM. Chcel som ale vedieť, čo stojí za úspechom a neúspechom aj v iných kruhoch obchodníkov.  

Aby som mal informácie z prvej ruky, spojil som sa s lídrami z oblasti MLM, realít a krásy a zdravia, ktorí online formu získavania klientov už rozbehli a funguje im.

Pýtal som sa ich prečo podľa nich väčšina ľudí neuspeje (a aká je SKUTOČNÁ cesta k úspechu).

Neprekvapilo ma, že po čase sa ich odpovede začali opakovať. Hovorili mi stále to isté dookola. Ste zvedaví, čo bráni stať sa online lídrom možno aj vám?

Tu sú najčastejšie dôvody, prečo sa väčšina ľudí nikdy nestane online lídrom

 • Nemajú MODERNÉ a aktuálne know how - Nevedia, čo majú robiť. Často sa riadia zastaranými informáciami, stratégiami, taktikami. Odovzdali im ich lídri, ktorí sa stali úspešnými v minulosti (a ich postupy už nemusia fungovať tak dobre ako kedysi)
 • Nevedia, aký ďalší krok by mali urobiť - Sú zmätení a zahltení až príliš veľkým množstvom informácii. Nevedia, čo im najviac môže pomôcť práve teraz, v tejto chvíli, tak radšej neurobia nič.
 • Nie sú dostatočne technicky zdatní - Vedia presne, čo by mali urobiť a aj čo im najviac pomôže, ale nedokážu to urobiť sami a nemôžu si dovoliť zaplatiť niekoho iného, kto by to urobil za nich. Alebo nevedia, na koho sa majú obrátiť - komu môžu veriť.
 • Nemajú dostatočnú podporu - Keď sa už pustia do akcie, tak nemajú nikoho, kto by ich dlhodobo podporoval a pomáhal im. Po prvých neúspechoch ich motivácia opadne a často prestanú robiť to, čo by mali.

Ako ste na tom VY?

Nenašli ste sa náhodou v niektorom zo spomenutých bodov? Alebo nebodaj vo viacerých z nich? Možno si pripadáte presne ako ja kedysi, keď mi nemal kto poradiť a vziať ma “za ručičku” a ukázať mi, čo a ako?

Dobrá správa je, že vám to pomôžem zmeniť!

Nastal u mňa obrovský AHÁ - moment!

Uvedomil som si, že pravdepodobne existuje veľa ľudí, ktorí sú na tom tak, ako som na tom bol ja - pred pár rokmi..

Sú veľmi dobrí v tom, čo robia, ale pracujú od rána do večera, ale nemajú čas si zarobené peniaze užiť.

Preto som sa pozrel do minulosti a zamyslel som sa nad tým, ako by som to robil teraz (keď už mám dlhoročné vedomosti a skúsenosti s online podnikaním), keby som bol na ich mieste.

Na základe dlhoročných skúseností v obchode a online podnikaní som vytvoril a zdokonalil 5-poschodovú PYRAMÍDU ÚSPECHU pre každého, kto sa chce stať úspešným obchodníkom, uspieť v predaji alebo MLM:

Prvá fáza - fáza Predaja

Biznis sa zmenil a obchod sa už dnes robí online. Dnes už online môžete získavať kontakty (pomocou osobného profilu na Facebooku, fanpage, Instagramu), online kontaktovať (cez messenger), aby ste si dohodli konzultáciu (resp. predajný rozhovor), ktorú tiež môžete spraviť cez internet a naučiť sa zvládať námietky, aby ste dotiahli obchod do úspešného konca.

Druhá fáza - fáza Marketingu

Robiť marketing tak, aby ste mali viac kontaktov a aby sa vám začali klienti ozývať sami. Keď máte málo fanúšikov, tak sa vám ľudia neozývajú sami, ale vy musíte osloviť ľudí vďaka "identifikačným statusom" a jednoduchej reklame. Zavŕšením tejto fázy je stav, keď sa vám ozýva toľko ľudí, že už nemusíte nikoho kontaktovať.

Tretia fáza - fáza Starostlivosti

Keď už máte kopec klientov, tak sa o nich musíte aj starať 🙂 Tu je cieľom nastaviť systémy tak, aby ste starostlivosť o zákazníkov čo najviac automatizovali. Poznám obchodníkov, ktorí sú veľmi úspešní, ale pracujú od rána do večera, sú zahltení požiadavkami klientov a už nerastú.

