OBJEDNÁVKA

video záznamu zo živého seminára

Stratégie úspešných fanpage

Objednávkou záznamu získate:

  • VIDEO ZÁZNAM zo seminára
    Objednávkou získate kompletný zostrih záznamu zo seminára. Po uhradení objednávky vám prídu prístupové údaje a okamžite môžete začať s pozeraním záznamu zo seminára. Záznam je rozdelený do 6 videí.
  • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
    K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom, pozrite si ich toľko krát, koľko budete chcieť.
  • GARANCIA vrátenia peňazí
    Aby ste si boli istí, že nič neriskujete, na záznam máte aj 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že by ste usúdili, že tento záznam zo seminára nebol pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám peniaze vrátim.
V prípade, že by ste mali pocit, že záznam zo seminára nebol určený pre vás alebo vám nepomohol tak, ako ste si predstavovali, tak vám okamžite vrátim všetky vaše peniaze (do posledného centu).
Martin Mažárlektor seminára

Vyplňte objednávku a získajte záznam:

Čo hovoria tí, čo boli na smeinári?

Nevedela som sa rozhodnúť, či si svoju fanpage založím. Mala som strach, či to budem stíhať časovo. Po dnešnom seminári som však našla veľa aplikácii, ktoré budú pracovať za mňa. Som vďačná za tento seminár. Samozrejme, že si ho založím.
Michaela Glücksieťový marketing
Tento seminár mi pomohol nájsť slabé stránky doterajšej fanpage. Predovšetkým ho doporučujem ľuďom otvárajúcim nové stránky, nové príležitosti a nové podnikanie. Myslím si, že FB je výborný nástroj na prezentáciu, ak človek vie, ako na to.
Silvia Salvováasistentka RK Directreal
Veľmi dobrý “AVATAR” systém a hlavne mi dal väčší prehľad o to, na čo sa mám zamerať a podľa určitého plánu pracovať. Seminár by som doporučila, pretože ak chce niekto začať Facebook využívať efektívne, tak potrebuje mať systém, ktorý tu nájde.
Zuzana Egyedsieťový marketing
Dozvedela som sa množstvo “vychytáviek” k tomu, ako lepšie pracovať s mojou fanpage. Seminár by som odporučila najmä tým, ktorí poznajú FB a chcú začať podnikať s čímkoľvek, aby ich to nakoplo a urýchlili si cestu k prvej 1000-ke “like-ov” na FB, namiesto spôsobu pokus-omyl, ako ja niekoľko rokov.
Julia KasenčákováBratitterka

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791