5 OVERENÝCH KROKOV

k masívnemu získavaniu klientov

bez nutnosti vytiahnuť päty z domu

(obzvlášť funkčný postup v čase koronakrízy)

Odhaľte nami OVERENÝ spôsob, ako získať ešte viac zákazníkov a klientov z internetu a sociálnych sietí...

... bez toho, aby ste museli telefonovať, obťažovať priateľov

 • Nezáleží na vašich skúsenostiach s online marketingom… alebo či ste netechnický typ a koľkokrát ste už zlyhali… 
 • Ukážem vám spôsob, ako vybudovať biznis, vďaka ktorému budete môcť pracovať kedy sa vám zachce, s kým budete chcieť a z miesta, kde chcete byť.

Môžem sa vás opýtať niečo veľmi osobné?

Koľko ľudí sa vám denne ozýva

vďaka internetu a sociálnym sieťam?

… s prosbou o pomoc (bez toho, aby ste ich museli naháňať a otravovať)?

Napríklad Rudolfovi Kováčovi, ktorý je členom Master Clubu Online Lídrov, sa ozývajú 2 - 3 ľudia denne. To je 60 - 90 ľudí mesačne. Okrem iného povedal toto:

"Zúčastnil som sa kurzu Martina Mažára a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR.” 
Rudolf Kováč

Takisto Nikole Skalníkovej, ktorá v rozhovore pre môj web povedala:

"Vďaka Facebooku a vzdelávaniu od Martina sa mi všetko zjednodušilo - získavanie klientov aj následná starostlivosť o klienta. Klienti teraz vďaka sociálnym sieťam "naháňajú mňa" 🙂 "
Nikola Skalníková

Ak ste však ako väčšina obchodníkov, predajcov a ľudí, ktorí pracujú v sieťovom marketingu - s ktorými som sa kedy rozprával, tak to nie je extra veľké číslo.

Dokonca som hovoril aj s pár ľuďmi, ktorí...

PRACUJÚ OVEĽA TVRDŠIE, ako by museli 

A NEPRINÁŠA IM TO VÝSLEDKY, AKÉ BY SI ŽELALI...

… Dôvodom je, že nepoznajú postup, ktorý vám predstavím práve tu a teraz.

Čo je veľmi smutné 🙁 

Nerád vidím, keď sa ľudia trápia, pochybujú o sebe a pomaly, ale isto začínajú strácať nádej… nádej, že budú mať úspešné podnikanie, jasnú budúcnosť a nádej, že jedného dňa nadobudnú finančnú slobodu a budú takpovediac “za vodou”

Toto všetko je spôsobené tým, že ich nikto nenaučil EFEKTÍVNE spôsoby, ako robiť marketing a predaj online.

Mám pre vás fantastickú správu! Tomuto všetkému je koniec, práve teraz, na tejto stránke. 

Lebo objavíte návod (a ako bonus k tomu ešte aj podpornú komunitu)… 

 • Ako môžete začať získavať oveľa viac zákazníkov z internetu a sociálnych sietí ako kedykoľvek predtým, použitím OVERENÝCH stratégii online Marketingu a Predaja?
 • Presne tak isto, ako to už robia STOVKY členov Master Clubu Online Lídrov, ktorí správnym spôsobom využívajú silu online predaja, marketingu, starostlivosti, automatizácie a násobenia, vďaka čomu zažívajú obrovský rast vo svojom podnikaní...

Tak, ako to môžete vidieť na tomto obrázku:

Obrázok som úmyselne rozmazal, lebo je na ňom niečo, čo u nás vo firme voláme Pyramída masívneho úspechu. 

A viac vám o nej poviem, ale trochu neskôr. Sľubujem.

Ešte pred tým si prečítajte tento príbeh:

MÔJ PRÍBEH

je to vôbec možné?!

Krásny deň, 

volám sa Martin Mažár a dnes pomáham obchodníkom, predajcom, poradcom a koučom, ale aj ľuďom v sieťovom marketingu, aby dokázali lepšie využívať sociálne siete a internet na získavanie zákazníkov. 

Približne 20 rokov dozadu som sa začal venovať predaju. Stal som sa poistným poradcom, predával poistenie. Vyskúšal som aj rôzne iné formy predaja. Neskôr som sa zaradil medzi top obchodníkov vo firme a potom som bol trénerom. Mal som na starosti vzdelávanie v jednej obchodnej sieti.

