Prihláška na ONLINE KURZ

PSYCHOLÓGIA

predaja ONLINE

Vstupom do online kurzu
Psychológia predaja online získate:

 • 7 NADUPANÝCH modulov kurzu (viac ako 6 hodín videi)
  V členskej sekcii kurzu na vás čaká 7 MODULOV, v ktorých sa dozviete ako využívať psychológiu predaja na internete. Všetky princípy sú ľahko použiteľné na webe, sociálnych sieťach, v emaile, ale aj v bežnom živote.
   
 • 73 PRÍKLADOV z praxe
  V kurze nájdete aj konkrétne príklady z praxe ako psychológiu predaja používajú marketéri a ti najúspešnejší podnikatelia (to je aj dôvod prečo sú najúspešnejší) a ako ju môžete vy využiť vo svojom predaji, aby ste zvýšili svoje predaje
   
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
   
 • BONUS: Predajný systém pre RÝCHLY NÁRAST počtu klientov 
  Naučíte ako využiť systém predaja, ktorý používame na získavanie veľkého počtu klientov, ktorý vedia k ich opakovaným nákupom.
   
 • BONUS: Otázky na Martina (nevyčísliteľná hodnota)
  V rámci kurzu je sekcia "Otázky na Martina", kde môžete nasledujúce 3 mesiace klásť otázky a Martin bude na ne odpovedať. Martin si bežne za to, že odpovedá ľuďom na otázky pýta peniaze, vy tu možnosť máte ZDARMA v rámci kurzu. Čím viac sa budete pýtať, tým väčšiu hodnotu získate
   
 • BONUS Rýchlokurz Time managementu (v hodnote 47€)
  Vďaka tomuto kurzu budete využívať čas strávený na vašom online podnikaní maximálne efektívne. Budete mať čas na ňom pracovať, budovať ho a rozvíjať bez toho, aby ste nad ním trávili dlhé hodiny.
   
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že kurz nie je pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂
Do kurzu Hviezda Instagramu som zhrnul moje najnovšie a najlepšie know how. Veci, ktoré fungujú teraz a na Slovensku. Prinášajú mi zisk. Som presvedčený, že keď si videá z kurzu pozriete a aplikujete do praxe, tak vám pomôžu stať sa hviezdou Instagramu a získavať klientov z Instagramu.
Martin Mažárlektor workshopu

Pre získanie prístupov vyplňte prihlášku:

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791