Pridajte sa do komunity medzi 300+ ľudí, ktorí získavajú zákazníkov a klientov z internetu, bez otravovania priateľov...

DÔLEŽITÉ:

Keď vyprší odpočet na tejto stránke, tak ZMIZNE VÁŠ DARČEK, vďaka ktorému máte možnosť vstúpiť do tejto komunity len za 1€…

Odhaľte nami OVERENÝ spôsob, ako získať ešte viac zákazníkov a klientov z internetu a sociálnych sietí...

... bez toho, aby ste museli telefonovať, obťažovať priateľov, alebo dokonca vytiahnuť päty z domu.

Nezáleží na vašich skúsenostiach s online marketingom… alebo či ste netechnický typ a koľkokrát ste už zlyhali… Ukážem vám spôsob, ako nechať ľudí, nech sa vám ozvú sami!

Môžem sa vás opýtať niečo veľmi osobné?

“Koľko ľudí sa vám denne ozýva vďaka internetu a sociálnym sieťam, s prosbou o pomoc (bez toho, aby ste ich museli “naháňať” a otravovať)?”

Napríklad Rudovi Kováčovi, ktorý je členom Master Clubu Online Lídrov, sa ozývajú 2 - 3 ľudia denne. Okrem iného mi povedal toto:

"Zúčastnil som sa kurzu Martina Mažára a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR.” 
Rudo Kováč

Takisto Zuzke Bašovej, ktorá v rozhovore pre môj web povedala:

“Dennodenne som vďaka Facebooku v kontakte so zákazníkmi, ktorí sa na mňa obracajú. Môžem povedať, že denne sa mi ozvú 2-3 potenciálni klienti.”
Zuzka Bašová

Ak ste však ako väčšina obchodníkov, predajcov a ľudí, ktorí pracujú v sieťovom marketingu - s ktorými som sa kedy rozprával, tak to nie je extra veľké číslo.

Práve naopak.

Dokonca som hovoril aj s pár ľuďmi, ktorým sa takto ešte NIKTO NIKDY neozval.

Čo je veľmi smutné 🙁 

Nerád vidím, keď sa ľudia trápia, pochybujú o sebe a pomaly, ale isto začínajú strácať nádej… nádej, že budú mať úspešné podnikanie, jasnú budúcnosť a nádej, že jedného dňa nadobudnú finančnú slobodu a budú takpovediac “za vodou”

Toto všetko je spôsobené tým, že ich nikto nenaučil EFEKTÍVNE spôsoby, ako robiť marketing a predaj online.

Mám pre vás fantastickú správu! Tomuto všetkému je koniec, práve teraz, na tejto stránke. 

Lebo objavíte návod (a ako bonus k tomu ešte aj podpornú komunitu)… 

Ako môžete začať získavať oveľa viac zákazníkov z internetu a sociálnych sietí ako kedykoľvek predtým, použitím OVERENÝCH stratégii online Marketingu a Predaja?

Presne tak isto, ako to už robia STOVKY členov Master Clubu Online Lídrov, ktorí správnym spôsobom využívajú silu online predaja, marketingu, starostlivosti, automatizácie a násobenia, vďaka čomu zažívajú obrovský rast vo svojom podnikaní...

Tak, ako to môžete vidieť na tomto obrázku:

Obrázok som úmyselne rozmazal, lebo je na ňom niečo, čo u nás vo firme voláme Pyramída úspechu. 

A viac vám o nej poviem (a viac sa jej budeme venovať do hĺbky), ale trochu neskôr. Sľubujem.

Ešte pred tým si prečítajte tento príbeh:

Môj príbeh - je to vôbec možné?!

Krásny deň, 

volám sa Martin Mažár a dnes pomáham obchodníkom, predajcom a ľuďom v sieťovom marketingu, aby dokázali lepšie využívať sociálne siete a internet na získavanie zákazníkov. 

Približne 20 rokov dozadu som sa začal venovať predaju. Stal som sa poistným poradcom, predával poistenie. Vyskúšal som aj rôzne iné formy predaja. Neskôr som sa zaradil medzi top obchodníkov vo firme a potom som bol trénerom. Mal som na starosti vzdelávanie v jednej obchodnej sieti.

Popritom som, zhodou náhod, začal písať články o financiách na internet. A ľudia sa mi začali ozývať sami. Vtedy som si uvedomil, že obchod sa mení a príchodom internetu sa biznis mení. 

Klienti sa dajú získavať aj oveľa jednoduchšie, ako klasickými spôsobmi. Zistil som, že to funguje. Dal som výpoveď v práci. A odvtedy podnikám cez internet, podnikám z domu alebo z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Napríklad viac ako polovicu roka 2019 sme strávili s mojou milovanou manželkou Deni(skou) v zahraničí, väčšinou na Bali. Samozrejme, že aj tam sme pracovali, ale hlavne sme si užívali oveľa pokojnejší život, ako tu - na Slovensku.

