Prihláška do online kurzu

Predaj 2.0.

(Začiatok online kurzu 1.10. 2019)

Prihlásením získate:

 • 7 modulov kurzu plných know-how
  Touto objednávkou získate prístup ku všetkým modulom kurzu, vďaka ktorým sa naučíte využívať aj vy novodobý predaj vďaka Facebooku a iným technikám.
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
 • BONUS: Online kurz: Dokonalá fanpage v hodnote 97€
  Aby ste novodobý predaj mohli rozbehnúť na "viacerých poliach", získate ku kurzu aj bonus - online kurz Dokonalá fanpage.
 • Technické návody: Ako pracovať s osobným profilom v hodnote 97€
  Viem, že pre niektorých je aj práca s Facebookom pomerne náročná. Robiť niektoré veci podľa návodov z článkov je dooooosť zdĺhavé. A preto vám ku všetkému nahrám videá, kde ukážem kam kliknúť a čo a ako urobiť, aby ste mali istotu, že to zvládnete. Je to ako keby ste mi pozerali cez plece, keď to robím ja.
 • BONUS: Psychologické štruktúry na písanie predajných statusov
  Vymyslieť a napísať dobrý status dá niekedy poriadne zabrať. Preto je dobré, keď využívate isté zabehnuté princípy, ktoré proste fungujú. Preto ku kurzu Predaj 2.0 získate šablóny, aby ste už nikdy nemuseli vymýšľať koleso od znova. Vďaka tomu ušetríte kopec času a ak to urobíte správne, tak zarobíte aj kopec peňazí. Aplikovanie šablón do praxe je len a len na vás.
 • BONUS: Sekcia: Otázky na Martina v nevyčísliteľnej hodnote
  Ak vám čokoľvek nebude jasné, tak sa ma budete môcť pýtať, v uzavretej členskej sekcii. Hodina mojich konzultácii bežne stojí 250€. Čím viac sa ma budete pýtať, tým vyššia bude hodnota tohto špeciálneho bonusu. Môžete sa ma pýtať koľko chcete, čo chcete a ja budem na vaše otázky odpovedať.
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Aby ste si boli istí, že nič neriskujete, na tréning máte aj 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že by ste usúdili, že tento tréning nebol pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám peniaze vrátim.
Veci, ktoré sa v kurze naučíte, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.
Martin Mažár

Vyplňte prihlášku a získajte váš prístup do kurzu

Aké majú ľudia skúsenosti s Martinom a jeho kurzami?

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791