10 kurzov za cenu 1

(so zľavou - 89%)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pozrite sa, čo sa podarilo ľuďom, ktorí prešli niektorými z  týchto kurzov:

Vďaka kurzu sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €

"Vďaka tvojim mailom a Facebook kurzu sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €. Klienti sa bijú o termín schôdzky so mnou. Sú vďační, spokojní, ďalej odporúčajú ďalších a žiadajú si kurz, kde ich naučím viac. Nemám slov, úžasné."
Marta MelichováLifestyle coach

Za prvé 2 týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za ½  roka

"Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky... Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty..."
Peter Šupák majiteľ e-shopu, razeneobklady.sk

Môžem si vychutnať 2 mesiace prázdnin a nechodiť do práce

Vďaka objednávkam z FB môžem celé leto stráviť s mojim 7 ročným synom, vychutnať si 2 mesiace prázdnin a nechodiť do práce 🙂 *ak nepočítam 1,5 hodinky večer, kým spracujem objednávky*. Ďakujem Martin, za kurz Kráľ Fanpage"
Lucia FrtúsováCollagen Club, Directeur v WellU ČR a SR

Spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci

"Zúčastnil som sa kurzu M. Mažára - FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu”
Rudolf Kováč divízny riaditeľ Royal Golden Group

5 objednávok za doobedie a to máme len 230 fanúšikov

“Martine, díky moc za videa a tipy, jen za dnešní dopoledne 5 objednávek a to máme na stránce 230 fanoušků ;)”
Veronika H.poradkyňa pre zdravie a krásu

Za 2 týždne ma oslovilo 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby

“Za necelé 2 týždne som si spravil presnú štatistiku. Oslovilo ma 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby. A to prebehli len 4 mesiace od jej spustenia. Dosiahol som to, o čom som sníval už od začiatku svojej kariéry. Klienti ma oslovujú sami a takto sa mi to naozaj veľmi páči.”
Jaroslav Ilekregionálny riaditeľ, Fincentrum

Chcete, aby sa vaše meno objavilo medzi úspešnými referenciami? Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte balíček 10 kurzov s 89% ľavou:

Ktoré kurzy im k tomu pomohli?

 • Kráľ fanpage premium - (predajná cena 497 eur)
  V online kurze vám odhalím overené stratégie úspešných fanpage. Vďaka nim si vytvoríte fanpage, ktorá získava fanúšikov, ale aj platiacich klientov. Facebook je miestom pre skutočný príjem, nielen na zbieranie lajkov.
 • Osobný profil na plné pecky (verzia 2019) - (predajná cena 197 eur)
  Online kurz zameraný na využívanie osobného profilu na Facebooku. Naučíte sa, ako si pomocou neho vybudovať meno, povedomie o tom čo robíte a najmä získavať množstvo nových klientov bez nepríjemného telefonovania.
 • Facebook reklama polopate (predajná cena na blogu 497 eur)
  Chcete z vašej fanpage vyťažiť čo najviac? Začnite využívať Facebook reklamu – zbraň najväčšieho kalibru. Sami si nastavíte účinnú reklamu, ktorá vám zarobí viac peňazí. Aj keď ste začiatočník, určite si s tým poradíte. Stačí postupovať podľa jednoduchého a zrozumiteľného návodu, ktorý nájdete práve v tomto online kurze.
 • Aktívna a zisková Facebook skupina (predajná cena na blogu 397 eur)
  Facebook skupiny sú fenoménom dnešnej doby. Ak už svoju FB skupinu založenú máte a potrebujete ju takpovediac "rozhýbať", aby členovia začali komunikovať a vy ste zo skupiny ťažili nielen v podobe nových klientov a predajov, tak potom tento kurz je určený práve pre vás. Rovnako vám pomôže, ak ste ešte na tomto poli neskúsení a skupinu na Facebooku ešte nemáte.
 • Predaj Naruby Premium (predajný cena na blogu 497 eur)
  Vďaka online tréningu pochopíte, aký je rozdiel medzi webom a skvelým webom, ktorý skutočne zarába. Naučím vás, čo všetko musí web obsahovať, a ako ho ďalej promovať, aby si vás platiaci klienti našli. Spravte si z webu vášho najlepšieho predajcu. Vďaka overeným stratégiám a technikám to zvládnete.
 • Psychológia predaja online (samostatne nepredajný - cena 397 eur)
  Ak na internete nevyužívate psychológiu predaja, tak robíte obrovskú chybu. Psychológia predaja je to, čo priláka potenciálnych klientov a premení ich na spokojných platiacich klientov. Tento kurz je samostatne nepredajný. Môžete ho získať len v rámci tejto akcie.
 • Presvedčivé telefonáty (samostatne nepredajný - cena 397 eur)
  Ak používate telefonovanie na predaj alebo dohodnutie si stretnutia, tak tento kurz je práve pre vás. Nájdete v ňom nielen návod, ako presvedčivo telefonovať, ale ako bonus získate aj 40 spripomienkovaných skriptov, aby ste sa mohli poučiť chýb iných. Kurz tiež obsahuje aj návod, ako chyby napraviť + odstraňovanie najčastejších námietok.
 • Dostatok klientov (samostatne nepredajný kurz - cena 297 eur)
  V online kurze sa dozviete ako nastaviť systém na získavanie klientov tak, aby ste vždy mali dostatok klientov. Tento kurz je samostatne nepredajný. Môžete ho získať len v rámci tejto akcie
 • Tajomstvá emailových sekvencií (predajná cena na blogu 497 eur)
  Tí, ktorí skutočne zarábajú z internetu vedia, že poslať jeden email nestačí. Na maximalizáciu ziskov slúžia emailové sekvencie. V kurze získate 4 emailové sekvencie - predajné, webinárové, hodnotové a úvodné + 18 šablón emailov k tomu. Všetko s vysvetlením na našich a vašich príkladoch.
 • Texty, ktoré predávajú (predajná cena na blogu 197 eur)
  Vedeli ste že texty texty, ktoré máte napríklad na webe, v článku či v príspevkoch na facebooku majú obrovský vplyv na to, koľko zákazníkov oslovíte a získate? Naučte sa vo vašom biznise využívať texty, ktoré predávajú a získajte viac klientov a zákazníkov. Jedná sa o záznam prednášky organizované Martinom Mažárom a s prednášajúcim Petrom Čelkom.
 • EXTRA BONUS: Hviezda Instagramu (predajná cena na blogu 197 eur)
  Instagram je v súčasnosti stále populárnejší a stále pridáva nové možnosti, ktoré šikovný obchodník môže použiť na získavanie klientov. Naučte sa ako využiť Instagram na získavanie klientov. Iným spôsobom než väčšina ľudí používa.