K tomuto všetkému mi pomohol internet, sociálne siete a web. Napriek tomu, že si najviac cením pohodu s priateľmi, slobodu, voľnosť a relax, tak si uvedomujem, že som dosiahol aj vynikajúce finančné výsledky:

Za 5 rokov som zarobil 488 807 eur a mám 6430 vybavených objednávok a toto číslo každým dňom rastie. 

( * Samozrejme, že ku všetkému mám aj snímky obrazovky, ale je to účtované na 3 firmy, takže to asi nemá zmysel sem dávať 🙂 )

Za tieto výsledky som maximálne vďačný a v žiadnom prípade ich sem nepíšem preto, aby som sa chválil. Len na to, aby som vám ukázal dôkaz, že sa DÁ získavať zákazníkov z internetu a VIE vám to aj veľmi pekne zarobiť.

A dnes všetky informácie, čo som získal počas 8 rokov, čo sa venujem internetovému marketingu zdieľam s ľuďmi, ktorí sú predajcovia, obchodníci a ľudia, ktorí pracujú v sieťovom marketingu.

Prečo to robím pre ľudí ako ste vy?

Pred nejakým časom som robil bezplatné konzultácie pre ľudí, ktorí odoberajú moje emaily. Celkovo som spravil 41 bezplatných konzultácii. 

Na jednej konzultácii mi jedna moja klientka hovorí:

 “Martin ja som spravila 80 rozhovorov s ľuďmi, ktorí sa mi ozvali zo sociálnych sietí a sú z toho 3 predaje. Prosím ťa, ako docieliť, aby sa mi ozývali ľudia, ktorí si to aj zaplatia?”. 

Ja si hovorím, že to nie je možné, aby z 80 ľudí, ktorí sa ozvali, že chcú chudnúť, uzatvorila len 3 obchody. 

Keď sme si prešli rozhovor, čo ľuďom hovorila, zistili sme, že nevie “správne” odprezentovať produkt - v podstate “nevie” predávať. 

Nebola to jej vina! Z mojich školení sa skvele naučila marketing, ale líder v jej spoločnosti ju nenaučil ako predávať. Tak som jej vysvetlil, prečo ľudia od nej nechceli nakupovať, čo robila zle a hlavne, čo má hovoriť inak, aby ľudia od nej s radosťou nakupovali. 

Z konzultácie odchádzala nadšená, pretože vedela, aké argumenty použiť a ako človeka “presvedčiť” na kúpu. 

Čo sme vlastne spolu urobili?

Aplikovali sme do praxe 

Pyramídu úspechu 

(teda jej časť - ZÁKLADY!)

Čo to vlastne tá Pyramída úspechu je? A ako to funguje?

Ďakujem veľmi pekne, že sa pýtate. To mi hovorí, že ste veľmi zvedaví ľudia a to je dobre. Takí často uspejú v podnikaní. Len v tom pokračujte.

Pyramídu úspechu som vám spomínal už skôr a teraz sa k nej vrátime. Vyzerá takto:

Každý zo stupienkov predstavuje jednu fázu v predaji a získavaní klientov a zákazníkov. Keď sa na ňu zahľadíte, tak zistíte, že v každom stupni, v každej fáze je viacero "kvádrov" - tém a oblastí, ktoré stupienok tvoria.

Dobrou správou je, že vy ich nemusíte robiť všetky. Práve naopak.

Je to presne ako pri stavaní domu. Aj tam máte “milión” možností. 

Môžete stavať z dreva, tehly, panelov, slamy atď atď. Rozhodnutie je len na vás. A tak isto je to aj v klube. Často krát veľa vecí už máte hotových (robíte ich) a stačí vám to už len doladiť.

Napríklad pri skôr spomínanej klientke bol problém v 1. fáze - vo fáze predaja. Marketing robila veľmi dobre, veď mala 80 hovorov s potenciálnymi klientmi.

A aj vy, na to, aby ste vybudovali úspešné a maximálne prosperujúce podnikanie potrebujete vybudovať vašu pyramídu od základov. Je to ako so stavbou domu. Ani ten nemôžete začať stavať od strechy, tak je?

Predaj dnes už NIE JE LEN o telefonovaní, alebo LEN o predajných zručnostiach alebo LEN o sociálnych sieťach či blogu. Predaj dnes tvorí KOMBINÁCIA viacerých zručností a možností. 

Poďte sa teraz lepšie pozrieť... 

Ako vám každá fáza pomôže získavať spokojných zákazníkov a klientov? 