Popritom som, zhodou náhod, začal písať články o financiách na internet. A sami od seba ma začali kontaktovať ľudia, že chcú využiť moje služby. Vtedy som si uvedomil, že obchod sa mení a príchodom internetu sa biznis ako taký mení tiež. 

Klienti sa dajú získavať aj oveľa jednoduchšie, ako klasickými spôsobmi. Zistil som, že to funguje. Dal som výpoveď v práci. A odvtedy podnikám cez internet, podnikám z domu alebo z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Napríklad, minulý rok sme nepretržite strávili štyri mesiace (od januára do apríla) na Bali a skutočne si užili aj Thajsko, Rakúsko a leto na Slovensku. Môžem s ľahkým srdcom povedať, že ten rok sme si spolu s manželkou Deni(skou) krásne užili a bol to jeden z najlepších rokov, ktoré sme zažili.

K tomuto všetkému mi pomohol internet, sociálne siete a web. Napriek tomu, že si najviac cením pohodu s priateľmi, slobodu, voľnosť a relax, tak si uvedomujem, že som dosiahol aj vynikajúce finančné výsledky:

A napriek tomu alebo práve vďaka tomu, boli naše tržby za rok 2020 vo výške 175 526 eur.

Napríklad len v samotnom novembri sme získali spolu 803 platiacich zákazníkov.

Za tieto výsledky som maximálne vďačný a v žiadnom prípade ich sem nepíšem preto, aby som sa chválil. Len na to, aby som vám ukázal dôkaz, že sa DÁ získavať zákazníkov z internetu a VIE vám to aj veľmi pekne zarobiť.

A dnes všetky informácie, čo som získal počas 8 rokov, čo sa venujem internetovému marketingu zdieľam s ľuďmi, ktorí sú predajcovia, obchodníci a ľudia, ktorí pracujú v sieťovom marketingu.

PREČO TO ROBÍM,

pre ľudí ako ste vy?

Pred nejakým časom som robil bezplatné konzultácie pre ľudí, ktorí odoberajú moje emaily. Celkovo som spravil 41 bezplatných konzultácii. 

Na jednej konzultácii mi jedna moja klientka hovorila, že:

"Spravila 80 rozhovorov s ľuďmi a mala z toho len 3 predaje"

Spomínala mi, že ju to nebaví stále si len volať a tráviť čas s klientmi.

A opýtala sa ma:

“Prosím ťa, ako dosiahnem, aby mi tí ľudia aj zaplatili?” 

Ja si hovorím, že to nie je možné, aby z 80 ľudí, ktorí sa ozvali, že chcú chudnúť, uzatvorila len 3 obchody. 

Keď sme si prešli rozhovor, čo ľuďom hovorila, zistili sme, že nevie “správne” odprezentovať produkt - v podstate “nevie” predávať. 

Nebola to jej vina!

Z mojich školení sa skvele naučila marketing, ale líder v jej spoločnosti ju nenaučil ako predávať.

Tak som jej vysvetlil, prečo ľudia od nej nechceli nakupovať, čo robila zle a hlavne, čo má hovoriť inak, aby ľudia od nej s radosťou nakupovali. 

Z konzultácie odchádzala nadšená, pretože vedela, aké argumenty použiť a ako človeka “presvedčiť” na kúpu. 

Mimochodom, dnes sa jej veľmi darí…

… lebo som ju naučil, akým spôsobom predávať - to čo sme urobili je, že sme aplikovali pyramídu masívneho úspechu do praxe.

Zopakujem to ešte raz, lebo je to veľmi dôležité:

Aplikovali sme do praxe

PYRAMÍDU MASÍVNEHO ÚSPECHU 

(teda jej časť - ZÁKLADY!)

Čo to vlastne tá Pyramída masívneho úspechu je? A ako to funguje?

Ďakujem veľmi pekne, že sa pýtate. To mi hovorí, že ste veľmi zvedaví ľudia a to je dobre. Takí často uspejú v podnikaní. Len v tom pokračujte.

Pyramídu masívneho úspechu som vám spomínal už skôr a teraz sa k nej vrátime. Vyzerá takto:

Každý zo stupienkov predstavuje jednu fázu v predaji a získavaní klientov a zákazníkov. Keď sa na ňu zahľadíte, tak zistíte, že v každom stupni, v každej fáze je viacero "kvádrov" - tém a oblastí, ktoré stupienok tvoria.

Dobrou správou je, že vy ich nemusíte robiť všetky. Práve naopak.

Je to presne ako pri stavaní domu. Aj tam máte “milión” možností. 

