Výborne! Potvrdenie vášho e-mailu prebehlo úspešne.

E-book sme vám už zaslali na váš e-mail. Do 15 minút ho máte vo svojej e-mailovej schránke.

↓↓↓ Zatiaľ si prečítajte túto stránku ↓↓↓

Dajte mi 7 krátkych večerov

a ja vás naučím UCELENÝ KONCEPT,

ako vybudovať úspešný biznis online!

(...aj keď s tým nemáte vôbec žiadne skúsenosti, alebo ste to v minulosti skúšali a nedosiahli ste výsledky, aké by ste chceli)

Mám na vás otázku:

Nepatríte náhodou do jednej z týchto skupín ľudí aj vy? 

 • Máte vlastnú fanpage, skupinu, osobný profil a pridávate kopec príspevkov, máte nejaké tie dosahy, lajky, komentáre, zdieľania, ale málo predajov?
 • Skúšali ste tú “slávnu” Facebook reklamu, ale bola to pre vás španielska dedina a nenosila vám žiadne výsledky... Boli to pre vás len “peniaze vyhodené von oknom”?
 • Píšete pravidelne články, kde ľuďom radíte… Točíte videá, ako o dušu… Vysielate naživo...Ale efekt jednoducho necítite a neozýva sa vám toľko ľudí, ako by ste chceli?

Ak áno, zbystrite vašu pozornosť... 

… to čo sa dozviete teraz vás možno šokuje:

  Chyba nie je v technike, ale v tom, že

NEPOZNÁTE CELÝ KONCEPT PREDAJA ONLINE 

Ako to myslím?

Je to ako keď vám niekto povie: 

“Kúp si lyže a môžeš sa lyžovať na zjazdovke a užívať si pocit slobody,ako ideš dole kopcom”

Myslel to takýto človek s vami dobre? - Samozrejme, že áno!

Fungujú lyže na lyžovanie? - Samozrejme, že áno!

Bude vám to stačiť k lyžovaniu? - Pravdepodobne nie!

Prečo?

Lebo okrem lyží (“jednej techniky”) budete potrebovať aj lyžiarky (“druhá technika”), palice (“tretia technika”) a kus trpezlivosti, aby ste sa naučili, ako správne lyžovať (“poznať koncept lyžovania”).

Rovnako je to aj v online podnikaní:

Ak chcete uspieť, tak nestačí zvládnuť len jednu vec, len jednu techniku. Napríklad: Fanpage, ale potrebujete pochopiť CELÝ KONCEPT a zvládnuť prepojiť viacero vecí do 1 celku.

Dobrý deň, volám sa Martin Mažár a...

...keď som začínal, tak som dal výpoveď v práci a denno - denne som písal jeden článok, ale moje príjmy vôbec nerástli, lebo som nechápal koncept.

Začal som študovať Američanov, keď som pochopil koncept a zaviedol ho do praxe, tak moje príjmy vystrelili.  

Odvtedy to začalo fungovať.

Za rok 2020 boli naše tržby vo výške 175 526 eur. A to som nepretržite strávil štyri mesiace (od januára do apríla) na Bali a skutočne si užil aj leto na Slovensku. 

Napríklad len v novembri sme získali spolu 803 platiacich zákazníkov.

A najlepšie na tom je, že...

 Čoskoro sa s vami podelím o celý koncept,

ako vybudovať úspešné podnikanie online

V skratke sa dá povedať, že celý koncept pozostáva zo 7 základných častí, ktoré treba pochopiť do hĺbky. Väčšina ľudí však nechápe celý tento koncept.  

A to je dôvod, prečo som pre vás vytvoril

Sériu 7 online workshopov 

ÚSPEŠNÝ BIZNIS ONLINE UŽ ZA 7 VEČEROV

Chcem vás zoznámiť s celým konceptom a objasniť vám, ako to spolu navzájom funguje. Pripravení? Tak poďme na to…

Mnohí sa v čase Korona krízy snažili naštartovať svoj biznis online a je mi až smutno, keď vidím, že robia len taktické veci (rôzne techniky), ale nerobia veci strategické. 

Uniká im celá podstata, celý koncept. 

Rozmýšľal som, ako čo najviac pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Po dlhom rozmýšľaní som na to prišiel.

A preto som pre ľudí pripravil sériu 7 online workshopov s názvom:  “Úspešný biznis online už za 7 večerov.”

