Prihláška do online kurzu

Kráľ fanpage PREMIUM

Využite Facebook naplno a rozbehnite svoju fanpage 
ako továreň na zákazníkov

ÁNO! Chcem byť "kráľom" mojej fanpage, ktorú premením na zásobáreň zákazníkov!

Prihlásením sa do kurzu získate:

 • 8 NADUPANÝCH modulov kurzu
  Online kurz Kráľ Fanpage Premium je rozdelený do 8 modulov. Jednotlivými budeme prechádzať postupne, týždeň po týždni. V každom module je niekoľko návodových videí, pomocou ktorých všetko bez problémov zvládnete.
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom, pozrite si ich toľko krát, koľko budete chcieť.
 • Bonus: Sekcia OTÁZKY NA MARTINA
  Počas 3 mesiacov od vstupu do kurzu sa ma budete môcť pýtať na čokoľvek, s čím si pri budovaní svojej fanpage nebudete vedieť rady. Stačí mi vašu otázku napísať do tejto sekcie a ja vám veľmi rád poradím. Je dôležité mať istotu, že sa pri rozširovaní fanpage na ničom nezaseknete. Práve preto budete mať v kurze aj moju podporu. Verím, že ju využijete 🙂
 • Bonus: Rýchlokurz TIMEMANAGEMENTU
  Správne manažovanie nášho času dokáže divy. Ako bonus som teda pre vás pripravil rýchlokurz timemanagementu, v ktorom vás naučím jednoduché a efektívne techniky, vďaka ktorým sa budete posúvať vpred a vždy si nájdete čas na to, aby ste pracovali na budovaní svojej fanpage (a nielen na nej).
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že kurz nie je pre vás, ak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂
Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.
Martin Mažár autor kurzu Kráľ Fanpage
Za 3 týždne získal 1.547 nových fanúšikov na svoju fanpage a začal profitovať. Vrele doporučujem overené a odskúšané techniky Martina Mažára, ktoré naozaj fungujú. Ďakujem.
Tibor Hranický
Za 5 týždňov sa mi podarilo získať 650 like na svoju fapage a fanúšikovia stále pribúdajú. Dosah stránky za mesiac bol cez 66 000 čo je neuveriteľné číslo. Martin ma naučil nielen ako spravovať fanpage ale ako dosiahnuť okamžité výsledky vďaka krokom, ktoré sú v kurze(a to som len na začiatku.
Nikol Bačovská
Zúčastnil som sa kurzu Martina Mažára - FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1 892 € a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce "ísť s dobou" a robiť veci inak ako ostatní, a teda mať aj iné výsledky.
Rudolf Kováčdivízny riaditeľ Epoinvest, a.s.
Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať.
Zuzana Bašovánetworker Nu Skin
Martin, musím sa vám pochváliť čo sa mi podarilo od spustenia kurzu FB Naruby. Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny. Z toho štyria sa stali mojimi klientmi.
Michal TóthOVB Allfinanz Slovensko, a.s.
Martin, Ty vieš, že u mňa si momentálne facebookový kráľ Slovenska :). To je ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom ako marketingovým nástrojom.
Erik HoffmannŠpecialista na psychológiu predaja na internete

Máte otázky? Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. Sme tu pre vás a radi pomôžeme 

Lucia Pravdová, zákaznícka podpora
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791