Môžete stavať z dreva, tehly, panelov, slamy atď atď. Rozhodnutie je len na vás. A tak isto je to aj v klube. Často krát veľa vecí už máte hotových (robíte ich) a stačí vám to už len doladiť.

Napríklad pri skôr spomínanej klientke bol problém v 1. fáze - vo fáze predaja. Marketing robila veľmi dobre, veď mala 80 hovorov s potenciálnymi klientmi. Keď chcete robiť marketing, tak potrebujete vedieť aj predávať - bez toho to nepôjde. 

A aj vy, na to, aby ste vybudovali úspešné a maximálne prosperujúce podnikanie online potrebujete vybudovať vašu pyramídu masívneho úspechu od základov. Je to ako so stavbou domu. Ani ten nemôžete začať stavať od strechy, tak je?

Predaj dnes už NIE JE LEN o telefonovaní, alebo LEN o predajných zručnostiach alebo LEN o sociálnych sieťach či blogu. Predaj dnes tvorí KOMBINÁCIA viacerých zručností a možností. 

Poďte sa teraz lepšie pozrieť... 

Ako vám každá fáza pomôže získavať

spokojných zákazníkov a klientov? 

 • 1
  Prvá fáza - fáza predaja

Stanete sa majstrom nenásilného predaja. Ľuďom predáte vaše produkty a služby, bez nátlaku a manipulácie a ešte vám za to dokonca aj poďakujú.

Ak momentáne nedokážete presvedčiť 2 z 3 ľudí, z ktorými sa stretnete aby u vás nakúpili, tak vďaka tréningom v tejto fáze, to dokážete. 

Naučíte sa, ako vyhľadávať klientov, ako ich kontaktovať, čo im hovoriť, aby od vás s radosťou nakupovali. Ak patríte medzi borcov v predaji, tak predaj vyšperkujete k dokonalosti.

 • 2
  Druhá fáza - fáza marketingu

Klienti vás budú kontaktovať sami.

Je možné, že sa vám vďaka webu a / alebo / sociálnym sieťam neozýva toľko ľudí, ako by ste chceli. Alebo sa vám ozývajú tí nesprávny ľudia (nemajú peniaze alebo záujem o vaše produkty či služby).

V druhej fáze sa naučíte ako využiť fanpage, skupiny, Instagram a email marketing na to, aby ste už nikdy nemuseli volať klientom, ale oni volali alebo písali vám.

Vyvrcholením tejto fázy je stav, keď sa vám ozýva toľko ľudí, že už nemusíte nikoho kontaktovať.

 • 3
  Tretia fáza - fáza starostlivosti

Nebudete musieť naháňať stále nových zákazníkov a klientov. Budú sa k vám sami vracať, budú chcieť od vás stále viac nakupovať. Budú vás poznať, mať radi a dôverovať vám. Niekedy sa z nich vďaka tomu stanú nadšení podporovatelia a neraz aj noví členovia vášho tímu. 

Keď už máte kopec klientov, tak sa o nich musíte aj starať 🙂 Tu je cieľom nastaviť systémy tak, aby ste starostlivosť o zákazníkov čo najviac automatizovali. Poznám obchodníkov, ktorí sú veľmi úspešní, ale pracujú od rána do večera, sú zahltení požiadavkami klientov a už nerastú.

Vyvrcholením tejto fázy je, že si udržíte väčšinu vašich klientov dlhodobo a zaberie vám to minimum času. 

 • 4
  Štvrtá fáza - automatizácia

Naučíte sa automatizovať veci tak, aby ste rýchlejšie rástli nielen vy, ale aj celé vaše podnikanie. 

Toto všetko zvládnete pomocou automatizácie a delegovania správnych činností. Vďaka tomu budete mať väčšie príjmy a viac času na rodinu, záľuby a cestovanie.

 • 5
  Piata fáza - využívanie reklamy

Pomôže vám urýchliť a hlavne znásobiť účinky všetkého, čo už teraz robíte a čo ste sa naučili vo všetkých predcházajúcich fázach. Je to ako keby ste priliali olej do už teraz veľmi horiaceho ohňa alebo naolejovali dobre fungujúcu mašinu.

Keď máte nastavenú dokonalú starostlivosť o klientov a automatické systémy, je časť zapnúť reklamy na plné obrátky, aby ste zo svojho úsilia vyťažili maximum a stali sa lídrom trhu. Lídrom, ktorý má svoj tím ľudí, na ktorých deleguje činnosti, stará sa o nich a má z podnikania pasívne príjmy.