 • 1
  Prvá fáza - fáza predaja

Stanete sa majstrom nenásilného predaja. Ľuďom predáte vaše produkty a služby, bez nátlaku a manipulácie a ešte vám za to dokonca aj poďakujú.

Ak momentáne nedokážete presvedčiť 2 z 3 ľudí, z ktorými sa stretnete aby u vás nakúpili, tak vďaka tréningom v tejto fáze, to dokážete. 

Naučíte sa, ako vyhľadávať klientov, ako ich kontaktovať, čo im hovoriť, aby od vás s radosťou nakupovali. Ak patríte medzi borcov v predaji, tak predaj vyšperkujete k dokonalosti.

 • 2
  Druhá fáza - fáza marketingu

Klienti sa vám budú ozývať sami, s prosbou o pomoc. Stanete sa expertmi a uznávanými autoritami v ich očiach.

Je možné, že sa vám vďaka webu a / alebo / sociálnym sieťam neozýva toľko ľudí, ako by ste chceli. Alebo sa vám ozývajú tí nesprávny ľudia (nemajú peniaze alebo záujem o vaše produkty či služby).

V druhej fáze sa naučíte ako využiť fanpage, skupiny, Instagram a email marketing na to, aby ste už nikdy nemuseli volať klientom, ale oni volali alebo písali vám.

Vyvrcholením tejto fázy je stav, keď sa vám ozýva toľko ľudí, že už nemusíte nikoho kontaktovať.

 • 3
  Tretia fáza - fáza starostlivosti

Nebudete musieť naháňať stále nových zákazníkov a klientov. Budú sa k vám sami vracať, budú chcieť od vás stále viac nakupovať. Budú vás poznať, mať radi a dôverovať vám. Niekedy sa z nich vďaka tomu stanú nadšení podporovatelia a neraz aj noví členovia vášho tímu. 

Keď už máte kopec klientov, tak sa o nich musíte aj starať 🙂 Tu je cieľom nastaviť systémy tak, aby ste starostlivosť o zákazníkov čo najviac automatizovali. Poznám obchodníkov, ktorí sú veľmi úspešní, ale pracujú od rána do večera, sú zahltení požiadavkami klientov a už nerastú.

Vyvrcholením tejto fázy je, že si udržíte väčšinu vašich klientov dlhodobo a zaberie vám to minimum času. 

 • 4
  Štvrtá fáza - automatizácia

Naučíte sa automatizovať veci tak, aby ste rýchlejšie rástli nielen vy, ale aj celé vaše podnikanie. 

Toto všetko zvládnete pomocou automatizácie a delegovania správnych činností. Vďaka tomu budete mať väčšie príjmy a viac času na rodinu, záľuby a cestovanie.

 • 5
  Piata fáza - využívanie reklamy

Pomôže vám urýchliť a hlavne znásobiť účinky všetkého, čo už teraz robíte a čo ste sa naučili vo všetkých predcházajúcich fázach. Je to ako keby ste priliali olej do už teraz veľmi horiaceho ohňa alebo naolejovali dobre fungujúcu mašinu.

Keď máte nastavenú dokonalú starostlivosť o klientov a automatické systémy, je časť zapnúť reklamy na plné obrátky, aby ste zo svojho úsilia vyťažili maximum a stali sa lídrom trhu. Lídrom, ktorý má svoj tím ľudí, na ktorých deleguje činnosti, stará sa o nich a má z podnikania pasívne príjmy.

Dobrou správou je, že na to treba ísť postupne. Malými krôčikmi. Otázka ostáva… Ako na to? Ktorý krok by ste mali aplikovať práve teraz?

Chceli by ste konkrétny návod, krok za krokom, 

ako aplikovať pyramídu úspechu aj vo vašom podnikaní?

Máte ho mať 🙂

Tento návod, alebo skôr kľúč k úspechu sa volá Master Club Online Lídrov. 

… Master Club Online Lídrov nie je len ďalšie mesačné členstvo.

Klub Online lídrov vznikol, aby pomohol obchodníkom, poradcom alebo ľuďom v MLM vybudovať etickým a moderným spôsobom prosperujúce online podnikanie, také, ktoré bude nielen zarábať, ale aj zlepšovať životy druhých. 

Je to bezpečné miesto, ktoré spája komunitu ľudí, ktorí chcú napredovať a vzájomne si radiť a pomáhať, motivovať sa a zdieľať svoje úspechy aj prekážky, s ktorými sa na  ceste za úspechom stretli.

Napríklad Radka Vitteková o Master Clube Online Lídrov povedala toto:

"Pravidelne pribúdajú v klube nové a hodnotné lekcie, motivačné rozhovory, ku ktorým sa možem kedykoľvek vrátiť...."