Je to séria 7 online workshopov, ktoré sme vysielali v uzavretej FB skupine. Vy k nej dostanete prístup v uzavretej členskej sekcii, samozrejmosťou je doživotný prístup.

Som presvedčený, že keď pochopíte koncept, ktorý vás naučím a začnete ho aplikovať do praxe, tak vám to prinesie úspech.

A tu nájdete stručný prehľad toho, čo sa naučíte v sérii 7 online workshopov - Úspešný biznis online už za 7 večerov.

1. ONLINE WORKSHOP

Nekonečný zástup potenciálnych klientov

(v hodnote 97 EUR)

Spolu si ukážeme, ako docieliť, aby ste mali vždy dostatok kontaktov na potenciálnych zákazníkov.

Konkrétne vám odpoviem na tieto otázky:

 • “Prečo len napísať ebook a umiestniť ho na blog a sociálne siete vám NEprinesie dostatok kontaktov a spôsobí pomalú a bolestivú “smrť” vášho online podnikania (a čo k tomu bezpodmienečne pridať, aby ste získavali kontakty v stovkách alebo tisícoch mesačne)
 • Jednoduchá, ale maximálne účinná vec, ktorú musíte spraviť, aby vám potenciálni zákazníci sami ochotne dávali kontakt na seba a vy ste sa raz a navždy zbavili nedostatku kontaktov na potenciálnych zákazníkov?
 • Na akú vec 99 % online podnikateľov zabúda pri získavaní kontaktov a nevedomky sa tak sabotuje (a pripravuje sa o nemalé zisky od ľudí, ktorí chcú kúpiť hneď teraz) ? 
 • Aké 3 typy magnetov získavajú kontakty ako na bežiacom páse a zaberú vám minimum času na vytvorenie (budete si búchať hlavu o stenu a hovoriť si: “veď je to jasné ako facka, prečo som na to neprišiel skôr?”) 

2. ONLINE WORKSHOP

Účinný systém predaja

(v hodnote 97 EUR)

Prezradím vám,  čo urobiť, aby ste mali pravidelný príjem. Ktorý systém predaja by ste mali začať budovať. 

Ukážeme si spolu:

 • Najjednoduchší systém ako pravidelne predávať ľuďom vo veľkých množstvách a vôbec pritom nebyť prítomný (keď som ho zaviedol, mohol som si dopriať prvýkrát mesačnú dovolenku na Filipínach bez toho, aby som musel celý mesiac pracovať) 
 • Jednu vec, ktorú by ste mali urobiť ešte skôr, než sa rozhodnete začať niečo predávať (a 98 % obchodníkov to nespraví a potom sa čudujú, že ich predaje sú také nízke a zbytočne sa trápia nielen s nevhodnými zákazníkmi) 
 • Unikátny postup ako otextovať predajnú stránku, ktorá skutočne funguje (je ako najlepší zamestnanec a predáva za vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku a nepýta si ani prémie ani dovolenku)
 • 2 málo známe, ale maximálne účinné veci, ktoré sú absolútne nevyhnutné, ak chcete, aby sa po vašich produktoch alebo službách doslova zaprášilo (a ľudia ich kupovali ako teplé rožky)

3. ONLINE WORKSHOP

Väčšie a častejšie nákupy - zvyšovanie hodnoty zákazníka

(v hodnote 97 EUR)

Ak chcete zarábať viac peňazí, tak sa treba snažiť zvyšovať hodnotu každého zákazníka. To sa dá dosiahnuť viacerými cestami. Napríklad tým, že zvýšite priemernú objednávku alebo začnete predávať drahšie produkty. Ďalšia možnosť je, že budete častejšie kontaktovať zákazníka a preto bude častejšie nakupovať alebo proste zvýšite ceny. 

Tu je prehľad spôsobov, ako to dosiahnuť:

 • 4 spôsoby, ako docieliť, aby ste znásobili svoje predaje a zároveň menej predávali (viem, že to znie úplne divne - asi budete prekvapení, ako ja, keď som to prvýkrát videl)
 • Unikátny spôsob ako znásobiť svoje predaje a zároveň získať spokojnejších zákazníkov (ľudia vám budú sami ďakovať, že ste si od vás mohli nakúpiť)
 • 99 % ľudí neaplikuje vo svojom podnikaní jedno ziskové pravidlo, ktoré dokáže zniekoľkonásobiť predaje. V rámci online workshopu si povie, čo to je a ako ho využiť vo vašom podnikaní - pozor: použite ho len na vlasnté riziko!
 • Aké 3 spôsoby použiť na navýšenie objednávky? (zaberú vám pár sekúnd a budú vám zvyšovať príjmy až kým ich nezrušíte - nevidím však dôvod, prečo by ste to vôbec robili - nedáva to zmysel)