Štvrtá fáza - Automatizácia

Automatizovať veci tak, aby ste rýchlejšie rástli nielen vy, ale aj celé vaše podnikanie. Toto všetko zvládnete pomocou automatizácie a delegovania správnych činností. Vďaka tomu budete mať väčšie príjmy a viac času na rodinu, záľuby a cestovanie.

Piata fáza - Využívanie reklamy

„Keď máte nastavenú dokonalú starostlivosť o klientov a automatické systémy, je časť zapnúť reklamy na plné obrátky, aby ste zo svojho úsilia vyťažili maximum a stali sa lídrom trhu. Lídrom, ktorý má svoj tím ľudí, na ktorý deleguje činnosti, stará sa o nich a má z podnikania pasívne príjmy.

Dobrou správou je, že na to treba ísť postupne. Malými krôčikmi.

A preto pre vás pripravujem…

A práve preto som pre vás pripravil VIP klub Online lídrov

Klub Online lídrov vznikol, aby pomohol obchodníkom, poradcom alebo ľuďom v MLM vybudovať etickým a moderným spôsobom prosperujúce online podnikanie, také, ktoré bude nielen zarábať, ale aj zlepšovať životy druhých.

Okamžite po vstupe do klubu získate:

Konkrétne návody a postupy, ako veci robiť

Všetko bude vysvetľované na rôznych príkladoch z praxe z rôznych oblastí. V rámci členskej sekcie sa sa budete môcť pýtať na čokoľvek a ja alebo iný expert vám budeme odpovedať na vaše otázky.

Okamžitý prístup k týmto tréningom v celkovej hodnote 1115 €

 • Dokonalý osobný profil v hodnote 47 eur
 • Starostlivosť o profil v hodnote 97 eur
 • 5 krokov k úspechu online lídra v hodnote 47 eur
 • Time management pre online podnikateľov v hodnote 47 eur
 • Budovanie siete  priateľov v hodnote 67 eur
 • Kontaktovanie klientov cez správy v hodnote 97 eur
 • Konzultačný predaj v hodnote 97 eur
 • Starostliovsť o profil v hodnote 97 eur
 • Správa fanpage v hodnote 97 eur
 • Time management pre online podnikateľov v hodnote 37 eur
 • Reklama - nespravodlivá výhoda v hodnote 97 eur
 • Sebaobrana proti námietkam v hodnote 47 eur
 • Dokonalý profil na Instagrame v hodnote 47 eur
 • Hviezda Instagramu v hodnote 97 eur
 • Automatizácia sociálnych sietí v hodnote 97 eur

Technické návody

Súčasťou klubu budú aj technické návody, ako robiť s aplikáciami, aby ste sa nezasekli na niečom technickom a mohli neustále napredovať.

Konkrétne získate tieto online tréningy:

 • Ako na Canvu
  Tréning, ktorý vám pomôže jednoducho vytvoriť profesionálne vyzerajúce fotky, príspevky a obrázky na web aj sociálne siete. Keď Canvu vyskúšte, okamžite si ju zamilujete.
 • Ako na videohovor
  Myslíte si, že vo vašom obore je nutné chodiť iba na osobné stretnutia? Pravdepodobne ste ešte nevyskúšali videhovor s klientom cez Skype, appear.in alebo Hangout. V tomto tréningu s aich naučíte používať a zistíte, aké sú rozdiely medzi nimi.
 • Recur post
  Viete, že správu sociálnych sietí potrebujete zautomatizovať, no máte obavy, či to zvládnete po tehcnickej stránke? Pokojne svoje obavy hoďte za hlavu. Technický návod na Recur post vám všetko ukáže, ako postupovať klik za klikom.

Dobrou správou je, že…

... že to ani zďaleka nie je všetko!

Vám každý mesiac prinesie aj tieto VÝHODY:

MESAČNE NOVÉ 3 TRÉNINGY

V úvodnej fáze, každý mesiac pribudnú 3 nové tréningy, až kým neobsiahneme všetky témy. Prvý tréning pribudne vždy druhý pondelok a druhý tréning vždy štvrtý pondelok v mesiaci

MOTIVAČNÝ ROZHOVOR

Súčasťou členskej sekcie bude každý mesiac 1 motivačný rozhovor. Motivačný rozhovor bude vždy posledný pondelok v mesiaci. S niekým, kto je úspešný a podelí sa s vami o svoj príbeh a know-how.