-- Radka Vitteková

Doplnila ju Petra Dovalovská Urbanová:

"veľa podstatných informácii, čo mne pomáha pri predaji a uľahčuje prácu, kedže je to tam krásne všetko vysvetlené..."

-- Petra Dovalovská Urbanová

A všetko dotiahol do dokonalosti Peter Fidrik:

"Osobne sa mi po zavedení naučených vecí do praxe začínajú ozývať klienti sami od seba bez toho, aby som ich oslovoval ja a to bez platenej reklamy (zatiaľ). Dozvedel som sa o mnohých "vychytávkach" a aplikáciách, ktoré sú na nezaplatenie a uľahčujú prácu.Nehovoriac o motivácii a súťažiach pre členov klubu - už teraz sa teším na moju výhru - osobnú konzultáciu..."

-- Peter Fidrik

Čo robí Master Club 

Online Lídrov výnimočným?

Master Club Online Lídrov je miesto, kde aplikujeme do praxe všetkých 5 fáz z pyramídy úspechu.

Každý si tam nájde to svoje, čo momentálne potrebuje, bez ohľadu na to, v akej fáze sa momentálne nachádza a aké sú jeho skúsenosti či predošlé neúspechy.

Keď si veľké firmy objednávajú moje školenia na mieru, tak mi platia tisíce eur, aby som zaškolil ich ľudí.

Jedným z hlavných princípov, ktorých sa držím dlhodobo a aplikujem ich do všetkých mojich tréningov (aj v Master Clube Online Lídrov) je duplikovateľnosť.

Všetky techniky, ktoré sa spolu naučíme (a sám ich aj používam), musia byť veľmi ľahko “kopírovateľné” alebo inak povedané “ľahko naučiteľné” aj pre bežného človeka.

V klube sú preto tréningy, ktoré sú ľahko duplikovateľné ale aj tréningy, ktoré sú pre lídrov a hľadajú niečo, čo je unikátne.

Ďalšou výhodou je, že som nezávislý a nie som aktívne zapojený v žiadnom MLM.

Takže si so sebou “nenosím” žiadne zlé návyky z minulosti a nemusíte sa báť, že vás alebo vašich ľudí budem náborovať.

Môžem sa vďaka tomu s vami podeliť o moje najlepšie know-how, pretože tým o nič neprichádzam.

Vďaka tomu mnohí predajcovia, obchodníci a ľudia so sieťového marketingu, ktorí sa u mňa vzdelávali dosiahli vynikajúce výsledky. Tu je len veľmi kratučký prehľad:

Tu sú vynikajúce výsledky ľudí, ktorí

nasledovali moje inštrukcie:

 • 1
  Nikol Bačovská 5 mesiacov po tom, čo získala prístup do jedného z mojich online kurzov dala výpoveď v práci.

Facebooková stránka, ktorú si na základe kurzu vytvorila, jej pomohla získať príjem, vďaka ktorému už nemusela pracovať pre niekoho iného, ale mohla začať pracovať na svojom biznise. Teda budovať svoje online podnikanie, medzinárodnú sieť a pasívny príjem.

Z nuly vybudovala fanpage, ktorá má 5000 fanúšikov, ktorí od nej s radosťou kupujú produkty, ktoré predáva. Rozhovor o tom, ako sa jej to podarilo nájdete v Master Clube Online Lídrov.

 • 2
  Jaroslav Ilek je môj prvý klient. 

Urobil si web na základe mojich a dnes mu generuje obrovské množstvo klientov. 

V rozhovore v klube presne hovorí, koľko web zarobil jemu a jeho tímu (viac ako 100 000 eur na províziach) Toto číslo je len na základe formulárov z webu. Sám Jaro hovorí, že to je určite viac, lebo nedokáže identifikovať telefonáty, ktoré prišli vďaka webu. 

Odporúčam vám pozrieť si rozhovor s Jarom Ilekom v Master Clube Online Lídrov.

 • 3
  Nikola Hrušáková absolvovala môj tréning o tom, ako správne nastaviť reklamu.

Sama hovorí, že vďaka Facebooku zarába 3x viac ako predtým.

Nedávno mi hovorila, že spolu v spojení s Facebook skupinou jej to všetko krásne zapadá dokopy, šlape ako švajčiarske hodinky a má z nej 30 klientov za mesiac. 

"Biznis sa mi obrátil o 360 stupňov a to doslova. Vďaka FB momentálne zarábam trojnásobok toho, čo predtým..."

-- Nikola Hrušáková

Toto sú všetko vynikajúce výsledky!

Len si to predstavte, aké by to bolo keby sa vám konečne podarilo opustiť zamestnanie? Zarobiť 100 000 eur na províziách alebo zvýšiť váš príjem trojnásobne?

Aké by to bolo? Čo by ste robili? Venovali by ste viac času rodine, priateľom alebo koníčkom?