Dobrou správou je, že na to treba ísť postupne. Malými krôčikmi. Otázka ostáva… Ako na to? Ktorý krok by ste mali aplikovať práve teraz?

Chceli by ste konkrétny NÁVOD, krok za krokom,

ako aplikovať pyramídu masívneho úspechu

aj vo vašom podnikaní?

Máte ho mať 🙂

Tento návod, alebo skôr kľúč k úspechu sa volá Master Club Online Lídrov. 

… Master Club Online Lídrov nie je len ďalšie členstvo.

Master Club Online lídrov vznikol, aby pomohol poradcom, expertom, koučom, konzultantom, predajcom, networkérom vybudovať etickým a moderným spôsobom prosperujúce online podnikanie, také, ktoré bude nielen zarábať, ale aj zlepšovať životy druhých. 

Je to bezpečné miesto, ktoré spája komunitu ľudí, ktorí chcú napredovať a vzájomne si radiť a pomáhať, motivovať sa a zdieľať svoje úspechy aj prekážky, s ktorými sa na  ceste za úspechom stretli.

Napríklad Tina Burgwieser o Master Clube Online lídrov povedala toto:

"Konečne som pochopila základy marketingu (ktoré sa mi dva roky iní snažili vysvetliť a ja som ich nechápala).Od môjho vstupu do OL klubu sa môj online biznis výrazne posunul vpred"

-- Tina Burgwieser

Doplnila ju Soňa Weigand

"Vstup do MC bylo pro mě nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy mohla pro můj byznys udělat. Od té doby jsem se rapidně rozjela, škoda jen, že jsem nešla do klubu dřív."

-- Soňa Weigand

A všetko dotiahla k dokonalosti Ana Povolni Stano

"Ďakujúc tomu, že som si vytvorila ku fanpage aj skupinu, tak sa mi navýšila sledovanosť na stránke o necelých 300 like, v skupinke mi pribudlo za týždeň 500 nových členov. Podarilo sa mi osloviť cez 8000 ľudí za týždeň a uzatvorila som 9 objednávok."

-- Anna Povolni Stano

Čo robí Master Club Online Lídrov 

výnimočným?

Master Club Online Lídrov je miesto, kde aplikujeme do praxe všetkých 5 fáz z pyramídy masívneho úspechu.

Každý si tam nájde to svoje, čo momentálne potrebuje, bez ohľadu na to, v akej fáze sa momentálne nachádza a aké sú jeho skúsenosti či predošlé neúspechy.

Keď si veľké firmy objednávajú moje školenia na mieru, tak mi platia tisíce eur, aby som zaškolil ich ľudí.

Jedným z hlavných princípov, ktorých sa držím dlhodobo a aplikujem ich do všetkých mojich tréningov, že všetky techniky, ktoré sa spolu naučíme (a sám ich aj používam), musia byť veľmi "ľahko naučiteľné" aj pre bežného človeka.

V klube sú preto tréningy, ktoré sú ľahko ľahko naučiteľné, ale aj tréningy, ktoré sú pre lídrov a hľadajú niečo, čo je unikátne. A pokročilé.

Ďalšou výhodou je, že som nezávislý a nie som aktívne zapojený v žiadnom MLM. Takže si so sebou “nenosím” žiadne zlé návyky z minulosti a nemusíte sa báť, že vás alebo vašich ľudí budem náborovať. Môžem sa vďaka tomu s vami podeliť o moje najlepšie know-how, pretože tým o nič neprichádzam.

Mnohí poradcovia, experti, konzultanti, predajcovia, networkéri, ktorí sa u mňa vzdelávali, dosiahli vynikajúce výsledky. Tu je len veľmi kratučký prehľad:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tu sú vynikajúce výsledky ľudí,

ktorí nasledovali moje inštrukcie:

Nikol BAČOVSKÁ

NIKOL BAČOVSKÁ 5 mesiacov po tom, čo získala prístup k môjmu kurzu dala výpoveď v práci.

 • Facebooková stránka, ktorú si na základe kurzu vytvorila, jej pomohla získať príjem, vďaka ktorému už nemusela pracovať pre niekoho iného, ale mohla začať pracovať na svojom biznise. Teda budovať svoje online podnikanie, medzinárodnú sieť a pasívny príjem.
 • Z nuly vybudovala fanpage, ktorá má 5000 fanúšikov, ktorí od nej s radosťou kupujú produkty, ktoré predáva. Rozhovor o tom, ako sa jej to podarilo nájdete v Master Clube Online Lídrov.
Jaroslav ILEK

JAROSLAV ILEK je môj prvý klient. 

