Hľadáme ľudí, ktorí chcú

z mesiaca na mesiac znásobiť svoj príjem, vďaka predaju

High ticket produktov 

Projekt Tajomstvá predaja High Ticket produktov vznikol,

aby pomohol koučom, expertom a predajcom kurzov

radikálne zvýšiť predaje a zároveň pomôcť dodať vašim

klientom produkty, ktoré im pomôžu k lepším výsledkom.

Toto je príklad Lucie, ktorá sa trápila s predajom kurzov a keď začala predávať

High Ticket produkty, tak jej príjmy vyskočili na viac ako 3-násobok

Poďte sa v malej skupine s individuálnym prístupom naučiť:  

  • ako vyskladať atraktívnu ponuku mentoringu alebo iného high ticket produktu, ktorá uspeje v konkurencii a zároveň vás nezahltí prácou
  • ako napísať skutočne účinnú identifikačnú stránku, ktorá je nevyhnutná pre získavanie kvalitných potenciálnych záujemcov a vaše high ticket produkty
  • ako viesť predajný rozhovor so záujemcom bez použitia tlaku a manipulácie a pritom sa dohodnúť na spolupráci s takmer každým druhým klientom
  • ako jednoducho propagovať váš high ticket program, aby ste záujemcov a nových klientov mali každý mesiac a mohli si žiť bez starostí o svoj zárobok

Pozrite sa, čo sa dá dokázať

s predajom High ticket produktov

Predaje hight ticket produktov v hodnote 16 827 eur za jeden mesiac

Predaje high ticket produktov v hodnote 26 940 eur za jeden mesiac

Predaj hight ticket produktov v hodnote 42 920 eur za jeden mesiac

Predaje high ticket produktov v hodnote 15 897 eur za jeden mesiac

Predaje high ticket produktov v hodnote 15 382 eur za jeden mesiac

Predaj hight ticket produktov  v hodnote 9 980 eur za jeden mesiac 

Predaj hight ticket produktov v hodnote 15 157 eur za jeden mesiac

Prečo je nevyhnutné absolvovať

vstupný rozhovor?

Na rovinu. Sú tu 2 dôvody.

Prvý dôvod je, že tento program stojí niekoľko tisíc eur. Takže je to väčšia investícia. Preto skôr než vám dáme možnosť si ho kúpiť, chceme mať istotu, že vám skutočne vieme pomôcť s predajom high ticket produktov a navýšiť tak vaše príjmy.

Ak by sme získali pocit, že vám nedokážeme pomôcť, tak vám ho nepredáme. Ide o to, že chceme mať istotu, že VY budete spokojný (a mať vyšší príjem) a MY budeme mať čisté svedomie a dobrý pocit z toho čo robíme.

Druhý dôvod je, že tento program je založený na osobnej spolupráci. Budeme sa stretávať na zoomoch. Tam by sme radi mali ľudí, s ktorými ľudsky a hodnotovo ladíme. Predsa len, nie je nič horšie ako mať klienta (alebo mentora), ktorý vám jednoducho nesedí a musieť sa s ním stretávať.

Jednoducho povedané: viac ako o peniaze nám ide o vaše výsledky a vzájomnú spokojnosť.

Takže pokiaľ to s vami rezonuje, požiadajte o vstupný rozhovor.  Môžete si tak overiť, že to čo tu tvrdíme, je proste tak 🙂 . Sme ozaj milí, beznátlakoví a ide nám o vás.

Kto stojí za týmto programom?

Martin Mažár je človek, ktorý pred 10 rokmi ako “vyhoretý” zamestnanec dal výpoveď v práci a rozhodol sa online podnikať. Najprv sa mu nedarilo, ale vydržal a neskôr jeho predaje (a príjmy) vyskočili.

Nebol však úplne spokojný, pretože síce veľa zarábal, ale musel na to makať od rána do večera (možno to tak máte aj vy). Začiatkom roka 2019 odišiel na Bali, kde sformoval svoju novú životnú a podnikateľskú víziu, ktorá mu zmenila život od základov.

Výsledkom je, že behom jedného roka jednak znásobil svoje príjmy, ale hlavne znížil svoj pracovný čas na 4 hodiny denne. Dnes si užíva oveľa viac slobody (a oveľa väčšie príjmy) ako kedykoľvek predtým.

Jeho systém PODNIKANIA BEZ STAROSTÍ je založený na predaji High ticket produktov, neviditeľnom predaji a systéme menej je viac.