Áno viem, tieto čísla môžu znieť “až príliš dobre” a možno máte pocit, že to nedokážete. Poďme si spolu urobiť malé cvičenie.

Položte si otázku:

Aké by to bolo, keby ste dosiahli

len malý zlomok z toho?

Možno nemusíte hneď opúšťať zamestnanie ako Nikol, zarobiť 100 000 eur na províziách ako Jaro alebo získať 3x vyššie príjmy, ako Nikola.

Ale čo keby sa vám podarilo dosiahnuť len malý zlomok z toho?

Čo keby ste si, vďaka MLM a know how z klubu, dokázali privyrobiť popri zamestnaní? Alebo čo keby ste získali “len” 10 000 eur na províziách (viem viem, slovo “len” by sa nemalo používať pred množstvom peňazí a ľudí) alebo keby ste zvýšili svoje príjmy o 30%?

Aké by to bolo? Aký by to bol pocit?  

A to je len 1/10 z toho, čo dosiahli ľudia pred vami. Preto som presvedčený, že to dokážete aj vy. Verím vám a...

Verím, že členstvo v Master Clube Online lídrov vám proste DOKÁŽE pomôcť dosiahnuť ešte lepšie výsledky, ako ste mali do teraz...

Poďme sa spolu pozrieť na to, čo získate,

keď sa rozhodnete vstúpiť do #1 komunity

obchodníkov a ľudí z MLM - Master clubu Online lídrov

Konkrétne návody a postupy, ako veci robiť

Všetko pekne vysvetlené na rôznych príkladoch z praxe z rôznych oblastí. V rámci členskej sekcie sa môžete pýtať na čokoľvek a ja alebo iný expert vám odpovie na vaše otázky.

Technické návody

Súčasťou klubu sú aj technické návody, ako robiť s aplikáciami, aby ste sa nezasekli na niečom technickom a mohli neustále napredovať.

Motivačné rozhovory s úspešnými

Úspešní ľudia v rozhovoroch odkrývajú svoje tajné návody a postupy, ktoré im pomohli, aby dosiahli svoje ciele. Ich postupy len skopírovať.

Vyskúšajte klub na 30 dní (takmer) ZDARMA

- len za symbolické 1€

Vyššie ste mohli vidieť, aká obrovská hodnota sa skrýva v Master Clube Online Lídrov. 

Mám však pre vás veľmi dobrú správu, dnes máte možnosť vyskúšať si členstvo v tomto klube len za symbolické 1 euro na celý mesiac.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Verím, že 30 dní je dostatočne dlhý čas, aby ste si veci v klube prešli a dokázali posúdiť, či vám to dáva zmysel a pomáha posunúť sa bližšie k vašim vysneným cieľom. 

Ak áno, tak môžete pokojne pokračovať v klube za zvýhodnenú sumu 33€/ mesiac. Táto zvýhodnená cena bude pre vás fixná po celú dobu, kým budete v klube. Kým klub neopustíte. Potom vám ju už nemôžem garantovať.

Ak sa rozhodnete členstvo v klube zrušiť, môžete tak urobiť kedykoľvek (prvý deň, desiaty deň, 30 deň alebo aj potom). Stačí, že nám pošlete email na podpora@martinmazar.sk a žiadne ďalšie platby nemusíte platiť.

Martin, v čom je háčik?

Mojim cieľom nikdy nebolo namastiť si vrecká na veľmi malej “skupinke vyvolených", ktorí sa topia v peniazoch.

Mojím poslaním, ako som už spomínal veľakrát je, pomôcť KAŽDÉMU, obchodníkovi, predajcovi alebo človeku z MLM, ktorý chce vybudovať svoje podnikanie etickým spôsobom. 

Tak sme spravili Master Club Online Lídrov dostupným pre VŠETKÝCH, tým, že sme znížili cenu na 30 dní tak, že si to môže dovoliť naozaj každý. 

Každý si môže dovoliť investovať jedno euro a vyskúšať klub na mesiac. Pozrite, je dosť možné, že keď sa veľmi posnažíte, tak toto jedno euro nájdete za mesiac aj na ulici 🙂

A je to ešte lepšie. Ak si z akéhokoľvek dôvodu nebudete myslieť, že je Master Club Online Lídrov hodný aj tejto malilinkej investície, tak vám vaše euro vrátim do posledného centu. 

Nejde tak ani o to jedno euro, ale o princíp. Vrátim vám ho ako poďakovanie, že ste to s klubom aspoň skúsili.

Tak smelo do toho. Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vyskúšajte si členstvo v Master Clube Online Lídrov aj vy:

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Som presvedčený, že

z klubu vyžmýkate maximum, ak... 