 • Urobil si web na základe mojich a dnes mu generuje obrovské množstvo klientov.
 • V rozhovore v klube presne hovorí, koľko web zarobil jemu a jeho tímu (viac ako 100 000 eur na províziach) Toto číslo je len na základe formulárov z webu. Sám Jaro hovorí, že to je určite viac, lebo nedokáže identifikovať telefonáty, ktoré prišli vďaka webu.
 • Odporúčam vám pozrieť si rozhovor s Jarom Ilekom v Master Clube Online Lídrov.
Nikola SKALNÍKOVÁ

NIKOLA SKALNÍKOVÁ absolvovala môj tréning o tom, ako správne nastaviť reklamu.

 • Sama hovorí, že vďaka Facebooku zarába 3x viac ako predtým.
 • Nedávno mi hovorila, že spolu v spojení s Facebook skupinou jej to všetko krásne zapadá dokopy, šlape ako švajčiarske hodinky a má z nej priemerne 30 klientov za mesiac. 

Len si to predstavte...

 • Keby sa vám konečne podarilo opustiť zamestnanie? Zarobiť 100 000 eur na províziách alebo zvýšiť váš príjem trojnásobne?
 • Aké by to bolo? Čo by ste robili? Venovali by ste viac času rodine, priateľom alebo koníčkom?

Áno viem, tieto čísla môžu znieť “až príliš dobre” a možno máte pocit, že to nedokážete. Poďme si spolu urobiť malé cvičenie.

Položte si otázku:

Aké by to bolo, keby ste dosiahli

len malý zlomok z toho?

Možno nemusíte hneď opúšťať zamestnanie ako Nikol, zarobiť 100 000 eur na províziách ako Jaro alebo získať 3x vyššie príjmy, ako Nikola.

 • Ale čo keby sa vám podarilo dosiahnuť len malý zlomok z toho?

Čo keby ste si, vďaka know how z klubu, dokázali privyrobiť popri zamestnaní? Alebo čo keby ste získali “len” 10 000 eur na províziách (viem viem, slovo “len” by sa nemalo používať pred množstvom peňazí a ľudí) alebo keby ste zvýšili svoje príjmy o 30%?

 • Aké by to bolo? Aký by to bol pocit?  

A to je len 1/10 z toho, čo dosiahli ľudia pred vami. Preto som presvedčený, že to dokážete aj vy. Verím vám a...

Verím, že členstvo v Master Clube Online lídrov vám proste DOKÁŽE pomôcť dosiahnuť ešte lepšie výsledky, ako ste mali do teraz...

Poďme sa spolu pozrieť na to, čo získate,

keď sa rozhodnete vstúpiť do #1 komunity 

pre poradcov, expertov, predajcov, networkerov a koučov

Konkrétne návody a postupy, ako veci robiť

Všetko pekne vysvetlené na rôznych príkladoch z praxe z rôznych oblastí. V rámci členskej sekcie sa môžete pýtať na čokoľvek a ja alebo iný expert vám odpovie na vaše otázky.

Technické návody

Súčasťou klubu sú aj technické návody, ako robiť s aplikáciami, aby ste sa nezasekli na niečom technickom a mohli neustále napredovať.

Motivačné rozhovory s úspešnými

Úspešní ľudia v rozhovoroch odkrývajú svoje tajné návody a postupy, ktoré im pomohli, aby dosiahli svoje ciele. Ich postupy len skopírovať.

Tu nájdete stručné zhrnutie,

na jednom mieste:

Čo vstupom do MASTER CLUBU ONLINE LÍDROV ZÍSKATE:

 • Okamžitý prístup k 61+ tréningom z online marketingu a predaja v hodnote 5.917 €

(a neustále aktualizácie starých tréningov)

 • 19+ technických návodov ako pracovať so softvérmi a online aplikáciami

(aby ste sa v tom nestratili)

 • Prístup k neverejným motivačným rozhovorom s úspešnými 

(ktorí prezrádzajú svoje know how)

 • 4 x do mesiaca nový obsah

(tréningy, technické návody a rozhovory)

 • Podporná komunita 300+ ľudí

(ktorí riešia podobné veci ako vy)

 • Podpora od expertov z rôznych oblastí

(aby ste sa na ničom nezasekli)

Hodnota celej série = 5 917 EUR

Bežná cena na 3 mesiace 3 x 39€ = 117 EUR

  Akciová cena na 3 mesiace: 78€  

TÁTO CENA PLATÍ LEN PRE VÁS, TERAZ LEN V TEJTO CHVÍLI:

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

 MARTIN, v čom je háčik?

