VSTUPENKA ZDARMA  

UMENIE

ONLINE PREDAJA

 3-dňový tréning s Martinom Mažárom 

Získajte tréning ZDARMA, kde sa dozviete

ako radikálne zvýšiť svoje predaje v online.

ČO SA DOZVIETE

  POČAS TROCH DNÍ TRÉNINGU?  

  • 1. DEŇ: Priťahovanie najlepších klientov
    Nemusíte sa naháňať za klientmi ako to robí väčšina ľudí. Klientov môžete jednoducho priťahovať. Stačí len dodržať niekoľko nevyhnutných krokov. O tom čo urobiť, aby ste k sebe pritiahli dostatok najlepších klientov sa budeme rozprávať práve na tomto tréningu.

BONUS: Pracovný zošit

  • 2. DEŇ: Predávanie bez presviedčania
    Nemusíte na ľudí tlačiť, manipulovať nimi alebo ich presviedčať. Pomocou sociálnych sieti, strategickej tvorby obsahu a pozitívneho predaja dokážete presviedčať bez presviedčania. O tom ako to robiť bude práve tento tréning.

BONUS: Pracovný zošit

  • 3. DEŇ: Mapa tvorby miliónového online impéria
    Ľudia v online často neuspejú, lebo netušia, aká postupnosť krokov vedie k úspechu. Nemusí to byť aj váš prípad. V rámci tohto tréningu sa dozviete, aké kroky máte spraviť, ak chcete, aby podnikanie online vám prinieslo časovú a finančnú slobodu

BONUS: Pracovný zošit

KEDY SA TRÉNING USKUTOČNÍ

  A AKO BUDE PREBIEHAŤ?  

Tréningy formou živých vysielaní prebiehajú od 3. - 5. 12. (piatok až nedeľa).

Každý tréning začne o 18h. Celkovo budú 3 tréningy. Pred začiatkom každého tréningu vám pošleme odkaz, na ktorom bude vysielanie prebiehať.

Jediné čo potrebujete je internetové pripojenie a chuť učiť sa :). Tréningy môžete pekne sledovať z pohodlia domova alebo z akéhokoľvek miesta, kde je internetové pripojenie.

KTO BUDE VIESŤ

  ONLINE TRÉNINGY? 

Tréningy bude viesť Martin Mažár. Martin je človek, ktorý pred viac ako 8 rokmi dal výpoveď v práci, pretože túžil žiť slobodnejší a bohatší život. Spustil svoje online podnikanie. Z počiatku sa mu veľmi nedarilo, ale neskôr odhalil vzorec úspechu v oblasti online predaja.

Dnes učí začínajúcich a pokročilých online podnikateľov ako vybudovať úspešné online podnikanie, ktoré svojmu majiteľovi prináša nadštandardný príjem a zároveň dostatok voľného času pre slobodný život.

Martin väčšinu roka trávi v exotických krajinách, kde pracuje a zároveň si užíva život. Jeho “prechodný domov” je Bali. V tejto chvíli je však na Srí Lanke, odkiaľ bude robiť živé vysielania.

Čo hovoria ľudia, ktorí absolvovali

  niektoré z Martinových tréningov? 

Máte nejakú otázku

 alebo vám niečo nie je jasné?

Ak áno, tak neváhajte a kontaktujte moju zákaznícku podporu.

Napíšte e-mail na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791. Podľa toho, ktorú možnosť preferujete. Dovoláte sa našej kolegyni Marcele Hermanovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov. Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Veľmi rada vám odpovie, na čokoľvek.

Na telefóne ju zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak Marcela sa vám ozve späť čo najskôr, ako to len bude možné.