Ak ste poisťovák, realitný maklér, kryptomeňák, finančný poradca, maklér, výživový poradca, kouč, tréner, vizážistka, kozmetička, daňový poradca, účtovný poradca alebo pracujete v sieťovom marketingu, tak som presvedčený, že z klubu vyžmýkate maximum.

Tento klub je pre vás, keď:

 • Chcete na sebe pracovať, vzdelávať sa a v konečnom dôsledku získavať viac zákazníkov a klientov z internetu a sociálnych sietí. Bez toho, aby ste museli vytiahnuť pätu z domu.
 • Cítite, že niektoré veci už nefungujú tak dobre ako predtým, doba sa zmenila a preto a viete, že treba zmeniť prístup, prispôsobiť sa dobe a využiť príležitosť, ktorú prináša internet.
 • Vás už nebaví pýtať si odporúčania, volať klientom a používať studené kontakty a chcete tráviť čas zmysluplnejšie, tým, že sa budete stretávať len s klientmi, ktorí vám volajú sami a majú záujem o vaše služby.

Taktiež je určený pre obchodníkov, poradcov, predajcov a ľudí zo sieťového marketingu, ktorí nemajú dostatok klientov a sú rozhodnutí to zmeniť, aby ich vždy mali dostatok a mohli zvýšiť svoj pravidelný príjem.

Alebo…

Pre tých, ktorí majú dostatok klientov, ale chcú proste predbehnúť konkurenciu a používať najnovšie techniky a stratégie. Veľa vecí automatizovať, delegovať a mať viac času na seba, rodinu a koníčky.

Ak ste sa našli v tejto skupine ľudí, tak vám gratulujem a odporúčam vám, aby ste do Master Clubu Online Lídrov vstúpili čo najskôr:

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Prosím, nevstupujte,

ak patríte do tejto skupiny ľudí (ďakujem)

Master Club Online Lídrov NIE JE pre vás, keď:

 • Hľadáte spôsob, ako nič nerobiť a zarobiť. Očakávate, že vám pečené holuby budú padať samé do huby. Nerobí vám problém spamovať a otravovať ľudí. Bez toho, aby ste dali vašim potenciálnym klientom pridanú hodnotu.
 • Máte dostatok kontaktov na potenciálnych klientov, z internetu a sociálnych sietí a denno - denne sa vám úplne sami ozývajú 2-3 ľudia so záujmom o vaše produkty a služby a považujú vás za uznávaného odborníka.
 • Dokážete s úplnou ľahkosťou takmer na počkanie premieňať stovky až tisíce fanúšikov a návštevníkov vášho Facebooku, Instagramu, Youtube-u alebo webu na platiacich klientov. Všetko máte automatizované a už vlastne ani nechcete ďalších klientov.

Ak ste sa našli medzi týmito ľuďmi, tak vám gratulujem. Pravdepodobne máte dobre rozbehnuté podnikanie a tento klub vám už v ničom nepomôže. Prosím, nevstupujte do neho.

Bola by to pre vás len strata času.

Nepatríte medzi týchto ľudí?

Vynikajúco, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a uchmatnite si vaše miesto v klube Online lídrov hneď teraz.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Možno si teraz kladiete otázku:

Je s tým vôbec spojené nejaké riziko?

Najväčšie riziko, ktoré môže podstúpiť ktokoľvek kto podniká je, že nebude investovať do seba a svojho podnikania. 

Ak nebudete investovať do rozvoja vašich schopností, tak riskujete, že prídete o kopec peňazí a zabijete kopec času robením zbytočností. 

Súhlasíte, že čas je dôležitejší ako peniaze?

Práve preto sme vytvorili Master Club Online Lídrov, aby sme vám ušetrili ČAS, na to, aby ste mohli vybudovať vaše podnikanie. 

Vstupom do Master Clubu Online Lídrov získate okamžitý prístup ku všetkému čo (som spomínal na tejto stránke), čo sa v klube nachádza. 

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Avšak, ak chcete kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu (alebo dokonca úplne bez dôvodu) ukončiť vaše členstvo, tak môžete. Stačí nám poslať email na podpora@martinmazar.sk.

Plus získavate aj dvojnásobnú garanciu spokojnosti.

Ak budete využívať vaše členstvo celých 30 dní, veci z klubu aplikujete do praxe a nebudete mať pocit, že vy a vaše podnikanie napredujete, tak vám vrátim vaše euro! (ale myslím si, že budete spokojní 🙂 )

PREČO by ste mali vstúpiť TERAZ?

Obchod, predaj a sieťový marketing sú najlepšie zarábajúce profesie s najväčším množstvom slobody. Ale ak chcete uspieť, tak musíte urobiť rozhodnutie a toto rozhodnutie je len a len na vás. 