4. ONLINE WORKSHOP

Osobná značka - vybuduj svoju osobnú značku

(v hodnote 97 EUR)

Odhalím vám, ako nájsť a pritiahnuť k sebe ideálnych zákazníkov ako magnet a pritom nezabúdať prepájať sociálne siete a predaj

V tomto online workshope odhalíte:

 • 3 hlavné dôvody, prečo sa ľuďom nepodarí vybudovať zo seba (alebo zo svojich produktov) skutočnú značku (a preto nepredávajú s ľahkosťou ako predáva Apple, aj keď by mohli:) 
 • Ako vyžmýkať zo sociálnych siete maximum. Vďaka čomu si vybudujete značku, ale aj okamžite zvýšite vaše predaje (je to oveľa jednochušie, než si viete predstaviť)
 • Aké sú 3 najdôležitejšie veci pri budovaní značky pomocou sociálnych sieti (a prečo väčšina ľudí zlyháva). 
 • Ako tvoriť iba ten správny obsah na sociálne siete. Taký, aby sa vám zákazníci ozývali sami a vybudovali ste si skutočne verných a nadšených fanúšikov. 

5. ONLINE WORKSHOP

Účinná reklama v kocke

(v hodnote 97 EUR)

Základné tipy ako urobiť z bežnej reklamy, ziskovú reklamu a tiež ako začať z FB reklamou (aj úplne od nuly, aj keď nemáte skoro žiadnych fanúšikov)

S mojim kolegom vám odhalíme:

 • Aké 3 až smiešne jednoduché veci majú maximálny vplyv na ziskovosť vašich reklám a prečo by ste ich mali ovládať aj keby som vás o polnoci zobudil?
 • Kedy sa oplatí investovať do reklamy a kedy sú to len peniaze bohapusto vyhodené von oknom (ako a kedy s rozumom používať Facebook reklamu - aj keď ste ju ešte nikdy úspešne nepoužili)
 • Aké reklamy by vám mali bežať aj keby fúriky padali z oblakov, ak z nich chcete vyžmýkať maximum pre svoje podnikanie (robia to všetci profesionáli, pretože to úžasne funguje. Pridáte sa aj vy?)
 • Na čo si dať obzvlášť veľký pozor pri spustení reklamy, aby to pre vás neskončilo len jednou veľkou katastrofou (a mnohým začiatočníkom to ani len nenapadne)
 • Ako a kde vybrať obrázky do reklamy, ktoré zaujmú vašich potenciálnych klientov bez toho, aby ste museli platiť desiatky až stovky eur profi grafikovi a zároveň aby vaše reklamy fungovali ako švajčiarske hodinky.
 • Ako napísať text do reklamy, ktorá zaujme a predá za vás a vy sa budete môcť tešiť, že vám to konečne funguje ako dobre namazaný stroj a prináša úžasné výsledky.

6. ONLINE WORKSHOP

Menej práce, viac peňazí

(v hodnote 97 EUR)

Ukážeme si, ako môžete zlepšiť vaše procesy, zefektívniť čas strávený prácou a viac delegovať veci, lebo len tak môže prísť sloboda.

Na ceste k slobode odhalíte:

 • Ako si začať budovať podporný tím, ktorý vám bude kryť chrbát a vďaka ktorému budete mať menej práce, vyššie zisky a viac voľného času pre seba, svoju rodinu, priateľov a na koníčky.  
 • Jedna malá, ale zásadná vec, ktorá mi nielen ušetrila až 30 % času, ale aj zdvojnásobila predaje. To isté môžete spraviť aj vy vo svojom podnikaní.
 • Základné princípy pri budovaní podporného tímu, na to, aby bol naozaj výkonný 
 • Prekvapivý zdroj, odkiaľ môžete zobrať peniaze, ktoré potrebujete na budovanie vášho podporného tímu, aby ste ho mohli vytvárať hneď od začiatku 
 • Ako hospodáriť s peniazmi tak, aby vaše podnikanie rástlo rýchlejšie ako vaším konkurentom a napriek tomu by ste aj vy mohli dosiahnuť slobodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým? 