DISKUSNÉ FÓRUM

Súčasťou klubu je aj podporné uzatvorené diskusné fórum, aby ste sa mohli pýtať otázky. Kľudne sa opýtajte na čokoľvek, čo vám napadne a my vám radi odpovieme. Nechceme, aby ste sa na ničom zasekli.

ODEMNA ZA AKTIVITU

Aktivita je kľúčom k úspechu. Preto vás každý mesiac odmeníme tých najaktívnejších členov hodnotou cenou. Posúvať sa v pred a pracovať na sebe sa vám tak oplatí 2x 😉

ZVÝHODNENÉ PODMIENKY

Členstvo vám prinesie aj množstvo výhod v podobe zvýhodnených cien softvérov, online kurzov, seminárov naživo, stretnutí Online lídrov (na ktoré budete mať prednostné právo vstupu) a podobne.

Čím dlhšie v klube budete, tým väčšia bude jeho hodnota pre vás.

Ešte k tomu dostanete niečo naviac:

Okrem toho získavate prístup ku všetkým záznamom online workshopov, webinárov a živých vysielaní, ktoré som v minulosti robil, nie sú verejne prístupné a často boli platené

Konkrétne ide o tieto platené workshopy:

 • Magický email marketing v hodnote 97 eur
  (platený online workshop)
 • Ako začať okamžite zarábať z Facebooku v hodnote 79 eur
  (platený online workshop)
 • Ako získať 1000 fanúšikov za 8 týždňov,v hodnote 79 eur
  (platený online workshop)
 • Facebook inak v hodnote 79 eur
  (platený online workshop)

Len tieto workshopy majú spolu hodnotu 334€

Plus získate prístup k týmto neverejným záznamom webinárov, ktoré boli bezplatné, ale nie sú už verejne dostupné)

Už teraz sa môžete tešiť na tieto záznamy webinárov:

 • 3 tajomstvá úspešných Facebook skupín
 • 4 spôsoby, ako okamžite navýšiť predaje vďaka Facebook reklame
 • Overený postup ako vybudovať aktívnu a ziskovú Facebook skupinu
 • 7 zaručene dobrých rád ako na Facebooku zarobiť kopec peňazí
 • 7 kritických chýb fanpage, ktoré vás každým dňom okrádajú o nových klientov
 • 3 spôsoby ako okamžite navýšiť predaje vďaka Facebook reklame
 • Všetko, čo ste chceli vedieť o Facebook reklame, ale báli ste sa spýtať
 • Ako začať s Facebook reklamnou a násobne zvýšiť svoje príjmy
 • 6 overených tipov od expertov, ktoré rapídne urýchlia výsledky na Facebooku a prinesú vytúžený dážď v podobe nových klientov
 • Ako maximálne využiť Facebook v obchode a podnikaní
 • 6 overených tipov od ako mať výsledky na Facebooku

Všetky témy, ktorým sa budeme venovať
v Master Clube sú stupienky pyramídy

Koľko je vaša dnešná investícia?

Keď si to všetko spolu spočítame, tak vstupom do pravidelného mesačného členstva, klubu Online lídrov OKAMŽITE získavate:

 • 15 online kurzov spolu v hodnote 1115 EUR
 • 4 záznamy online workshopov v hodnote 334 EUR
 • 11 neverejných záznamov z webinárov v nevyčísliteľnej hodnote
 • 5 motivačných rozhovorov s ľudmi, ktorí dosiahli úspech v nevyčísliteľnej hodnote
 • Technické návody, ako na to v nevyčísliteľnej hodnote
 • Diskusné fórum, v ktorom vám budeme pomáhať a radiť

Teda okamžite vzdelávanie v minimálnej hodnote 1449 EUR.

Plus priebežne budú do vašej chránenej členskej sekcie pribúdať:

 • 3 nové tréningy mesačne
 • 1 motivačný rozhovor mesačne
 • zľavy na vzdelávanie a softvéry
 • rôzne súťaže o zaujímavé ceny
 • výzvy na lepšiu motiváciu

Verím, že pre obsah klubu som urobil všetko, aby som vám čo najlepšie pomohol stať sa skutočnými online lídrami vo vašom obore.