Mojim cieľom nikdy nebolo namastiť si vrecká na veľmi malej “skupinke vyvolených", ktorí sa topia v peniazoch.

Mojím poslaním, ako som už spomínal veľakrát je, pomôcť KAŽDÉMU, obchodníkovi, predajcovi, expertovi, networkerovi, ktorý chce vybudovať svoje podnikanie etickým spôsobom. 

Tak sme spravili Master Club Online Lídrov dostupnejším pre VŠETKÝCH, tým, že sme pripravili špeciálny balík - za cenu dvoch mesiacov získate ďalší mesiac zdarma.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Som presvedčený, že

z klubu vyžmýkate maximum, ak... 

 • ste poisťovák, realitný maklér, kryptomeňák, finančný poradca, maklér, výživový poradca, kouč, tréner, vizážistka, kozmetička, daňový poradca, účtovný poradca alebo pracujete v sieťovom marketingu.

Tento klub je pre vás, keď:

 • Chcete na sebe pracovať, vzdelávať sa a v konečnom dôsledku získavať viac zákazníkov a klientov z internetu a sociálnych sietí. Bez toho, aby ste museli vytiahnuť pätu z domu.
 • Cítite, že niektoré veci už nefungujú tak dobre ako predtým, doba sa zmenila a preto viete, že treba zmeniť prístup, prispôsobiť sa dobe a využiť príležitosť, ktorú prináša internet.
 • Vás už nebaví pýtať si odporúčania, volať klientom a používať studené kontakty a chcete tráviť čas zmysluplnejšie, tým, že sa budete stretávať len s klientmi, ktorí vám volajú sami a majú záujem o vaše služby.

Master Club Online lídrov: 

 • je určený aj pre poradcov, expertov, predajcov, networkerov a koučov, ktorí nemajú dostatok klientov a sú rozhodnutí to zmeniť, aby ich vždy mali dostatok a mohli zvýšiť svoj pravidelný príjem.

Alebo: 

 • pre tých, ktorí majú dostatok klientov, ale chcú proste predbehnúť konkurenciu a používať najnovšie techniky a stratégie. Veľa vecí automatizovať, delegovať a mať viac času na seba, rodinu a koníčky.

Ak ste sa našli v tejto skupine ľudí, tak vám gratulujem a odporúčam vám, aby ste do Master Clubu Online Lídrov vstúpili čo najskôr:

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Prosím, nevstupujte,

ak patríte do tejto skupiny ľudí (ďakujem)

Master Club Online Lídrov NIE JE pre vás, keď:

 • Hľadáte spôsob, ako nič nerobiť a zarobiť. Očakávate, že vám pečené holuby budú padať samé do huby. Nerobí vám problém spamovať a otravovať ľudí. Bez toho, aby ste dali vašim potenciálnym klientom pridanú hodnotu.

 • Máte dostatok kontaktov na potenciálnych klientov, z internetu a sociálnych sietí a denno - denne sa vám úplne sami ozývajú 2-3 ľudia so záujmom o vaše produkty a služby a považujú vás za uznávaného odborníka.

 • Dokážete s úplnou ľahkosťou takmer na počkanie premieňať stovky až tisíce fanúšikov a návštevníkov vášho Facebooku, Instagramu, Youtube-u alebo webu na platiacich klientov. Všetko máte automatizované a už vlastne ani nechcete ďalších klientov.

Ak ste sa našli medzi týmito ľuďmi, tak vám gratulujem. Pravdepodobne máte dobre rozbehnuté podnikanie a tento klub vám už v ničom nepomôže. Prosím, nevstupujte do neho.

Bola by to pre vás len strata času.

Nepatríte medzi týchto ľudí? Vynikajúco, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a uchmatnite si vaše miesto v klube Online lídrov hneď teraz.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Možno si teraz kladiete otázku:

 Je s tým vôbec spojené nejaké riziko?

Najväčšie riziko, ktoré môže podstúpiť ktokoľvek kto podniká je, že nebude investovať do seba a svojho podnikania. 

Ak nebudete investovať do rozvoja vašich schopností, tak riskujete, že prídete o kopec peňazí a zabijete kopec času robením zbytočností. 