Je na vás rozhodnutie, že sa konečne prestanete plaziť  – a čakať, že sa veci zmenia “len tak” alebo “samé od seba.”

Ak chcete, aby sa veci zmenili, tak sa VY musíte zmeniť. Ak chcete, aby sa veci zlepšili, tak sa VY musíte zlepšiť. 

TERAZ je ten správny čas, aby ste urobili prvý krok na ceste za vaším vysnívaným životom.. TERAZ je ten správny čas investovať do vašej svetlejšej budúcnosti a do budúcnosti tých, ktorých nadovšetko milujete.. TERAZ je čas pridať sa do Master Clubu Online Lídrov a začať žiť život, po akom ste vždy túžili.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Pamätajte, to, že sa nerozhodnete je tiež ROZHODNUTIE. Je to rozhodnutie odložiť vaše sny “na potom”. A potom väčšinou znamená nikdy 🙁  Je to rozhodnutie nepomôcť toľkým ľuďom, koľkým by ste mohli, keby ste využívali váš potenciál naplno, vďaka overeným a funkčným stratégiám a taktikám online marketingu a predaja..

Takto nadšene sa o klube vyjadrujú ľudia,

ktorí sa rozhodli do neho vstúpiť

"Rozhodně nejlepší investice v poslední době, jakou jsem do svého podnikání udělala."

-- Dagmar Kamas Bělíková

"Ak využijete aspoň časť z toho, čo sa tu naučíte, peniaze riešiť nebudete."

-- Eva Zábrodská

"Hodnotný obsah, ktorý je na jednom mieste sa neustále dopĺňa a aktualizuje. Klub Online Lídri je TOP"

-- Rudolf Kováč

"Začínam už mať predaje s tým,že ma ľudia sami oslovia a to sa mi predtým nestalo"

-- Monika Erényi

"Má vše dopodrobna vysvětlené a když přeci něco nevím, tak co nejdříve mi radou pomůže"

-- Vladimíra Zikmundová

"Vďaka získaným vedomostiama zručnostiam som získal nových klientov"

-- Pavol Horváth

"Ďakujem za skvele spracované videá plné nápadov a technických pomôcok"

-- Veronika Harmanová

Čo sa stane potom?

Čo ak sa mi v klube nebude / BUDE páčiť?

Hneď po tom, ako sa spáruje vaša platba, tak vám systém automaticky vygeneruje prístup do chránenej členskej sekcie, kde na vás už čakajú predpripravené tréningy, ktoré som vám spomínal vyššie.

Nájdete tam aj uzatvorené diskusné fórum. Je to miesto, kde sa navzájom podporujeme, radíme si a spolu rastieme.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte formulár a vstúpte do klubu Online lídri.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

 • Prvých 30 dní získate za 1€

Ak nebudete s členstvom spokojný, kedykoľvek počas prvých 30 dní ho môžete zrušiť emailom na adrese podpora@martinmazar.sk. Pokiaľ členstvo zrušíte, ďalšie platby nebudú účtované.

 • Cena za členstvo po prvých 30-tich dňoch je 33€

Platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizujete kartu k pravidelnej 30-dňovej platbe (počínajúc dátumom objednávky). Hráme vždy fér - a VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU: Na strhnutie 30-dňového poplatku vás vždy upozorníme 7 dní vopred e-mailom, aby ste mohli svoje členstvo kedykoľvek zrušiť.

 • Vaše členstvo môžete kedykoľvek zrušiť

Vstupom do klubu vám NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK. V klube budete len tak dlho, ako budete chcieť. Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť v členskej sekcii alebo e-mailom na podpora@martinmazar.sk

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do klubu Online lídrov hneď teraz.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Prečo nemôže byť členstvo zdarma? 

Možno vám vyskakujú v hlave dve otázky:

“Martin, keď si to chcel spraviť také dostupné, tak si to nemohol dať zdarma?”

Krátka odpoveď: “Mohol!”

Trošku detailnejšia odpoveď: “Mohol, ale som presvedčený o tom, že my ľudia sme skoro všetci rovnakí. A to za čo si nezaplatíme čo i len jediné euro, tak to si nevážime a väčšina z nás rady zdarma neaplikuje do praxe”

A verím, že len keď aplikujete veci z Master Clubu Online Lidrov do praxe, tak až potom uvidíte skutočnú hodnotu a silu know-how, ktoré v klube dostanete.

Presne tak, ako to tvrdí členka Master Clubu Online Lídrov, Eva Zábrodská. Veď si to prečítajte sami:

"Ak využijete aspoň časť z toho, čo sa tu naučíte, peniaze riešiť nebudete."

-- Eva Zábrodská

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Prečo sa dá platiť len kartou?