7. ONLINE WORKSHOP

Cesta online úspechu

(v hodnote 97 EUR)

Ukážeme si najčastejšie chyby, ktoré ľudia robia. A zopakujeme si  kľúčové veci na ceste k online úspechu 

Na vašej ceste k online úspechu spoznáte:

 • Konkrétnu postupnosť krokov, ako vybudovať svoje podnikanie vďaka internetu a sociálnym sieťam (rýchlejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predým)
 • Najčastejšie chyby, ktorých sa ľudia dopúšťajú, keď sa snažia budovať svoje sociálne siete na získavanie klientov (a ako to urobiť hneď na prvýkrát správne)
 • Aké kroky treba spraviť, ak chcete, aby vaše podnikanie slúžilo vám a nie vy jemu (aby ste nemuseli makať od rána do večera a vôbec si to neužiť)

Možno ste si všimli, že každý jeden online workshop z celej tejto série má minimálnu hodnotu 97 EUR.

Celá séria “Úspešný biznis online už za 7 večerov” pozostáva zo 7 online workshopov a má teda hodnotu 679 EUR. 

V tejto sérii som pre vás zhrnul to najlepšie know how, ktoré som nadobudol za 7 rokov podnikania online.

Som presvedčený, že “Úspešný biznis online už za 7 večerov” má mnohonásobne vyššiu hodnotu a napriek tomu som so rozhodol, že to pre vás ešte vylepším.

Dnes mi nemusíte platiť 679 EUR.

Aká je teda

vaša dnešná investícia?

Ako som už spomínal vyššie. Hodnota celej série online workshopov “Úspešný biznis online už za 7 večerov” je 679 eur (97 EUR x 7 online workshopov).

Hodnota celej série 679 EUR

Bežná cena 297 EUR

AKCIOVÁ CENA 67€

Ak vám to dáva zmysel, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a využite príležitosť hneď teraz.

Cena, za ktorú je celá táto séria dostupná bude neskôr rásť. Na webe ju budete môcť získať len za 297 EUR (Čo je podľa mňa stále veľmi výhodná investícia - ak veci z nej aplikujete do praxe.)

Možno si teraz hovoríte, Wooow, to je super!

A zároveň si kladiete otázku:

PREČO TO ROBÍM? 

Tu je moja “skrytá” motivácia:

Kvôli Corone chcú všetci “predávať online”. AJ VAŠA KONKURENCIA sa o to snaží. 

Otázka znie, ako to zvládnete vy a ako vaša konkurencia. Čo tak to urobiť hneď na prvýkrát dobre…?

Teraz nie je priestor na to robiť chyby!

Ak chcete pomoc od niekoho, kto to robí už roky, tak neváhajte ani sekundu...

...kliknite na tlačidlo pod týmto textom a využite túto príležitosť hneď teraz.

Mnoho ľudí to začalo robiť ZLE 🙁

Začali:

 • “posielať cudzím ľuďom ponuky do správ”
 • “spamovať produktami a príležitosťami cudzie skupiny”
 • “pridávať na osobný profil statusy o produktoch a svoje práci”
 • “vytvárať skupiny, kde nikto nediskutuje” 
 • a “budovať fanpage, ktoré majú málo fanúšikov”

… pretože tvoria obsah, ktorý nikoho nezaujíma”. Toto je však cesta ako neuspieť v dlhodobom horizonte…

… ak naopak chcete vedieť, ako uspieť v dlhodobom horizonte, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a využite túto príležitosť hneď teraz.

Som presvedčený, že...

Doslova nemáte čo stratiť,

VŠETKO RIZIKO JE NA MNE

K sérii 7 online workshopov “Úspešný biznis online už za 7 večerov” získavate aj garanciu 100% spokojnosti, po dobu 14 dní: 

Čo to znamená?

Ak 14 dní od zakúpenia série workshopov nebudete 100% spokojní, tak vám vrátim celú vašu investíciu do posledného centu.

Takže si môžete pozrieť všetky workshopy, v pohode aj 2X (aj viac, ak stíhate) na základe toho sa rozhodnúť…

Za mňa je rozhodnutie jasné:

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a využite túto príležitosť hneď teraz.

Tu je dôkaz, že

DOSTANETE SKUTOČNÚ HODNOTU

Keď som v lete 2020 robil podobný projekt “Špičkový obchodník za 10 dní” akurát s témou predaja. Tak mi veľmi veľa ľudí ďakovalo a boli veľmi spokojní. 

Podobne to bolo s projektom “Rozbehni siete za 7 dní”. 