Súhlasíte, že čas je dôležitejší ako peniaze?

Práve preto sme vytvorili Master Club Online Lídrov, aby sme vám ušetrili ČAS, na to, aby ste mohli vybudovať vaše podnikanie. 

Vstupom do Master Clubu Online Lídrov získate okamžitý prístup ku všetkému čo (som spomínal na tejto stránke), čo sa v klube nachádza. 

Avšak, ak chcete kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu (alebo dokonca úplne bez dôvodu) ukončiť vaše členstvo, tak môžete. Stačí nám poslať email na podpora@martinmazar.sk.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

PREČO by ste mali vstúpiť TERAZ?

Podnikanie, obchod, predaj, alebo aj online biznis ako taký sú najlepšie zarábajúce profesie s množstvom slobody. Ale ak chcete uspieť, tak musíte urobiť rozhodnutie a toto rozhodnutie je len a len na vás. 

Ak to s podnikaním online nechcete len skúšať, tak nemusíte. Môžete ísť podľa overeného návodu, ktorý nájdete v Master Clube Online Lídrov. Tak využite túto príležitosť a vstúpte hneď teraz.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Pamätajte, to, že sa nerozhodnete je tiež ROZHODNUTIE. Je to rozhodnutie odložiť vaše sny “na potom”. A potom väčšinou znamená nikdy 🙁  Je to rozhodnutie nepomôcť toľkým ľuďom, koľkým by ste mohli, keby ste využívali váš potenciál naplno, vďaka overeným a funkčným stratégiám a taktikám online marketingu a predaja..

Takto nadšene sa o klube vyjadrujú ľudia,

ktorí sa rozhodli do neho vstúpiť

"Rozhodně nejlepší investice v poslední době, jakou jsem do svého podnikání udělala."

-- Dagmar Kamas Bělíková

"Ak využijete aspoň časť z toho, čo sa tu naučíte, peniaze riešiť nebudete."

-- Eva Zábrodská

"Hodnotný obsah, ktorý je na jednom mieste sa neustále dopĺňa a aktualizuje. Klub Online Lídri je TOP"

-- Rudolf Kováč

"Začínam už mať predaje s tým,že ma ľudia sami oslovia a to sa mi predtým nestalo"

-- Monika Erényi

"Má vše dopodrobna vysvětlené a když přeci něco nevím, tak co nejdříve mi radou pomůže"

-- Vladimíra Zikmundová

"Vďaka získaným vedomostiama zručnostiam som získal nových klientov"

-- Pavol Horváth

"Ďakujem za skvele spracované videá plné nápadov a technických pomôcok"

-- Veronika 

 Čo sa stane potom?

Čo ak sa mi v klube nebude / BUDE páčiť?

 • 1
  Prvé tri mesiace členstva získate za 78 €

Ak nebudete s členstvom spokojný, kedykoľvek ho môžete zrušiť e-mailom na adrese podpora@martinmazar.sk. Pokiaľ členstvo zrušíte, ďalšie platby vám nebudú účtované.

 • 2
  Cena za členstvo po prvých 90-tich dňoch je 78€ / 3 mesiace 

Platba za členstvo prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizujete svoju kartu k pravidelnej 90-dňovej platbe (počínajúc dátumom objednávky). Hráme vždy fér - preto VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU. Na strhnutie 90-dňového poplatku vás vždy upozorníme 7 dní vopred e-mailom, aby ste mohli svoje členstvo kedykoľvek zrušiť, a platby zastaviť.

 • 3
  100% garancia vrátenia peňazí

Ak nebudete mať pocit, že Master Club a jeho obsah je určený pre vás, tak vám vrátim vašu investíciu do posledného centu. Garancia vrátenia peňazí je platná 14 dní od vstupu do Master clubu. 

 • 4
  Svoje členstvo v Master Clube môžete kedykoľvek zrušiť 

Vstupom do klubu vám NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK. V klube budete len tak dlho, ako budete chcieť. Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť v členskej sekcii alebo e-mailom na podpora@martinmazar.sk

Hneď po tom, ako sa spáruje vaša platba, tak vám systém automaticky vygeneruje prístup do chránenej členskej sekcie, kde na vás už čakajú tréningy, ktoré som vám spomínal vyššie.

Súčasťou je aj denník pokrokov - miesto, kde sa podporujeme, radíme si a spolu rastieme.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídri.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Prečo nemôže byť členstvo zdarma?

