Prihláška do online kurzu

Predaj 2.0.

(Začiatok online kurzu 1.10. 2019)

Prihlásením získate:

 • 7 modulov kurzu plných know-how
  Touto objednávkou získate prístup ku všetkým modulom kurzu, vďaka ktorým sa naučíte byužívať aj vy novodobý predaj vďaka Facebooku a iným technikám.
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
 • BONUS: Online kurz: Dokonalá fanpage v hodnote 97€
  Aby ste novodobý predaj mohli orzbehnúť na "viacerých poliach", získate ku kurzu aj bonus - online kurz Dokonalá fanpage.
 • BONUS: Technické návody: Ako pracovať s osobným profilom v hodnote 97€
  Text odrážkyViem, že pre niektorých je aj práca s Facebookom pomerne náročná. Robiť niektoré veci podľa návodov z článkov je dooooosť zdĺhavé. A preto ku kurzu získavate aj tieito návody ako bonus.
 • BONUS: Psychologické štruktúry na písanie predajných statusov
  Vymyslieť a napísať dobrý status dá niekedy poriadne zabrať. Preto je dobré, keď využívate isté zabehnuté princípy, ktoré proste fungujú. Preto ku kurzu Predaj 2.0 získate aj šablóny predajných statusov, aby ste už nikdy nemuseli vymýšľať koleso od znova.
 • BONUS: Sekcia: Otázky na Martina v nevyčísliteľnej hodnote
  Ak vám čokoľvek nebude jasné, tak sa ma budete môcť pýtať, v uzavretej členskej sekcii. Hodina mojich konzultácii bežne stojí 200 EURO.Čím viac sa ma budete pýtať, tým vyššia bude hodnota tohto špeciálneho bonusu.
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Aby ste si boli istí, že nič neriskujete, na tréning máte aj 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že by ste usúdili, že tento tréning nebol pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám peniaze vrátim.
Veci, ktoré sa v kurze naučíte, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.
Martin Mažár

Vyplňte prihlášku a získajte informácie, ktoré vám prinesú veľa peňazí

Aké majú ľudia skúsenosti s Martinom a jeho kurzami?

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať. 
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791