Prístup k tomuto všetkému, celému know how, komunite a pomoci môžete získať TERAZ so špeciálnym bonusom

Ročné členstvo
LEN 252€ / 12 mesaicov 

Ak chcete získať členstvo na 12 mesiacov a k tomu online kurz polhodinovú konzultáciu ako BONUS zdarma v hodnote 100€, potom kliknnite na tlačidlo a vyplňťe prihlášku:

Ihneď po prijatí vašej platby sa budete môcť ihneď prihlásiť
do členskej zóny. 

LEN TERAZ možete k ročnému členstvu v Master Clube získať aj BONUS v hodnote 100€ úplne ZDARMA! 

Ak sa do Master Clubu prihlásite TERAZ, získate aj POLHODINOVÚ KOZULTÁCIU s Martinom Mažárom, vďaka ktorému budete presne vedieť, čo a ako potenciálnym klientom napísať, aby od vás nakúpili. 

Verím, že vaša investícia do klubu sa vám niekoľkonásobne vráti už prvý mesiac, keď naučené veci aplikujete do praxe.

Kvôli pribúdajúcemu obsahu hodnota členstva stále rastie. Postupne sa cena členstva bude zvyšovať. Keď však vstúpite do klubu teraz, tak vám cena ročného predplatného ostane stále rovnaká - nebude sa zvyšovať.

Táto cena platí len pre ľudí, ktorí sa rozhodnú vstúpiť TU a TERAZ. Počas doby, kedy si budú platiť členstvo v klube. Potom sa síce do klubu budú môcť vrátiť, ale len za vyššiu cenu.

Preto, ak to myslíte vážne s tým, že sa chcete stať skutočným Online lídrom vo vašom obore, tak vám odporúčam, aby ste vstúpili hneď teraz.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte formulár a prihláste sa do Master Clubu:

Rozhodli ste sa vstúpiť do klubu Online lídrov? Možno si kladiete túto otázku:

Čo sa stane potom?

Po prijatí vašej platby vám vygenerujeme prístup do chránenej členskej sekcie, kde na vás už čaká množstvo online tréningov, ktoré som vám spomínal trochu vyššie. Prístupové údaje vám zašleme e-mailom. 

Nájdete tam aj odkaz na uzatvorené diskusné fórum. Ak ešte nie ste jej členom, tak vám určite odporúčam pridať sa k nám. Je to miesto, kde sa navzájom podporujeme, radíme si a spolu rastieme.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte formulár a vstúpte do klubu Online lídri.

Okrem toho každý druhý, tretí a štvrtý pondelok v mesiaci pribudne nový tréning, ktorý vytvoríme na základe vašich potrieb.

Ešte k tomu každý prvý pondelok v mesiaci odvysielame motivačný rozhovor s úspešným online lídrom, ktorý bude tiež dostupný len v chránenej členskej sekcii.

Keď vám to dáva zmysel, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov a získajte špeciálny bonus.

Viem, že s klubom Online lídrov ešte nemáte žiadne skúsenosti a preto niekde vzadu v hlave môžete mať pochybnosti:

Čo ak náhodou s Master clubom Online lídrov nebudete spokojní?

Všetko je možné.

Je možné, že vaše očakávania a realita sa budú trochu líšiť. To je úplne v poriadku, myslel som aj na tento prípad.

14 dní od vstupu do kurzu máte možnosť uplatniť si vašu 100% garanciu spokojnosti. Čo to znamená? Stačí, že nám napíšete email na podpora@martinamazar.sk a my vám vrátime všetky vaše investované peniaze do členstva. 

Nebudeme sa vás na nič pýtať. A nie sú v tom ani žiadne malé písmenká, či skryté podmienky. Vôbec nič.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov hneď teraz.

Ako ukončíte vaše členstvo?

Je to veľmi jednoduché:

Vaše členstvo bude s predplatným na 12 mesaicov aktívne od dátumu vstupu do klubu. V prípade, že by ste po 12-tich mesiacoch chceli členstvo ukončiť, stačí, ak nám napíšete email na podpora@martinamazar.sk a my vám členstvo po uplynutí predplatného ukončíme. 

Nemusíte sa báť, žiadne výpovedné lehoty ani obkľuky nehrozia. Skrátka nám dáte vedieť ako ste sa rozhodli. 