Možno vám vyskakujú v hlave dve otázky:

“Martin, keď si to chcel spraviť také dostupné, tak si to nemohol dať zdarma?”

Krátka odpoveď: “Mohol!”

Trošku detailnejšia odpoveď: “Mohol, ale som presvedčený o tom, že my ľudia sme skoro všetci rovnakí. A to za čo si nezaplatíme čo i len jediné euro, tak to si nevážime a väčšina z nás rady zdarma neaplikuje do praxe”

A verím, že len keď aplikujete veci z Master Clubu Online Lidrov do praxe, tak až potom uvidíte skutočnú hodnotu a silu know-how, ktoré v klube dostanete.

Presne tak, ako to tvrdí členka Master Clubu Online Lídrov, Eva Zábrodská. Veď si to prečítajte sami:

"Ak využijete aspoň časť z toho, čo sa tu naučíte, peniaze riešiť nebudete."

-- Eva Zábrodská

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

 PLATBA KARTOU JE ÚPLNE BEZPEČNÁ

Musím sa vám s niečím priznať. Napriek tomu, že podnikám online, tak som úplne netechnický typ človeka. Vďaka bohu za moju manželku Denisu a Peťa z nášho tímu. 

Taktiež nerozumiem, ako po technickej stránke funguje platba kartou. Ozaj nie. Ale po rozhovore s Peťom vám môžem sľúbiť, že vaše údaje sú u nás v úplnom bezpečí.

Postupujeme podľa najnovšej európskej legislatívy a tých najprísnejších bezpečnostných opatrení. Vaše údaje nebudú nikdy zneužité ani predané druhým stranám.

My ani nemáme prístup k údajom o vašej platobnej karte. Vaše údaje sú uložené len v systéme, ktorý je špičkovo zabezpečený najpoužívanejšou platobnou bránou na Slovensku - Gopay. 

Vaša investícia do Master Clubu Online Lídrov je rovnako bezpečná ako platba kartou v supermarkete.

Pamätáte sa, ako ste sa niekedy báli zaplatiť kartou v obchode? A dnes je to pre väčšinu ľudí úplná samozrejmosť, ktorú bežne robia. Tak smelo do toho. Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a aktivujte si vaše členstvo v Master CLube Online Lídrov.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Rozhodli ste sa vstúpiť do klubu Online lídrov? Možno si kladiete túto otázku:

Ako ukončíte vaše členstvo?

Je to veľmi jednoduché:

Vaše členstvo v Master Clube Online lídrov môžete kedykoľvek ukončiť. Stačí, že nám napíšete email na podpora@martinamazar.sk a my vám zrušíme vaše členstvo k poslednému dňu vášho predplateného obdobia, aby ste naplno využili to, za čo ste si zaplatili - a z vašej karty už nebudú stiahnuté žiadne peniaze.

Chcem proste robiť férový biznis.

Je toto podľa vás fér?

Ak áno, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Ak vám čokoľvek nie je jasné,

tak sa nás opýtajte!

Som za maximálnu úprimnosť a som rád, keď je vždy všetko na 100% jasné. 

A preto, ak vás zaujíma čokoľvek ohľadom členstva, Master Clubu Online Lídrov, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej kolegyni Marcele Hermanovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Pravdepodobne do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak vám je všetko jasné a idete do toho s nami, tak urobte prvý krok k členstvu v klube Online lídrov, kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte vaše miesto v klube hneď teraz.

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť. 

Ďakujem veľmi pekne,

že ste sa dočítali až sem a želám vám

… aby ste sa rozhodli správne a urobili prvý krok k vašej vysnívanej budúcnosti.

Želám vám, aby ste vstúpili do Master Clubu Online Lídrov. Lebo je holý fakt, že v klube nájdete lepší, jednoduchší a efektívnejší spôsob, ako robiť váš biznis.

Poďme na to!

-  Martin Mažár 

PS: To čo v klube učíme aj sami robíme. Nie sú to žiadne teórie ani naučené “žvásty” - len kopec praxou overených stratégii a taktík.

PPS: Ak ste sa dočítali až sem a stále si nie ste 100% istí, či je to pre vás, tak vás chcem povzbudiť, aby ste to s klubom skúsili a ak z neho nebudete úplne unesení už po 3 dňoch, tak vám do 14 dní vrátime celú vašu investíciu. 

Získajte členstvo v Master Clube Online lídrov na 3 mesiace za 78€ ( potom 78€ / každý štvrťrok )

Automatické obnovovanie členstva môžete kedykoľvek zrušiť.