Keby ste si ich chceli všetky kúpiť okamžite - na blogu, tak by ste za ne spolu zaplatili 3870 eur.

Ak by ste boli oveľa, oveľa trpezlivejší a každý by ste vystihli v akcii, tak by ste za ne zaplatili 1935 eur.

Teraz ich môžete získať všetkých
10 len za cenu 1 z nich a to 397 eur
(s 89 %-nou zľavou)

Priznám sa, že som dlho rozmýšľal nad tým, za akú cenu mám sprístupniť celý tento balíček.

Som si istý, že keby som sa opýtal tých, ktorým to prináša efekt, koľko by za to boli ochotní zaplatiť, tak by to bolo možno aj 10 000 eur.

Nie som však naivný a viem, že to by nikto iný nebol ochotný zaplatiť 🙂

Ako som už spomínal, tak na blogu sa všetky tieto kurzy spolu predávajú za 3870 EUR.

Chcel som však, aby to bolo dostupné, ale aj aby to ľudí zaviazalo do akcie.

Lebo mnohí ľudia si len kupujú kurzy ako na bežiacom páse, nič  z nich neurobia a potom sa čudujú, že “im to nefunguje” 🙁

Tak som sa rozhodol pre cenu 397 za všetky kurzy - táto šanca je tu a teraz, kým nevyprší časomiera na tejto stránke.

Toto je len marketingový test a je možné, že sa už nikdy nebude opakovať.

Som si vedomý toho, že človek, ktorý si kúpi všetky moje kurzy už pravdepodobne tak skoro neinvestuje do mojich produktov alebo služieb.

Proste testujem, či ľudia majú záujem o takúto akciu alebo nie.

Odpovede na vaše otázky:

 • Niektoré kurzy už mám oplatí sa mi investovať do tohto balíčka?

Keď som rozmýšľal nad cenou, tak som myslel aj na ľudí, ktorí majú odo mňa 1 - 2 alebo aj 3 kurzy. Verím, že za 397 euro získate oveľa väčšiu hodnotu, ako zaplatíte.

Rozhodnutie je na vás. Už viete, akú kvalitu môžete očakávať v mojich kurzoch. Proste si to spočítajte. Ja verím, že sa vám to stále ešte oplatí.

 • Znie to ako super príležitosť, ale momentálne nemám dosť peňazí, je možné získať tento balíček aj na splátky ?

Áno, viem. Pre niekoho môže byť 397 euro pomerne veľa. Preto máte možnosť získať tento balíček aj na 2 splátky. Po úhrade prvej splátky vám vystavíme prístup k jednému kurzu. Po úhrade druhej splátky, vám vystavíme prístupy k ďalších 9 kurzom. 

Možnosť uhradiť balíček na splátky nájdete na objednávkovom formulári, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a investujte do vášho podnikania s 89% zľavou.

Máte akékoľvek otázky?

Ak vás zaujíma čokoľvek ohľadom online workshopu Hviezda Instagramu, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej kolegyni Lucii Pravdovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Pravdepodobne do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak vám je všetko jasné a idete do toho s nami, tak urobte prvý krok k okamžitému zarábaniu z Instagramu a kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte vašu miestenku na online workshope hneď teraz.