Prihláška na ONLINE KURZ

PSYCHOLÓGIA

predaja ONLINE

Vstupom do online kurzu
Psychológia predaja online získate:

 • 7 NADUPANÝCH modulov kurzu (viac ako 6 hodín videí)
  V členskej sekcii kurzu na vás čaká 7 MODULOV, v ktorých sa dozviete ako využívať psychológiu predaja na internete. Všetky princípy sú ľahko použiteľné na webe, sociálnych sieťach, v emaile, ale aj v bežnom živote.
   
 • 73 PRÍKLADOV z praxe
  V kurze nájdete aj konkrétne príklady z praxe ako psychológiu predaja používajú marketéri a ti najúspešnejší podnikatelia (to je aj dôvod prečo sú najúspešnejší) a ako ju môžete vy využiť vo svojom predaji, aby ste zvýšili svoje predaje
   
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
Do kurzu som zhrnul moje najnovšie a najlepšie know how. Som presvedčený, že keď si videá z kurzu pozriete a aplikujete do praxe, tak vám pomôžu zvýšiť vaše predaje. Všetky princípy sú ľahko použiteľné na webe, sociálnych sieťach, v e-maile, ale aj v bežnom živote.
Martin Mažárlektor online kurzu

Pre získanie prístupov ZDARMA vyplňte prihlášku:

"Jako vždy, vše od Martina hodnotím nejlépe, jak mohu. Jednoduché praktické rady, které fungují. Lidský a ochotný přístup Martina je naprosto nepřekonatelný. Výjimečný rozhled, který si udržuje, je obdivuhodný."
Renáta Walkerbeauty
"Martin je skutočne výborný v tom, čomu sa venuje. V mojich očiach špička na Slovensku a držím palce, nech sa ďalej rozširujú myšlienky online podnikania aspoň v takom tempe, ako doteraz. Obrovská inšpirácia a rešpekt.”
Juraj Richtárekfinancie
"Martin je skvelý školiteľ. Bohaté vedomosti v kombinácii s prirodzenou charizmou sú na dnešnom školiteľskom trhu vzácnou symbiózou. Vrelo odporúčam aj preto, že aplikácia v praxi stopercentne funguje."
Boža Simonidesováreality

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791