Odpoveď je jasná ako facka:

Chcel som to pre vás čo najviac zjednodušiť. Predpokladám, že isté percento z vás sa rozhodne v Master Clube Online Lídrov pokračovať aj po uplynutí prvých 30 dní. V tom prípade bude vaša zvýhodnená cena za druhý mesiac (a každý ďalší mesiac, kedy zotrváte v klube) len 33€. A táto platba sa vám automaticky stiahne z karty. Nemusíte robiť žiadne ďalšie kroky.”

Vďaka tomu vám nebudem musieť vystavovať zálohové faktúry a vy sa nebudete musieť trápiť s internet bankingom.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

PLATBA KARTOU JE ÚPLNE BEZPEČNÁ

Musím sa vám s niečím priznať. Napriek tomu, že podnikám online, tak som úplne netechnický typ človeka. Vďaka bohu za moju manželku Denisu a Peťa z nášho tímu. 

Taktiež nerozumiem, ako po technickej stránke funguje platba kartou. Ozaj nie. Ale po rozhovore s Peťom vám môžem sľúbiť, že vaše údaje sú u nás v úplnom bezpečí.

Postupujeme podľa najnovšej európskej legislatívy a tých najprísnejších bezpečnostných opatrení. Vaše údaje nebudú nikdy zneužité ani predané druhým stranám.

My ani nemáme prístup k údajom o vašej platobnej karte. Vaše údaje sú uložené len v systéme, ktorý je špičkovo zabezpečený najpoužívanejšou platobnou bránou na Slovensku - Gopay. 

Vaša investícia do Master Clubu Online Lídrov je rovnako bezpečná ako platba kartou v supermarkete.

Pamätáte sa, ako ste sa niekedy báli zaplatiť kartou v obchode? A dnes je to pre väčšinu ľudí úplná samozrejmosť, ktorú bežne robia. Tak smelo do toho. Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a aktivujte si vaše členstvo v Master CLube Online Lídrov len za 1€ na 30 dní.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Ak vám čokoľvek nie je jasné,

tak sa nás opýtajte!

Som za maximálnu úprimnosť a som rád, keď je vždy všetko na 100% jasné. 

A preto, ak vás zaujíma čokoľvek ohľadom pravidelného mesačného členstva, Master Clubu Online Lídrov, tak neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Napíšte email na podpora@martinmazar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 948 449 791.

Dovoláte sa našej kolegyni Soni Máyer, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a potenciálnych klientov.

Kľudne sa jej opýtajte na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak sa vám ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Pravdepodobne do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak vám je všetko jasné a idete do toho s nami, tak urobte prvý krok k členstvu v klube Online lídrov, kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte vaše miesto v klube hneď teraz.

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Tu je krátke zhrnutie

(pre tých, ktorým sa nechce čítať takúto dlhú stránku 🙂

Ak ste ako väčšina ľudí, ktorí takúto dlhú stránku len prebehnú, tak tu je pre vás krátke zhrnutie toho, čo môžete dnes získať len za 1€:

 • Členstvo v Master Clube Online Lídrov na 30 dní 
  1. kopec tréningov na všetky témy z pyramídy úspechu
  2. technické návody, aby to zvládol aj netechnický typ (ako ja)
  3. motivačné rozhovory, aby vás to nakoplo do praxe
 • Možnosť získať zvýhodnenú cenu 33€/mesiac - po uplynutí 30 dňovej skúšobnej 
  Ak sa vám v klube bude páčiť a budete chcieť v ňom pokračovať, tak nemusíte nič robiť. A systém vám automaticky stiahne z karty 33€. Táto cena pre vás platí do doby, kým vaše členstvo nezrušíte.

Dáva vám to zmysel?

Tak vstúpte do Master Clubu Online Lídrov hneď teraz:

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. 

Ďakujem veľmi pekne,

že ste sa dočítali až sem

a želám vám...

… aby ste sa rozhodli správne a urobili

prvý krok k vašej vysnívanej budúcnosti.

Želám vám, aby ste vstúpili do Master Clubu Online Lídrov. Lebo je holý fakt, že v klube nájdete lepší, jednoduchší a efektívnejší spôsob, ako robiť váš biznis.

Poďme na to!

-  Martin Mažár 

PS: To čo v klube učíme aj sami robíme. Nie sú to žiadne teórie ani naučené “žvásty” - len kopec praxou overených stratégii a taktík.

PPS: Ak ste sa dočítali až sem a stále si nie ste 100% istí, či je to pre vás, tak vás chcem povzbudiť, aby ste to s klubom skúsili za 1€ a ak z neho nebudete úplne uneseníuž po 3 dňoch, tak vám vrátime celú vašu investíciu. 

Ale som presvedčený, že po 4 dňoch mi pošlete poďakovanie 🙂

Získajte prvých 30 dní za 1€, potom 33€ / mesiac. 

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.