Mňa osobne to veľmi uspokojilo, pretože práca (ale aj zarábanie peňazí) dáva oveľa väčší zmysel, keď viete, že to čo robíte pomáha druhým.  To je aj dôvod, prečo som sa rozhodol urobiť tento projekt, kde za zlomok ceny dávam to, kde inde sa za to platia stovky eur

  ČO VŠETKO ZÍSKATE?

Online workshop: Nekonečný zástup potenciálnych klientovv hodnote 97 EUR
Online workshop: Účinný systém predajav hodnote 97 EUR
Online workshop: Väčšie a častejšie nákupyv hodnote 97 EUR
Online workshop: Osobná značka - vybuduj svoju osobnú značkuv hodnote 97 EUR
Online workshop: Účinná reklama v kockev hodnote 97 EUR
Online workshop: Menej práce, viac peňazív hodnote 97 EUR
Online workshop: Cesta online úspechuv hodnote 97 EUR

Hodnota celej série 679 EUR

Bežná cena 297 EUR

Akciová cena 67€

Stále si ešte nie ste na 100% istí, či je to pre vás? Tak si prečítajte:

PRE KOHO TO JE? 

Zaujalo vás to? Určite vám odporúčam investovať do série workshopov “Úspešný biznis online už za 7 večerov”, ak ste:

 • kouči, tréneri, predajcovia, experti, poradcovia, MLM
 • ktorí chcú rozbehnúť získavanie klientov cez internet a sociálne siete, ale nechcú robiť chyby a chcú to hneď od začiatku urobiť správne. 
 • Tiež tí, ktorí to už skúšali, ale neprináša im to také výsledky, ako by si predstavovali. 

Ak ste sa našli v tejto skupine, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup k 7 online workshopom: “Úspešný biznis online už za 7 večerov” s masívnou zľavou:

Pre koho to

NAOPAK ROZHODNE NIE JE?

 • Pre firmy, e-shopy, veľké spoločnosti.

Ak náhodou patríte do tejto skupiny, tak prosím neklikajte na žiadne tlačidlo na tejto stránke a neinvestuje do 7 online workshopov “Úspešný biznis online už za 7 večerov”

 • Ak ste sa v skupine nad týmto textom nenašli, tak smelo do toho:

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup k 7 online workshopom: “Úspešný biznis online už za 7 večerov” s masívnou zľavou:

Kde si workshopy môžem pozrieť?

Je to séria 7 online workshopov ktorú sme vysielali v uzavretej skupine na Facebooku. Vy získate prístup do uzavretej členskej sekcie, v ktorej sú tieto videá uložené. 

K záznamu workshopov v členskej sekcii máte prístup natrvalo. Prístup je platný len pre 1 osobu. 

Verím, že ak ste sa dočítali až sem, tak to myslíte so získavaním klientov z internetu vážne.

A preto...

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup k 7 online workshopom: “Úspešný biznis online už za 7 večerov” s masívnou zľavou:

Časté otázky, ktoré od vás dostávam

 • Čo potrebujete mať?
  Pripojenie na internet, počítač, a chuť vzdelávať sa. 
 • Čo ma čaká v uzavretej členskej sekcii? 
  Záznamy vysielaní online workshopov + časovo neobmedzený prístup k nim. 
 • Som už starší, čo sa ak nedokážem presadiť? 
  Poznáte meno Grant Cardone? Je to síce kontroverzná osoba, ale online biznis mu nosí výsledky, kopec klientov a peňazí. Viete, čo je na tom najlepšie? Grant Cardone má 62 rokov a ovláda online biznis ako málokto.  
 • Je to to isté ako “Rozbehni siete za 7 dní“?
  Nie, je to úplne iný tréning. V "rozbehni siete za 7 dní" ste sa mali možnosť dozvedieť, ako pracovať len so sociálnymi sieťami. V rámci tejto série online workshopov si ukážeme ako poňať celý online biznis. Sociálne siete sú toho len malou súčasťou.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup k 7 online workshopom:

“Úspešný biznis online už za 7 večerov” s masívnou zľavou:

Stále vám niečo nie je na 100% jasné?

Ak áno, tak neváhajte a kontaktujte moju zákaznícku podporu. 

Napíšte nám e-mail na adresu podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791. 

Dovoláte sa našej kolegyni Marcele Hermanovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Veľmi rada vám odpovie, na čokoľvek.

Na telefóne ju zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak Marcela sa vám ozve späť čo najskôr, ako to len bude možné.