Prihláška na ONLINE KURZ

TAJOMSTVO

e-mailových SEKVENCIÍ

Vstupom do online kurzu získate:

 • 4 MODULY nabité návodmi na emailové sekvencie
  Online kurz pozostáva zo štyroch modulov. V každom si podrobne rozoberieme jednu oblasť a tému, aby ste si mohli zostaviť e-maily tak, aby zarábali.
   
 • Online prístup do členskej sekcie
  Video tréning o cielení je uložený v chránenej časti členskej sekcie. Do tej vám ihneď po uhradení pošleme prístup a vy môžete okamžite študovať cielenie reklám profíka.
   
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Aby ste si boli istí, že nič neriskujete, na tréning máte aj 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že by ste usúdili, že tento tréning nebol pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám peniaze vrátim.
   
 • BONUS: Séria emailových šablón
  Ku kurzu získate aj sériu emailových šablón, ktoré sami používame u nás, v našich podnikaniach. Tieto šablóny sú doslova v nevyčísliteľnej hodnote. Čím viac ich budete používať, tým viac vďaka nim ušetríte. Ušetríte nielen kopec peňazí, ale aj času.
Do kurzu Hviezda Instagramu som zhrnul moje najnovšie a najlepšie know how. Veci, ktoré fungujú teraz a na Slovensku. Prinášajú mi zisk. Som presvedčený, že keď si videá z kurzu pozriete a aplikujete do praxe, tak vám pomôžu stať sa hviezdou Instagramu a získavať klientov z Instagramu.
Martin Mažárlektor workshopu

Pre získanie prístupov vyplňte prihlášku:

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791