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov hneď teraz.

Možno sa vám páči všetko, čo ste si doteraz prečítali, ale stále si ešte nie ste istí, či je klub Online lídrov práve pre vás. Tak čítajte ďalej:  

Pre koho to je?

Členstvo v klube Online lídrov je pre všetkých, ktorí chcú vybudovať etickým a moderným spôsobom prosperujúce online podnikanie. Také, ktoré bude nielen zarábať, ale aj zlepšovať životy druhým.

Je pre všetkých ľudí, ktorí sú obchodníci, poradcovia alebo ľudia pracujúci v MLM a chcú sa vzdelávať, zlepšovať sa a navzájom sa podporovať.

Konkrétne vám odporúčam, aby ste vstúpili do klubu Online lídrov, ak ste:

 • Výživoví poradcovia
 • Finanční sprostredkovatelia
 • Beauty poradkyne
 • Investiční makléri (zlato/drahokamy/kryptomeny)
 • Cashback systémy
 • Pôsobite v oblasti cestovného ruchu
 • Realitní makléri

Ak ste sa našli v tejto skupine, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov hneď teraz.

Pre koho to nie je?

Členstvo v tomto klube nie je pre vás, ak nechcete napredovať.

Tiež nie je pre vás, ak nie ste ochotní využívať moderné technológie na získavanie nových zákazníkov a následnú komunikáciu s nimi.

Tiež nie je pre vás, ak si myslíte, že už všetko viete a nie ste ochotní pomôcť druhým, ktorí potrebujú možno aj vašu pomoc.

Ak ste sa náhodou našli v tomto zozname, tak vás žiadam, aby ste do klubu Online lídrov nevstupovali. Bola by to pre vás len strata času.

Ak nie, tak vám odporúčam pravý opak (a to aby ste vstúpili čo najskôr):

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte členstvo na 12 mesiacoov za najvýhodnejšiu možnú cenu. 

Prečo by ste mali VSTÚPIŤ HNEĎ TERAZ?

Možnosť získať špeciálny bonus - polhodinovú konzultáciu s Martinom Mažárom v hodnote 100€ úplne zdarma platí len teraz.

Keď vstúpte teraz, tak si zaistíte najnižšiu možnú cenu. Lebo do klubu budú pravidelne pribúdať nové tréningy a videá, bude stúpať jeho hodnota a aj cena.

Vstupom do klubu Online lídrov získate nielen kopec užitočného know how, ale aj technické návody, motiváciu a množstvo zliav na produkty a softvéry.

Plus budete v komunite ľudí, ktorá má podobné alebo rovnaké poslanie ako vy a je pripravená pomôcť vám, keď to budete potrebovať 🙂

Tak neváhajte už ani sekundu…

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a pridajte sa do klubu Online lídrov hneď teraz.

Máte akékoľvek otázky ohľadom klubu Online lídrov alebo vám niečo nie je úplne jasné?

Ak vás zaujíma čokoľvek ohľadom členstva v Online lídri Master Clube, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej kolegyni Lucii Pravdovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Pravdepodobne do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak vám je všetko jasné a idete do toho s nami, tak urobte prvý krok k členstvu v Master Clube Online lídrov, kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte vaše miesto v klube hneď teraz.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem.

Martin Mažár

PS: Tu je v skratke prehľad, čo môžete dnes získať.

Keď sa rozhodnete pre vstup do Master Clubu Online lídrov, tak získate okamžitý prístup k 15 tréningom, 4 záznamom z online workshopov a 11 neverejným záznamom z webinárov, 5motivačným rozhovorm v celkovej hodnote 1449 EUR.

Plus kopec technických návodov, 3 nové tréningy mesačne a 1 motivačný rozhovor mesačne, v len veľmi ťažko určiteľnej hodnote.

Ešte k tomu aj podporu rovnako alebo podobne zmýšľajúcej komunity. A extra dávku motivácie v podobe súťaží o hodnotné ceny a rôznych výziev.

A k tomu polhodinovú konzultáciu v hodnote 100€ ako BONUS. 

Toto všetko, len za 252€ / 12 mesiacov (v prepočte len za 18€/mesiac)

Tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom, pridajte sa do klubu Online lídrov a poďme spolu rásť.